Lipt. Mikuláš – Nitra 2:1 (po pr.) | Michalovce – Miskolc 2:3 (po pr.) | Zvolen – Detva 1:5 (kon.)
Trenčín – Košice 3:4 (0:2 po s.n.) | Nové Zámky – HC Slovan 1:5 (kon.) | MAC Budapešť – Poprad 7:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
HK Nitra
sk Pátek 25.10.2019, 17:00 • Titan aréna • Tipos Extraliga (SR) • 16. kolo

Liptáci víťazia aj v ďalšom domácim zápase výhrou po predĺžení. Rozhodujúci gól zápasu strelil Rudolf Huna. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:25:33)

63:00
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Domáci sa dostali do útočného pásma. Uhrík puk prihral na modrú čiaru Petranovi, ktorý prudko vystrelil. Puk sa odrazil na hokejku RUDOLFA HUNU, ktorý puk poslal za Hanuljakov chrbát. Asistencie: Marcel Petran, Michal Uhrík.

62:18
    Kollárova pekná akcia z následnou strelou spomedzi kruhov. Puk letel tesne vedľa brány.

61:35
    Obrovská šanca domácich. Tamáši sa prekľučkoval až pred Hanuljaka a následne obkurčuľoval bránu a pokúsil sa o zakončenie. Brána bola odkrytá, no puk zostal stráť tesne pred čiarou a hostia ho na poslednú chvíľu poslali mimo nebezpečenstva.

60:40
    Na druhej strane sa vybral na výlet Kerbashian. Obkorčuľoval bránu, no k zakončeniu sa nedostal.

60:16
    Do rýchleho protiútoku sa dostal Jakub Sukeľ. Nebezpečnú strelu Hanuljak vyráža.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Stretnutie sa po riadnom hracom čase napokon skončilo výsledkom 1:1. Nasledovať bude päťminútové predĺženie 3 na 3.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:30
    Pol minúty do konca riadneho hracieho času. Vyzerá, že sa bude pokračovať predĺžením.

59:08
    Oddychový čas domácich.

58:38
    Nitra zvyšuje aktivitu, ale do streleckých príležitostí sa dostáva len veľmi sporadicky.

57:42
    Hostia sa v útočnom pásme dlho neohriali. Liptáci zachytili nepresnú prihrávku a puk poslali mimo nebezpečenstvo.

56:17
    Vhadzovať sa bude v obrannom pásme Liptovského Mikuláša. Domáci buly vyhrali a nahodili puk do útočného pásma. Ten napokon skončil na ochrannej sieti a vhadzovať sa bude pred brankárom Hanuljakom.

55:05
    Nitra dala gól!
    Je tu vyrovnávajúci gól. Hostia sa dostali do rýchleho protiútoku. Puk dostal pred bránu SAMUEL BUČEK, ktorý z dorážky prekonáva Bátoryho. Asistencie: Andrej Kollár, Patrik Lušňák.

54:37
    Hostia sa v útočnom páse dlho neohriali. Liptáci puk za bránou vybojovali a vyviezli ho až do útočného pásma.

54:18
    Puk skončil na striedačke hostí. Vhadzovať sa bude v strednom pásme. Hostia zostávajú pri puku a okamžite sa pokúčajú dostať do útočného pásma.

52:40
    Obrovská šanca Rudolfa Hunu. Ten išiel sám proti brankárovi Hanuljakovi, no na poslednú chvíľu mu brániaci hráč dokázal puk vypichnúť.

Michael Hruška

Branky a nahrávky: 51. Petran, 63. Huna (Petran, Uhrík) – 56. Buček (Kollár, Lušňák)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Bátory – Droppa, Petran, Kurali, Nemec, Roman, Mezovský, Smutný, Nechaj – Kriška, Uhrík, J. Sukeľ – Macík, Lištiak, Vybíral – Lunter, Tamáši, Róth – Ri. Huna, Ro. Huna, Ru. Huna
    HK Nitra: Hanuljak – Mezei, Morrison, Olsen, Pupák, Rácz, Versteeg, Korím, Rais – Buček, Kerbashian, Scheidl – Blackwater, Kollár, Lušňák – Fominykh, Šimun, Csányi – Čaládi, Minárik, Rác

Rozhodčí: Štefik, Kókai – Durmis, Soltész