35:25 (15:14)
Česko
Pátek 25.10.2019, 20:00Přípravný zápas

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u házené zase někdy příště. (21:39:25)

Je konec. Český tým byl vyrovnaným soupeřem přes 40 minut, kdy se se soupeřem tahal o každou branku. Pak však byli lepší domácí Švýcaři, kteří se postupně dostali až do desetibrankového vedení. Čechy táhl hlavně Tomáš Babák, který se trefil dokonce desetkrát ze 13 pokusů. Na druhé straně se rozehrál ve druhé půli Milosevic, který využil všech šest pokusů.

Další zápas oba celky odehrají zítra ve Švýcarsku, takže Češi mají možnost odvety.

Konec zápasu. (35:25)

60
    Babák překvapivě na pivotu a snižuje. (34:25)

60
    Gerbi se trefuje z pravého křídla. Je to o deset branek. (34:24)

59
    Nepřesnosti na obou stranách, nyní u míče domácí. (33:24)
    58
    33:24. Sedmičku proměňuje Schelker. (33:24)
    58. SCHELKER - 33:24

57
    Babák se prosazuje ze své oblíbené pozice za devítimetrovou čarou. (32:24)

56
    Kašpárek se trefuje z pravé spojky, když zahrál Portnerovi na housle. (32:23)

55
    Z levé spojky vystřelil Sidorowicz. galia si sáhl, ale to bylo vše. (32:22)

55
    Užek se při zakončení trochu zranil. Ale vypadá to, že to není nic vážného. (31:22)

55
    Už to není o deset. Na pivotu se totiž prosadil hostující Užek. (31:22)

54
    Po pravém křídle se prohnal domácí Gerbi a jeho střela na zadní tyč neměla chybu. (31:21)

53
    Na střed si naběhl Luka Maros a přesně trefuje šibenici branky. (30:21)

53
    Ze středu se zkusil prosadil Bečvář, jenže trefuje pouze brankáře Portnera. (29:21)