Alavés – Atlético 1:1 (kon.) | Barcelona – Valladolid 5:1 (kon.)
Úterý 29.10.2019, 21:15 • Camp Nou (Barcelona) • Španělská LaLiga • 11. kolo

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty!

90
    Krásná akce domácího týmu nekončí brankou! Na jeden dotek to domácí vykombinovali, načež přišel parádní centr na zadní tyč, kam si naskakoval Arturo Vidal. Ten však balón netrefil a v brance skončil on sám.

79
    Žlutou kartu dostává Míchel (Real Valladolid).

78
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Jordi Alba, přichází Sergi Roberto.

77
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Tak to je rychlost, Barcelona střílí po minutě další branku! Lionel Messi poslal krásnou přihrávku mezi obránce. Tam si seběhl LUIS SUARÉZ, který se prosadil střelou k tyči. Tak tady už je dnes rozhodnuto. Asistence: Lionel Messi.

75
    A nakonec vymyslela branku, tak přece jen konečně nějakou v této půli vidíme, snad uvidíme ještě nějakou. Ivan Rakitić našel parádní přihrávkou LIONELA MESSIHO, který ranou k tyči nedal gólmanovi žádnou šanci. Je to pro něj druhý gól dnes. Asistence: Ivan Rakitić.

70
    Nyní už to vypadalo na čtvrtou branku v síti hostí, ale ta nakonec není uznána! Luis Suárez dával do naprosto prázdné branky, ale nepohlídal si ofsajd. Domácí devítka se naprosto zbytečně připravila o gól.

68
    Žlutou kartu dostává Sergi Guardiola (Real Valladolid).

66
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Óscar Plano, přichází Enes Ünal.

63
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Anssumane Fati, přichází Antoine Griezmann.

60
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Frenkie de Jong, přichází Ivan Rakitić.

55
    Anssumane Fati mohl navýšit náskok svého týmu na tři branky! Dostal totiž přihrávku do strany na šestnáctce, ale trefil jen Jordiho Masipa, respektive ten předvedl parádní zákrok nohou!

53
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Anuar Tuhami, přichází Pablo Hervías.

45
    Nastavovat se bude jedna minuta!

45
    Žlutou kartu dostává Joaquin Fernández (Real Valladolid).

34
    A už je to o dva góly, dnes asi uvidíme hodně branek. Tahle za to navíc opravdu stála! LIONEL MESSI se postavil k přímému kopu a levačkou zakroutil balón přesně k tyči! Jordi Masip byl bez šance. To byla paráda v podání kapitána.

33
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Nacho Martínez, přichází Salisu Karim.

29
    Barcelona se prosazuje prosazuje po krásné akci a už zase vede! Lionel Messi vyslal nadýchaný centr do malého vápna, kde se ARTURO VIDAL utrhl svému obránci a špičkou boty poslal míč nekompromisně do sítě! Asistence: Lionel Messi.

15
    Real Valladolid právě vstřelil branku!
    V patnácté minutě je vyrovnáno a my tedy jedeme od znovu! Míchel si vzal na starosti standardní situaci. Marc-André ter Stegen vyrazil míč reflexivně jen před sebe, kde trefil před sebou stojícího KIKA OLIVASE, jenž jen stál, čímž dostal míč do sítě!

3
    Tak to je rychlost, domácí jdou ve třetí minutě do vedení! Lionel Messi poslal centr do šestnáctky, kde se míč odrazil na nohu CLÉMENTA LENGLETA, jenž vypálil z první a jeho rána byla nejspíše ještě tečována a Jordi Masip neměl na zákrok šanci.

Denisa Józsová

Branky: 3. Lenglet, 29. Arturo Vidal (Messi), 34. Messi, 75. Messi (Rakitić), 77. L. Suárez (Messi) – 15. Olivas

Karty:   45. Fernández (RVL), 68. Guardiola (RVL), 79. Míchel (RVL)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 4:2. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:14.
    FC Barcelona: ter Stegen – Alba (78. Roberto), Lenglet, Piqué, N. Semedo – F. de Jong (60. Rakitić), Busquets, Arturo Vidal – Fati (63. Griezmann), L. Suárez, Messi.
    Náhradníci: Neto – C. Pérez, Aleñá, Rakitić, Griezmann, Todibo, Roberto.

Real Valladolid: Masip – Nacho Martínez (33. Karim), Barba, Fernández, Olivas, Porro – Rubio, Tuhami (53. Hervías), Míchel, Plano (66. Ünal) – Guardiola.
    Náhradníci: Lunin – Alcaraz, De Frutos, Hervías, Ünal, Antoñito, Karim.

Rozhodčí: Alberola – Hernández, Cerdán