Duisburg – Hoffenheim 0:2 (kon.) | Saarbrücken – Kolín nad Rýnem 3:2 (kon.) | Freiburg – Union Berlín 1:3 (kon.)
Hamburg – Stuttgart 1:2 (po pr.) | Bochum – Bayern 1:2 (kon.) | Darmstadt – Karlsruher SC 0:1 (kon.)
Leverkusen – Paderborn 1:0 (kon.) | Bielefeld – Schalke 2:3 (kon.)

Bayern právě vstřelil branku!

Hosté přesilovku rychle využívají a otáčejí vývoj zápasu! Coutinho přenesl hru na pravé křídlo, kde Comanovu přihrávku patičkou dopravil mezi nohy brankáře Riemanna THOMAS MÜLLER!
    88. Červená karta - Armel Bella-Kotchup

88
    Neštěstí pro sedmnáctiletého obránce Armela Bellu-Kotchupa! Ten zakopl v roli posledního, pak už hrozícímu úniku Müllera zabránil jen zachycením míče rukou a je okamžitě vyloučen!

86
    Až nyní se poprvé výrazněji ukázal Coutinho, Brazilec svůj individuální průnik zakončil tolik typickou střelou ke vzdálenější tyči, mířil ale těsně za ni.
    83. Serge GNABRY - 1:1

83
    Vyrovnáno! Coman zakombinoval na pravém křídle s Kimmichem, ten přesným centrem našel u vzdálenější tyče SERGEHO GNABRYHO, autor čtyř branek ze zápasu Ligy mistrů proti Tottenhamu pak střílel přesně ke vzdálenější tyči!

78
    Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Zoller, přichází Osei-Tutu.

69
    Až v 69. minutě jsme viděli vůbec první střelu druhého poločasu! Coman přesným centrem zleva posadil míč na hlavu Roberta Lewandowskiho, ten ale hlavou míjí branku!

66
    Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Lee Chung-yong, přichází Wintzheimer.

65
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Tolisso, přichází Müller.

Trenér Kovać posílá do hry třetí útočné eso z lavičky.

57
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Goretzka, přichází Coutinho.

50
    Žlutou kartu dostává Losilla (VfL Bochum).

Domácí středopolař je potrestán za zákrok na Goretzku ve středu hřiště.

46
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Perišić, přichází Lewandowski.

Trenér Niko Kovać musel do druhého poločasu vytáhnout svůj největší trumf.
    36. Alphonso DAVIES - 1:0

36
    Bochum právě vstřelil branku!
    Šok v Bochumi, domácí se ujímají vedení! Po dlouhém výkopu brankáře Riemanna se Blum na levém křídle s trochou štěstí probil do pokutového území a jeho centr si do vlastní sítě srazil kanadský krajní bek ALPHONSO DAVIES!

30
    Další faul Lee Chung-yonga, Korejec ostrým skluzem vletěl pod nohy Comana a prohlíží si žlutou kartu.
    15. Comanova rána proletěla těsně nad brankou.

15
    Kingsley Coman potáhl míč do pokutového území, kolem Decarliho pak vyslal jedovatou ránu, která proletěla těsně nad břevnem domácí branky!
    1. Zoller mohl senzačně poslat Bochum do vedení už v první minutě, ovšem selhal v koncovce.

1
    Ohromná šance Bochumi! Blum se prohnal po levé straně hřiště, všiml si v pokutovém území naprosto volného Zollera, ten ale selhal a branku výrazně míjí!