Boston – San Jose 5:1 (kon.) | Carolina – Calgary 2:1 (kon.) | Toronto – Washington 3:4 (po pr.)
Pittsburgh – Philadelphia 7:1 (kon.) | NY Rangers – Tampa 4:1 (kon.) | Detroit – Edmonton 3:1 (kon.)
Nashville – Chicago 3:0 (kon.) | Dallas – Minnesota 6:3 (kon.) | Anaheim – Winnipeg 7:4 (kon.)

Anaheim právě vstřelil branku!
    7:4! Opuštěnou bránu soupeře trefil z neutrální zóny CARTER ROWNEY. Asistence: Ryan Getzlaf.
    56:12 Carter ROWNEY - 6:4

56:12
    Sedmapadesátá minuta, dost možná je hotovo! CARTER ROWNEY se dostal do samostatného úniku a prostřelil Brossoita mezi betony. 6:4! Asistence: Derek Grant, Cam Fowler.
    46:39 Bryan LITTLE - 5:4

46:39
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Čas 46:39, skóre 4:5 z pohledu Jets! Za Gibsonem skončila poměrně překvapivě střela BRYANA LITTLEA z pravé strany. Pro Littlea druhý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Nikolaj Ehlers.
    29:10 Derek GRANT - 5:3

29:10
    5:3 pro Ducks! Práci Deslaurierse dokončil DEREK GRANT, od něhož se kotouč zvláštně dostal za Hellebuyckova záda. Asistence: Nicolas Deslauriers, Josh Mahura.
    28:00 Troy TERRY - 4:3

28:00
    Čas 28:00, Ducks znovu o krok vpřed! TROY TERRY se dostal za obranu soupeře a se štěstím prostřelil Hellebuycka mezi betony. Jeho druhý gól v sezoně! Asistence: Josh Mahura.
    27:00 Nikolaj EHLERS - 3:3

27:00
    3:3! NIKOLAJ EHLERS uspěl proti Gibsonovi střelou na vyrážečku z pravé strany. Jeho druhý gól v dnešním zápase! Asistence: Bryan Little, Josh Morrissey.
    26:18 Adam HENRIQUE - 3:2

26:18
    Sedmadvacátá minuta utkání, Ducks dnes poprvé vedou! Nahození Silfverberga od modré čáry zleva tečoval úspěšně mezi kruhy ADAM HENRIQUE. Jeho osmý gól v sezoně 2019-2020, 3:2! Asistence: Jakob Silfverberg, Josh Mahura.
    20:38 Ryan GETZLAF - 2:2

20:38
    Čas 20:38 a skóre 2:2! Autorem gólu je RYAN GETZLAF, jenž postřelil Hellebuycka ihned po vhazování. Jeho šestý gól v sezoně! Asistence: Max Comtois.
    12:02 Blake WHEELER - 1:2

12:02
    Začátek třinácté minuty, Jets zpět ve vedení! Zaváhání Gibsona při rozehrávce a z pravé strany skóroval bekhendem BLAKE WHEELER. Jeho čtvrtý gól v sezoně 2019-2020! Bez asistence.
    10:01 Cam FOWLER - 1:1

10:01
    Začátek jedenácté minuty, máme vyrovnáno! Zprava se trefil pěkně do levého horního růžku CAM FOWLER. Jeho třetí gól v sezoně, 1:1! Asistence: Jakob Silfverberg, Michael Del Zotto.
    00:55 Nikolaj EHLERS - 0:1

00:55
    Jets po pouhých 55 vteřinách otevírají skóre utkání! Z pravého kruhu pro vhazování vystřelil perfektně pod horní tyč NIKOLAJ EHLERS, Gibson bez šance. Jeho pátý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Jack Roslovic, Tucker Poolman.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 11. Fowler (Silfverberg, Del Zotto), 21. Getzlaf (Comtois), 27. Henrique (Silfverberg, Mahura), 28. Terry (Mahura), 30. D. Grant (Deslauriers, Mahura), 57. Rowney (D. Grant, Fowler), 60. Rowney (Getzlaf) – 1. Ehlers (Roslovic, Poolman), 13. Wheeler, 27. Ehlers (Little, Morrissey), 47. Little (Ehlers)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Del Zotto, Fowler, Mahura, Gudbranson, Ja. Larsson, Holzer – N. Ritchie, Getzlaf (C), Comtois – Rakell (A), Henrique, Silfverberg (A) – Jones, Steel, Terry – Deslauriers, D. Grant, Rowney.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (30. Brossoit) – Morrissey (A), Poolman, D. Kulikov, Pionk, Dahlström, Bitetto, Sbisa – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Copp, L. Shaw, Roslovic – Perreault, Gustafsson, G. Bourque – Ehlers, Little.

Rozhodčí: Chis Lee, Trevor Hanson – Scott Cherrey, Ryan Gibbons

Diváci: 15 171