Slovan Bratislava U21 – Poprad 1:1 (kon.) | Ružomberok B – L. Mikuláš 2:5 (kon.) | Šamorín – KFC Komárno 3:1 (kon.)
Žilina B – B. Bystrica 1:2 (kon.) | Trebišov – Petržalka 4:0 (2.pol)
ŠK Slovan Bratislava U21
1:1 (1:0)
FK Poprad
sk Neděle 03.11.2019, 10:30MONACObet liga • 16. kolo

O to, že body sa budú deliť, sa v 82. minúte postaral striedajúci mladík Stanislav Olejník. S konštatovaním že Slovan B remizoval s Popradom 1:1 sa s Vami lúčim a prajem dobrú chuť k nedeľnému obedu. (12:22:54)

90+2

90+1
    Hra sa prelieva zo strany na stranu.

90
    Čikoš si dal pozor a pokryl Arevala Acostu, následne jeden z domácih zahral v šestnástke rukou, ale hlavný rozhodca ju posúdil ako neúmyselnú a nastrelenú.

89
    Poprad je v závere zápasu aktívnejším tímom, Slovan sa snaží ubrániť remízu, ktorá by bola pre neho priaznivá.

87
    Center hľadal Zekuciu, ale pri lopte bol skôr domáci brankár.

86
    Na Potomov center išiel Malec, no loptu nezískal, Slovan to však nedokázal využiť.

85
    Belasí získali priamy kop z ľavej strany. Veľmi dobrá pozícia na ohrozenie brány.

82
    Poprad dal gól! V 82. minúte sa hostia dočkali vyrovnania o ktoré sa postaral striedajúci hráč STANISLAV OLEJNÍK, ktorý obišiel Trnovského a zakončil do prázdnej brány!

82
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Jančo, prichádza Olejník.

81
    Slovanu sa nepodarilo odvrátiť hlavičku Horvátha, nakoniec sa situácia pre neho vyvinula dobre, nie razantné zakončenie kryl Trnovský.

79
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Mašulovič, prichádza Borovský.

78
    Arevalo Acosta pálil spoza Čikoša, ktorý jeho pokus tečoval na hornú sieť. Nasleduje popradský roh.

77
    Trnovského rozohrávku napádal čerstvý Gallovič, domáci gólman si dal pozor a poslal loptu dopredu na Huberta.

75
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Slebodník, prichádza Gallovič.

75
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Tzovaras, prichádza Haramia.

75
    Tvrdý pokus z diaľky, Trnovský boxuje.

74
    Pauschek si vytvoril streleckú pozíciu a zakončil, ale mieril vysoko nad.

74
    Guzmics si vyslúžil potlesk, po tom čo v čistej šanci odobral loptu Slebodníkovi!