Žižkov – Ústí n. L. 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Vítkovice 3:0 (kon.)
FK Varnsdorf
1:1 (1:0)
FK Dukla Praha
Neděle 10.11.2019, 14:00 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 15. kolo

90+2
    Nakonec druhou branku žádný tým nevsítil a zápas tak končí nerozhodně. Pro domácí je to přerušení nepříznivé vzájemné série, pro hosty zase první remíza v letošních venkovních zápasech. I ta ji ale pomohla díky lepšímu skóre poposkočit na druhé místo před Jihlavu. Z Varnsdorfu je to pro dnešek vše a já Vám přeji hezký den! (15:52:54)

Dnešní utkání sleduje 954 diváků.

90+1
    Máme tu nastavený čas! Konkrétně se nastavují dvě minuty.

87
    Do 90. minuty už moc času nezbývá, urve některý z týmů nakonec tři body pro sebe?

82
    Do konce zápasu zbývá něco kolem deseti minut a statistiky zatím plně odpovídají skóre zápasu. Varnsdorf je častěji na míči (54:46), má až brutálně jasně více přímých kopů (8:1) a všechny rohy tohoto poločasu (4:0). Pražané ale častěji střílí (5:9) a i přesnost střel jde za nimi (2:6). Vedou také na vhazování (8:13)

79
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Petr Heppner, přichází Daniel Novák.

76
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Lukáš Holík, přichází Tomáš Kott.

76
    Jenomže Dukla míč posílá do autu a trenér Skuhravý střídá.

76
    Další roh pro Varnsdorf.

71
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Ondřej Kocourek, přichází Jakub Barac.

71
    Varnsdorfští si vybojovali roh. Tento poločas už třetí.

67
    Žlutou kartu dostává Artem Kovernikov (FK Dukla Praha).

66
    Hra se opět zpomalila a bojuje se spíše o míč, než o střelecké pozice.

62
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází David Breda, přichází Adam Ondráček.

62
    Dukla ale zase vede na střely. I když si teď Varnsdorfští jednu připsali, pořád to je pro ně 2:4

60
    Ačkoliv poločas je zatím lepší pro Duklu, Varnsdorf naprosto jasně vede v držení míče. Aktuálně je to v procentech 65:35.