Vancouver – New Jersey 1:2 (kon.) | Detroit – Vegas 3:2 (kon.) | Chicago – Toronto 5:4 (kon.)
Boston – Philadelphia 2:3 (0:1 po s.n.) | Anaheim – Edmonton 2:6 (kon.)
Chicago Blackhawks
5:4 (4:1, 0:0, 1:3)
Toronto Maple Leafs
Pondělí 11.11.2019, 01:00 • United Center, Chicago • NHL

58:23
    Zach Smith dostal dvě minuty za hákování a Maple Leafs mají obrovskou šanci snížit na rozdíl gólu.

52:37
    Erik Gustafsson fauloval v blízkosti brány svého týmu a byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

45:04
    Auston Matthews byl vyloučen také za vysokou hůl a jednapadesát sekund se bude hrát ve hře 4 na 4.

43:55
    Alex Nylander fauloval u hrazení Johna Tavarese a byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

37:05
    Dylan Strome zbytečně fauloval na útočné modré čáře a za drobné seknutí přes ruce byl vzápětí vyloučen.

33:08
    Cody Ceci dostal dvě minuty za hákování a Chicago si zahraje čtvrtou přesilovou hru v dnešním zápase.

28:01
    Blackhawks z blízkosti těsně minuli levou tyč a Morgan Rielly byl vzápětí vyloučen na dvě minuty za hákování.

17:17
    Jake Muzzin dostal dvě minuty za podrážení a Blackhawks si nyní zahrají přesilovou hru 4 na 3.

16:26
    Dylan Strome fauloval v rohu obranného pásma a dostal dvě minuty za sekání. Bude se hrát 4 na 4.

16:16
    Justin Holl dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Hawks si zahrají v závěru třetiny přesilovou hru.

00:32
    Dvě minuty za hrubost dostal také hostující útočník Jake Muzzin. Hrát by se tedy mělo ve hře 4 na 4.

00:32
    Jonathan Toews poté dostal dvě plus dvě minuty za hrubost a Maple Leafs si zahrají první přesilovou hru. Polovinu z trestu kapitána odpyká Dylan Strome.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 6. P. Kane (DeBrincat, D. Strome), 12. Dach (A. Shaw, de Haan), 13. P. Kane (DeBrincat, D. Strome), 18. J. Toews (DeBrincat, P. Kane), 57. Saad (J. Toews, Caggiula) – 17. W. Nylander (Matthews), 43. W. Nylander (Matthews), 53. Tavares (A. Johnsson, Matthews), 60. A. Johnsson (Tavares, Matthews)

Chicago Blackhawks: Lehner (Crawford) – Keith (A), E. Gustafsson, de Haan, Seabrook (A), Määttä, Boqvist – Saad, J. Toews (C), A. Nylander – DeBrincat, D. Strome, P. Kane – Z. Smith, Kämpf, D. Kubalík – Caggiula, Dach, A. Shaw. Hlavní trenér: Jeremy Colliton.
    Toronto Maple Leafs: Hutchinson (Andersen) – Rielly (A), Ceci, Muzzin, Barrie, Dermott, Holl – Moore, Tavares (C), Kapanen – A. Johnsson, Matthews (A), W. Nylander – I. Michejev, Kerfoot, Spezza – Timashov, N. Shore, F. Gauthier. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Graham Skilliter, Steve Kozari. Čároví: Kyle Flemington, Ryan Galloway

Diváci: 21598