Nová Paka – Jablonec n/N 6:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Trutnov 2:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kopřivnice 0:4 (kon.)
Mor. Budějovice – Opava 3:1 (kon.) | Nový Jičín – Žďár n/S 4:7 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 1:2 (1:2 po s.n.)
China Golden Dragon – David Servis 4:8 (kon.) | Bílina – Řisuty 4:2 (kon.) | Klatovy – Písek 2:1 (po pr.)
Vrchlabí – Děčín 6:1 (kon.) | Příbram – Kolín 3:1 (kon.) | Kobra – Tábor 2:8 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
HC ISMM Kopřivnice
Sobota 16.11.2019, 17:00 • ZS Kotlina • 2. liga skupina Východ • 18. kolo

Konec! Kopřivnice ve třetí třetině ještě přidala další dvě branky, čímž zpečetila osud tohoto utkání. Naopak Bruslaři se neprosadili ani jednou. Petr Hromada si tak připisuje čisté konto. Tatra si tak z Kotliny odváží všechny tři body. (19:07:19)

59:38
    Ladislav Pospíchal vystřelil od modré čáry. Razantní střela těsně minula svůj cíl.

59:25
    Petr Hromada kryje další havlíčkobrodský pokus.

59:16
    Domácí hokejisté se ještě snaží překazit čisté konto Petra Hromady. Ten je dnes opravdu výborný.

58:01
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min. sekání + 5 min. – hrubost + osobní trest do konce utkání – nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (T. Fojtík – 2 min., sekání + 5 min. – hrubost + osobní trest do konce utkání – nesportovní chování).

58:01
    Bitka! Miroslav Třetina si to na férovku rozdal s Tomášem Fojtíkem. Kopřivnický hráč vyšel ze souboje navrch.

57:35
    Ernest Bochnak byl pěkně rozjetý, dostal však přihrávku na brusle.

57:08
    Filip Krzák vystřelil od modré čáry mimo Holíkovu branku.

56:27
    Hromada likviduje další nahození od modré čáry, které tentokrát vypustil Michal Kliment.

54:49
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    A této komické situace také hosté využívají. ONDŘEJ SLUŠTÍK z poloviny hřiště trefuje prázdnou bránu Havlíčkova Brodu. Asistence: Jakub Mach a Marek Pěnčík

54:40
    Rozhodčí signalizuje faul domácích. Brankář hostů tak odjel na střídačku a hraje se šest na šest bez brankářů.

54:28
    Nyní to podobně zkoušel Ladislav Pospíchal.

54:07
    Tomáš Semrád nabízel další kotouč do pranice před bránou. Nic z toho nebylo.

53:41
    Bruslaři hrají v šesti!

53:27
    Buly před brankou domácích. Holík je připraven jet na střídačku.

53:27
    Oddechový čas pro domácí.

53:27
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Suchý – 2 min., sekání).

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 6. Suchý (Gola), 32. J. Mach (Suchý, Ďurač), 49. Marek (Suchý), 55. Sluštík (J. Mach, Pěnčík)

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Semrád, Pospíchal, Benák, Vala, Nepokoj, Kliment – Holenda, Voříšek (A), Cachnín, Juráň, Kuchta, Třetina (C), Mikeš, Matušík, Ludvík, Přidal
    HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Kučera) – Štěpánek, Imrich, Krzák, Šendera, Bail, T. Fojtík, Stříž (A), J. Mach (C), Ollender, Sluštík, Bochnak, F. Fojtík, M. Mach, Suchý, Pěnčík, Gola, Ďurač, Marek

Rozhodčí: Radim Slavka – Martin Hübl, Henrich Král'