Havlíčkův Brod – Chrudim 4:1 (kon.) | Vsetín – Šumperk 6:5 (po pr.) | Žďár n/S – Kobra 0:4 (kon.)
Havířov – Přerov 2:0 (kon.) | Ústí n/L – Písek 7:4 (kon.) | Litomyšl – Poruba 1:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
6:5 (2:2, 2:1, 1:2 - 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Neděle 17.11.2019, 13:30 • Zimní stadion Na Lapači • DHL Extraliga juniorů • Skupina B

Ode mě je to pro dnešek vše, ze vsetínského Lapače Vám přeji příjemný zbytek dne. (15:51:30)

Dnešní utkání plné zvratů a napínavých momentů je u konce. Po remíze 5:5 vystřelil svému týmu bonusový pod v prodloužení Vojtěch Pernický.

64:32
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Osmadvacet sekund před koncem nastaveného času se VOJTĚCHOVI PERNICKÉMU přece jen daří prosadit. Obránce domácího celku si nabruslil před branku, odkud tečoval střelu Borise Babeliaka. Asistence: Boris Babeliak, Jan Vašenka.

63:58
    Pernický obešel Haluzu a pokoušel se najít skulinku pod levou rukou Kašpara. Mezera tam byla, ale domácí bek ji netrefil ideálně. Pernickému nesedla ani další střela.

63:49
    Klímkova střela z levého kruhu končí mezi betony Kašpara.

63:44

63:23
    Vogel se podél mantinelu dostal s pukem až před Málka, kde také Draci domácímu brankáři pořádně zavařili. Šumperk se i v oslabení drží v útoku.

63:04
    Další pokus obránce Pernického ukrývá Kašpar v lapačce. Hra je přerušena.

62:44
    Pernického střela od modré zamířila vedle. U levé tyče končí i další ze vsetínských střel.

62:04
    Kožený poslal puk přes bránícího hráče do předbrankového prostoru, kde se po něm natahoval Vašenka. I druhý jmenovaný byl bráněn a puk tak nezasáhl přesně.

61:54
    Draci se dostali z pásma a Málek zasahuje proti Vogelově střele z vrcholu levého kruhu.

61:44
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Drlík – 2 min., nedovolené bránění).

61:14
    Vašenka vybídl ke skórování z první Babeliaka, když mu poslal pas před brankoviště, ten z bezprostřední blízkosti pravé tyčky minul.

60:54
    Hilšer puk v útočném pásmu převzal a začal spolu se svými spoluhráči pomalou kombinaci. Zatím se v nastaveném čase hraje klidně.

60:21
    Puk si na své hokejky vzali Šumperští a zavezli jej za svou branku, odkud rozehrávají.

60:01

Draci svého soka hned zkraje třetiny zaskočili, když Michal Šembera vyrovnal a Radek Vogel následně poslal svůj celek do vedení. Vsetín měl jedinečnou příležitost vzít si vedení zpět a také si vytvořit pohodlný náskok, když hrál tři minuty přesilovku 5 na 3. Domácí v této početní výhodě neskórovali, a tak musel na aktuálních 5:5 vyrovnat až Daniel Klímek z brejku.

60:00

59:31
    Valaši mají puk na svých hokejkách, ale zdá se, že už se do útoku nepohrnou. Spíš se snaží kontrolovat puk a neudělat žádnou chybu.

59:03
    Kolem tyčky se zkusil prosadit Hilšer. Ani on ale v závěrečném tlaku Vsetína neuspěl.

58:23
    Valaši se dostávali do přečíslení tři na dva, celou situaci jim u mantinelu překazil Scheuter, který si vzal kotouč na svou hokejku.

57:20
    Domácí celek branka nabudila a snaží se ještě zápas strhnout na svou stranu. Frimelovu zadovku z levého křídla do mezikruží viděl už z dálky Hilšer, proto zrychlil a z první poslal puk na bránu Šumperka. Tu však minul.

56:37
    Boris Babeliak našel přesnou přihrávkou DANIELA KLÍMKA, který ve středním pásmu obešel hostující obránce a byl tak proti Kašparovi úplně sám. Domácí kapitán zamíchal s pukem a poslal jej přesně mezi gólmanovy betony. Asistence: Boris Babeliak, Martin Kožený.

56:15
    Hraje se v útočném pásmu Draků. Haluzovu střelu od modré přikrývá Málek na hranici brankoviště.

55:04
    Obdobným způsobem se ke kotouči dostal na druhé straně i Vašenka. Na pravém křídle byl úplně sám a zamířil na bližší tyč. Kašpar puk vytěsnil vyrážečkou.

54:51
    Vsetín ztratil puk ve vlastním pásmu, a tak to z první zkusil Scheuter. Jeho prudkou ránu z mezikruží Málek kryje.

53:56
    Vogel si s Málkem trochu pohrál, když počkal za brankou a dvakrát naznačil směr, kterým se vydá. Nakonec zvolil pokus kolem levé tyčky, kterou si domácí brankář pohlídal.

53:02
    Malek si nyní poradil s prudkou ranou na lapačku, kterou na něj z levého kruhu vyslal Drlík. Puk ukrývá právě v rukavici.

52:30
    Zemánkova rána z levého kruhu přeletěla branku a svou ofenzivu mohli po delší době předvést také Draci. To se hostujícímu celku nepovedlo a další zákrok si naopak připsal Kašpar.

51:41

51:19
    Poledna je na ledě. Šumperk hraje ve čtyřech.

50:43
    Valaši hrají svou dvojnásobnou počtení výhodu dobře, ale Draci ještě lépe blokují střely.

50:16
    Šumperku se na chvíli podařilo přerušit vsetínský tlak a přesunout hru k mantinelu. Vsetín se ale nenechal a brzy byl zpět v přesilovkovém rozestavení. Hilšerovu střelu kryje Kašpar.

49:47
    Ondračkovo posunutí kotouče k brankovišti zastavil Scheuter. Nakonec se puk k modrému půlkruhu přeci jen dostal, ale domácím se nepodařilo zakončit.

49:29
    Oddechový čas pro domácí.

49:29
    Další střela Klímka končí u Kašpara. Hra je přerušena, Kučera se vrací z trestné lavice, i tak ale Vsetínu zbývá minuta a třicet dva sekund přesilové hry 5 na 3.

49:14
    Vsetín se stahuje čím dál tím blíž k brankovišti. Klímkova střela z levého kruhu letí mimo.

48:46
    Zeman poslal Hilšerovi přihrávku skrz brankoviště, ten svou tečí netrefil odkrytou pravou tyč.

48:24
    Draci vyhodili a vystřídali. Vsetínští jsou rychle zpátky v pásmu.

48:01
    Vavříkovu střelu zastavil Scheuter. Vsetín pokračuje v kombinaci.

47:45
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Plhal – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

47:41
    První kombinaci Vsetína v přesilovce 5 na 3 zakončuje z levého kruhu Klímek. Kašpar má puk v náruči.

47:19
    Hilšer byl u mantinelu útočného pásma zasažen do obličeje. Poledna dostává 2+2 minuty za vysokou hůl.

47:01
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Kučera – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

46:16
    Poledna hledal dlouhou přihrávkou nachystaného Keslera. Tento pas ale dříve vystihl Zeman a zamířil si to i s pukem do útočného pásma. Odtud vyhazují Draci na zakázané uvolnění a vhazovat se bude po Kašparově levici.

45:26
    Vavřík zamířil na šumperskou branku z velmi dobré pozice, do střely se však obětavě položil hostující obránce Blaháček a Kašpar v šumperské bráně zasahovat nemusel.

45:09
    Kesler dostal puk na levé křídlo a se střelou vyčkal. Stačil si tak před něj nabruslit obránce Pernický, jenž puk nasměroval do ochranné sítě.

43:49
    Přečíslení tři na jednoho se snažili využít hráči ve žlutém. Klímek nakonec poslal dopředu jen Hilšera s Vavříkem, ti si vyměnili puk a střelec třetí vsetínské branky už se chystal zakončit k levé tyči, když mu gólman kotouč vypíchl. Vedle branky se následně proletěla střela Ondračky z vrcholu levého kruhu.

43:21
    Hra se stále odehrává u branky Vsetína. Draci se ale nemohou dostat do zakončení.

41:47
    Draci právě vstřelili branku!
    A Draci se dostávají do vedení. Z levého křídla se k protější tyči za rozpohybovaného gólmana trefil nejproduktivnější hráč hostujícího celku RADEK VOGEL. Šumperk je tak rázem ve vedení a Vsetín musí opět dotahovat. Asistence: Aleš Poledna, David Haluza.

41:30
    Na začátku třetí třetiny je opět vyrovnáno, což slibuje ještě napínavý průběh zbytku zápasu. Z bezprostřední blízkosti prostřelil Málka po přihrávce Jana Kučery MICHAL ŠEMBERA.

40:17
    Hilšer si nabruslil k levé tyčce, odkud také zakončil. Střelu po ledě si šumperský brankář pohlídal.

40:01

Druhá třetina utkání je za námi. Jako první se v ní za Šumperk prosadil dorostenec Jan Kučera, ale na tuto branku dokázal velice rychle odpovědět Michael Vavřík. Po průběhu třetiny, v které byly šance na obou stranách, to vypadalo, že se do šaten půjde za vyrovnaného stavu. To ovšem změnil Daniel Klímek, který v čase 38:48 poslal Vsetín to vedení.
    Třetí třetina začne cca v 15:03.

40:00

39:46
    Hilšer prokličkoval ve středním pásmu mezi obránci a z vrcholu levého kruhu nahodil na soupeřovu branku. Kašpar puk betonem nasměroval do rohu kluziště.

38:48
    Valaši se usadili v útoční třetině, kde jejich plány nejprve mařily nepřesné střely nebo Kašpar v šumperské brance. Pak však došlo na kombinaci v okolo brankoviště a DANIEL KLÍMEK poslal puk od levé tyčky do bližšího horního rohu. Asistence: Michael Vavřík, Tom Ondračka.

37:29
    Ani jednomu celku teď nesedí přihrávky. Hraje se především ve středním pásmu.

36:24
    Šembera z levého kruhu prudce vypálil. Jeho rána trefila tyčku vsetínské branky a konči vedle Málkova levého betonu, kde domácí brankář přikrývá kotouč lapačkou.

36:03
    Mezitím, co se všichni jeho spoluhráči z formace vydali na střídačku, dostal se Horký na vrchol pravého kruhu, odkud tvrdou ranou otestoval Málka. Ten ukrývá puk ve výstroji a vhazovat se hude po jeho levici.

35:50

35:29
    Drlíkova tečovaná střela z ostrého úhlu končí na boční síti.

34:59
    Vsetín vyhazuje a čtveřice ve žlutém se vydává střídat. Draci se snaží co nejrychleji dostat zpět před Málka.

34:41
    Pernický je na ledě. Domácí hrají ve čtyřech.

34:03
    Vsetín hraje ve třech. Scheuter po Haluzově přihrávce z kruhu na kruh promáchnul. Hulob netrefil branku.

33:50
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kožený – 2 min., napadení).

33:11
    Valaši vyhodili a za pukem se kromě dvou hráčů Šumperka vydal také Vavřík. Proti přesile v souboji o kotouč na pravém kruhu útočného pásma neuspěl.

32:41
    Horký se dostával do individuální šance, v které ho zastavili Pernický s Holáněm. Prvně jmenovaný domácí obránce si však počínal nedovoleně a dostává dvouminutový trest za hákování.

32:24
    Babeliakovu střelu z větší vzdálenosti se na hranici brankoviště chystali tečovat hned dva jeho spoluhráči. To způsobilo, že se puk o jejich hokejky nakonec zastavil.

31:26
    Málek se musel dávat opravdu velký pozor, když se u jeho levé tyčky zjevil Kesler a zakončoval lehkým popostrčením po ledě okolo kovové konstrukce. Domácí brankář pokus se štěstím vykryl lapačkou.

30:49
    Klímek stahovačkou obešel hostujícího obránce a sám zakončil k levé tyči. Tu si šumperský brankář pohlídal.

30:26
    Pokus Pernického od modré ukrývá Kašpar v lapačce.

30:07
    Holáň svou střelu od modré namířil do horních pater branky. Kašpar se proti puku povytáhl a hra je přerušena.

29:41
    Přečíslení Klímka s Hilšerem zastavil jediný bránící hráč Šumperka. Klímkovu střelu na protější kruh vypíchl Poledna.

29:07
    Po vsetínském vyrovnání se Draci opět nahrnuli do útočné třetiny a Málka pořádně potrápili. Menší šance si dokázali vytvořit i Valaši, ale Draci jsou na tom v tomto ohledu lépe.

26:52
    Adam Hilšer a Tom Ondračka se dostali do přečíslení dva na jednoho. Po výměně kotouče trefil prvně jmenovaný gólmanovu výstroj a kotouč zůstal ležet v brankovišti, odkud jej nadvakrát dostal za Kašparova záda MICHAEL VAVŘÍK. Asistence: Adam Hilšer, Tom Ondračka.

26:18
    JANU KUČEROVI jeden gól ze včerejšího utkání na Lapači nestačí a právě teď přidává druhý. Dorostenec v šumperské juniorce za jízdy nasměroval v předbrankovém prostoru letící puk do pravého horního rohu. Asistence: David Haluza, Jakub Horký.

26:02
    Holub pálil od modré. Střela končí na zadním mantinelu a přesouvá se na vsetínské hokejky.

25:13
    Vašenka se na levém křídle dostal proti hostujícímu obránci do takové pozice, že už nemohl vystřelit, a tak poslal zadovku na Frimela. Ten kotouč v rychlosti nezachytil.

25:07

25:05
    Valaši trefují tyčku a Draci se osvobozují.

24:39
    Všechny kombinace Vsetína končí u Hilšera na levém kruhu. Tentokrát jeho střelu zastavil bránící Štrbík.

23:46
    Hilšer na bránu vyslal střelu, která volala po tečování. To také Zeman provedl. Špičkou hokejky trefil letící kotouč a nasměroval jej tak pod horní tyčku. Puk břevno přeletěl.

23:22
    Klímkovu střelu z pravého kruhu zastavil Blaháček, domácí jsou stále před Kašparem.

23:07
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Kavan – 2 min., podrážení).

22:58
    Nyní jsou v pásmu opět Valaši. Semkli se okolo brankoviště a kombinují.

22:17
    Poledna se v předbrankovém prostoru dostal k odražené střele a z první zamířil mezi Málkovy betony. Domácí gólman se po předchozím zákroku včas připravil a kotouč zachytil.

21:25
    Vsetín vyhrál vhazování po Kašparově pravici a Holáň se šumperského gólmana pokusil překvapit střelou přes Drlíka. Hostující brankář na střelu neviděla, ta jej však trefila.

21:22
    Hilšerovu ránu z pravého kruhu vyrazil Kašpar vyrážečkou. Puk se ocitá na modré čáře a hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

20:37
    Draci vzali bleskově iniciativu do svých rukou a usadili se před Málkem. Plhalovu střelu od modré tečoval Vogel vedle levé tyčky mimo branku.

20:01

Vsetínu se v první třetině dařilo v přesilovkách, což naznačil Patrik Zeman už svou první střelou v šesté minutě, kdy dopravil puk za Kašparova záda. Šumperk zásluhou Tomáše Kavana rychle vyrovnal a v následné početní výhodě pak dostal svůj tým do vedení. Valaši rázem prohrávali 1:2, což v další přesilovce změnil dělovkou z mezikruží Tom Ondračka.
    Druhá třetina začne cca v 14:14.

20:00

19:03
    Svůj tým mohl do opětovného vedení dostat Kučera, dorostenec, který se zde prosadil i včera. Nyní ho ale vychytal domácí brankář Málek.

18:52
    Teč z mezikruží trefila Kašparovy betony, od kterých se puk odrazil zpátky do hry. U branky jej zachytil Michael Vavřík, následně putoval na pravý kruh, odkud Daniel Klímek našel TOMA ONDRAČKU. Ten se už bez přípravy trefil do pravé části branky. Asistence: Daniel Klímek, Michael Vavřík.

18:24
    Vsetín už je před Kašparem a kombinuje. Hilšer trefil po Klímkově přihrávce jen boční síť.

18:02
    Vsacané se ještě nedostali před branku. Šumperk je drží ve středním pásmu.

17:17
    Horký vyhodil a puk si na pravém křídle také dobruslil. Přes dvojici hráčů Vsetína, která se vydala stejným směrem, ale neprošel a jeho pouť za kotoučem tak skončila za Málkovou brankou.

17:00
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Poledna – 2 min., krosček).

16:55
    Hilšer opět pouze nahazuje do pásma. Po této akci se však puku chopil na modré čáře Pernický a přímou střelou otestoval Kašparovu pozornost.

16:01
    Vsetínští získali kotouč, v klidu jej dopravili za svou branku, odkud bez spěchu rozehráli. Toto založení útoku se jim nepovedlo a museli se nakonec uchýlit k nahození podél mantinelu. To se jim vyplatilo a prostor před Kašparem získali.

15:15
    Sám na brankáře uháněl hostující Drlík. Málek se jeho střelu po ledě pohlídal a kotouč končí pod jeho betony.

14:25
    Vsetín se nastěhoval do útočné třetiny. Ondračkova finální střela ale končí za brankou, kde se puku opět chopili Draci a po levém křídle se prokousávají do útoku.

13:06
    Hosté v počtení výhodě otáčí skóre ve svůj prospěch. TOMÁŠI KAVANOVI nyní výrazně pomohla tyčka, jelikož mířil z levého křídla na vzdálenější část brankové konstrukce, od níž se puk odrazil až za Málkova záda. Asistence: Matěj Drlík, Ondřej Holub.

12:44
    Vsacané si vytvořili další šanci ve vlastním oslabení. Sami ujeli Frimel s Hilšerem. Frimel předal kotouč nenápadně dozadu na svého spoluhráče, který pak za Frimela svou střelu také schoval. Kašpar u pravé tyčky schovává puk ve výstroji.

11:59
    Vavřík vyvezl puk z pásma a dostal se s ním až před Kašpara. Zde počkal na Klímka, kterému kotouč předal. Vsetínskou dvojici bránil Drlík, který pak i Klímkovu střelu ztečoval do ochranné sítě.

11:23
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Vašenka – 2 min., hákování).

11:23
    Kašpar musel zasahovat po prudké ráně Koženého od modré, na druhé straně překvapil Málka střelou zápěstím Poledna. Domácí gólman pohotově zasáhl pravým betonem, nicméně se bude po následném nedovoleném zákroku vsetínského útočníka vylučovat.

10:33
    Draci se opět vrátili ke své převaze a drží se v útočném pásmu. Všechny střely na vsetínskou bránu jdou po ledě a Málek s nimi nemá problém.

09:36
    Kučera prokličkoval mezi dvěma vsetínskými obránci a ocitl se sám před Málkem. Obrana Vsetína jej nakonec dostihla a zakončení mu zkomplikovala.

09:08
    Hraje se především ve středním pásmu, zdá se, že ani jeden tým nechce vzít zodpovědnost za útok na sebe.

07:16
    Šumperk velmi rychle odpovídá. TOMÁŠ KAVAN se napřáhl na pravém kruhu a pokusem bez přípravy propálil domácího brankáře. Asistence: Matěj Drlík.

05:40
    Domácím se podařilo usadit v pásmu a v přesilové hře také otvírají skóre dnešního utkání. Kotouč se v kombinaci před brankou dostal až k PATRIKU ZEMANOVI u pravé tyčky, který poslal kotouč okolo Kašparova betonu až za brankovou čáru. Asistence: Daniel Klímek, Tom Ondračka.

05:12
    Hilšerova přihrávka na Klímka skončila na hokejce Drlíka, ten svůj celek opět osvobozuje.

04:46
    Šumperk vyhazuje.

04:38
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Habrman – 2 min., faul kolenem).

04:01
    Blaháček tvrdě nahodil kotouč ze střední třetiny na Málka. Puk končí na zadním mantinelu a Draci se opět usazují v pásmu.

03:17
    Až nyní se Vsetín dostal před Kašpara. Ten měl problém už s nahozením Zemana od modré, následně se v předbrankovém prostoru snažili ještě Klímek s Vavříkem. Prvně jmenovaný minul bránu.

02:21
    Hosté se po menší odmlce opět dostali do útoku. Přechod do pásma jim nedělal problémy, ale následné střely už zastavuje domácí obrana. Valaši se však k žádné šanci ještě neprobojovali.

01:17
    Pokus Keslera ztečoval bránící Kožený. Málek i přes to zasahuje, puk se totiž zastavuje až o jeho pravý beton.

00:44
    Úvodní buly si vzali na své hokejky Valaši a chystali se rozehrát ze svého pásma. To se jim nepovedlo a z vrcholu levého kruhu vystřelil Drlík. Rána končí vedle Málkovy brány.

00:01

VHK ROBE Vsetín: Málek (Tkadlec) – Holáň, Ondračka, Kožený, Zeman, Pernický, Liss, Kunst – Hilšer, Vašenka, Hrnčíř, Pospíšil, Vavřík, Zemánek, Babeliak, Novosad, Klímek, Frimel

Draci Šumperk: Kašpar (Venouš) – Plhal, Holub, Štrbík, Blaháček – Šembera, Kavan, Horký, Haluza, Drlík, Habrman, Vogel, Kesler, Poledna, Scheuter, Kučera.

V týdnu před přestávkou odehráli Valaši jen jeden zápas. V neděli se doma utkali s Litomyšlí a již v úvodních minutách potvrdili roli favorita, když v čase 1:55 otevřel skóre Adam Hilšer. V polovině třetího vzájemného duelu s Východočechy už měl domácí celek náskok 4:0 a kráčel za přesvědčivým vítězstvím. Jan Dostál s Jakubem Voříškem však svému soupeři tuto cestu výrazně zkomplikovali, když ve třetí třetině snížili na 3:5. Vše ale pro domácí svou třetí brankou v utkání uklidnil Adam Hilšer, pro kterého to taky byl druhý hattrick během 10 dní. Ten předchozí si připsal v 13. kole proti Porubě, kdy Vsacané dokázali otočit výsledek z 0:4 na 6:4.

V uplynulém kole podlehli Valaši Přerovu poměrem 0:2, čímž také přišli o druhou příčku v tabulce a nyní budou muset bedlivě strážit i tu třetí, protože náskok na jejich dnešního soupeře je pouze dvoubodový.

Umístění v tabulce: 3. místo – 28 bodů
    Nejproduktivnější hráč: Adam Hilšer a Daniel Klímek (oba 13+11) – 4. a 5. místo v bodování celé soutěže
    Nejlepší střelec: Adam Hilšer a Daniel Klímek (13)
    Nejlepší nahrávač: Michael Vavřík (12)
    Gólmanská jednička: Jakub Málek

Draci Šumperk

Šumperk stále drží krok s Havířovem, Vsetínem a Přerovem. Je čtvrtý a na třetí místo ztrácí jen dva body, naopak na pátou Porubu má náskok třinácti bodů (má tedy dvakrát více bodů než celek z Ostravy). V pátek před reprezentační pauzou začali Draci další část základní skupiny proti vedoucímu Havířovu. Na domácím ledě ale nevstřelili ani jednu branku a favoritovi podlehli 0:4.

Úplně jiný zápas je pak čekal na stadionu posledních Warrios. Zde se Marek Kesler uvedl brankou už po 28 sekundách, v 14. minutě jej pak, nakonec vítězným gólem, následoval Jakub Horký. Domácí vzápětí rychle snížili, ale z jejich strany to bylo v tomto utkání vše. Šumperk přidal ještě pět gólů a vyhrál přesvědčivě 7:1.

A vysoké vítězství si Draci připsali také v minulém kole, když porazili Litomyšl 8:1. Pokud by Šumperk zvítězil i dnes, dostal by se na třetí místo před Vsetín.

Umístění v tabulce: 4. místo – 26 bodů
    Nejproduktivnější hráč: Radek Vogel (12+8)
    Nejlepší střelec: Radek Vogel (12)
    Nejlepší nahrávač: Adam Scheuter (9)
    Gólmanská jednička: Dalibor Venouš

Vzájemná utkání v sezóně:
    22.9. Vsetín – Šumperk 3:2p
    18.10. Šumperk – Vsetín 3:2sn
    Obě utkání skončila remízou 2:2. Oba duely rozhodl Adam Hilšer.

Zdravím všechny fanoušky mládežnického hokeje u online přenosu ze zápasu 18. kola REDSTONE Extraligy juniorů mezi celky VHK ROBE Vsetín a Draci Šumperk.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 6. Zeman (Klímek, Ondračka), 19. Ondračka (Klímek, Vavřík), 27. Vavřík (Hilšer, Ondračka), 39. Klímek (Vavřík, Ondračka), 57. Klímek (Babeliak, Kožený), 65. Pernický (Babeliak, Vašenka) – 8. Kavan (Drlík), 14. Kavan (Drlík, Holub), 27. Kučera (Haluza, Horký), 42. Šembera (Kučera), 42. Vogel (Poledna, Haluza)

DRACI PARS ŠUMPERK: Kašpar (Venouš) – Plhal, Holub, Štrbík, Blaháček – Šembera, Kavan, Horký, Haluza, Drlík, Habrman, Vogel, Kesler, Poledna, Scheuter, Kučera

Rozhodčí: Held – Mikšík, Zapletal.