Buffalo – Minnesota 1:4 (kon.) | New Jersey – Boston 1:5 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 4:5 (po pr.)
Columbus – Montreal 5:2 (kon.) | Florida – Philadelphia 5:2 (kon.) | Detroit – Ottawa 3:4 (kon.)
St. Louis – Tampa 3:1 (kon.) | Nashville – Winnipeg 1:2 (kon.) | Chicago – Carolina 2:4 (kon.)
Dallas – Vancouver 6:1 (kon.) | Calgary – Colorado 2:3 (kon.) | Vegas – Toronto 4:2 (kon.)
San Jose – Edmonton 2:5 (kon.)
Detroit Red Wings
3:4 (2:1, 0:3, 1:0)
Ottawa Senators
Středa 20.11.2019, 01:40 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

59:59
    Detroit si bere oddechový čas před posledním vhazováním třetí třetiny.

58:13
    Bernier je opět na střídačce, Detroit hraje v šesti.
    57:14 Anthony MANTHA - 3:4

57:14
    Detroit právě vstřelil branku!
    Máme tu drama. Domácí již hráli bez brankáře, když se jim vydařila kombinace v útočném pásmu a prudkým švihem z pravého kruhu pro vhazování prostřelil Nilssona ANTHONY MANTHA – 3:4. Asistence: Filip Hronek, Andreas Athanasiou.
    36:55 Nielsen v brejku Nilssona nepřekonal

36:55
    Obrovská šance domácích na snížení. Po brejku dva na nikoho zakončoval Nielsen, jenže ani nadvakrát se mu nepovedlo přemisťujícího se Nilssona překonat.

36:17
    Je tu další vyloučení, nyní na straně Detroitu. Dvě minuty za sekání dostal Brendan Perlini.

33:01
    Logan Brown poté sáhl k hákování Athanasioua a dostal dvě minuty. Je tu přesilovka Detroitu.
    30:22 Brady TKACHUK - 2:4

30:22
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Hosté jdou do dvoubrankového trháku. Ottawa předvedla rychlý přechod z vlastního pásma, Duclair přihrál zleva před brankoviště na BRADYHO TKACHUKA a ten zblízka překonal marně zasahujícího Berniera – 2:4. Asistence: Anthony Duclair.
    25:57 Jean-Gabriel PAGEAU - 2:3

25:57
    Hosté už vedou! U vlastního modré čáry si dojel volný puk JEAN-GABRIEL PAGEAU, ujel obránci a střelou po ledě prostřelil gólmana Detroitu – 2:3. Bez asistence.

25:20
    Současné vyloučení na obou stranách. Za vzájemné pošťuchování jdou na trestnou lavici domácí Anthony Mantha a hostující Vladislav Naměstnikov, oba za sekání.
    25:00 Anthony DUCLAIR - 2:2

25:00
    Akce však pokračovala, ANTHONY DUCLAIR si zprava najel do pásma, úhybem na střed získal prostor a následnou střelou překonal Berniera – 2:2. Asistence: Logan Brown.

19:25
    Colin White dostal dvě minuty za hrubost a Detroit si tak zahraje přesilovou hru.
    18:32 Valtteri FILPPULA - 2:1

18:32
    Domácí se následně v oslabení dostali do brejku dvou na jednoho, Helm přihrál na najíždějícího VALTTERIHO FILPPULU a ten střelou z první poslal puk pod horní tyčku Nilssonovy branky – 2:1. Asistence: Darren Helm.

17:21
    Už se pískalo a na trestnou lavici míří domácí Taro Hirose s dvouminutovým trestem za nedovolené bránění.

15:06
    Hosté byli chviličku ve vedení, když po závaru před Bernierem doklepával za brankovou čáru Logan Brown, jenže po kontrole u videa nebyl gól uznán pro nedovolené bránění brankáři. Stále nám tak platí stav 1:1.
    09:57 Robby FABBRI - 1:1

09:57
    A je srovnáno! Athanasiou sice při svém průniku nenašel prostor pro pořádnou střelu, ale po pokračující akci puk doputoval na pravou stranu, odkud švihem vystřelil ROBBY FABBRI a Nilsson jej nedokázal zastavit. Puk mu vypadl, mířil za brankovou čáru, kam jej ještě nešťastně dostrkal hostující Logan Brown – 1:1. Asistence: Valtteri Filppula, Filip Hronek.

06:16
    Další vyloučení na straně Detroitu. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Madison Bowey.

04:34
    No ale už je po přesilovce, protože prakticky hned po buly se Valtteri Filppula dopustil hákování a také zamířil na trestnou lavici.

04:29
    Detroit si to může vynahradit v přesilovce, neboť Ron Hainsey dostal dvě minuty za podrážení.

03:42
    Domácí bleskově srovnali skóre, když po přechodu do útoku přenechal Mantha puk Hronkovi, který svým švihem uklidil puk za Nilssona, jenže trenérský štáb Ottawy si vzal trenérskou výzvu pro Bertuzziho ofsajd a byl úspěšný! Gól tak neplatí, stále je to 0:1.
    03:08 Anthony DUCLAIR - 0:1

03:08
    Hosté jdou do rychlého vedení! Chabot si přiklepl na hůl neposedný puk. následně přihrával vzduchem na najetého ANTHONYHO DUCLAIRA, který si rukavicí srazil puk na hůl a v následném sólu překonal blafákem i gólmana Berniera. Asistence: Thomas Chabot.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 10. Fabbri (Filppula, Hronek), 19. Filppula (Helm), 58. Mantha (Hronek, Athanasiou) – 4. Duclair (Chabot), 25. Duclair (L. Brown), 26. Pageau, 31. B. Tkachuk (Duclair)

Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Hronek, Green, Ericsson, Bowey, Cholowski, McIlrath – Mantha, D. Larkin (A), Bertuzzi – Athanasiou, Filppula, Fabbri – Hirose, Nielsen (A), Perlini – Erne, Glendening (A), Helm.
    Ottawa Senators: A. Nilsson (C. Anderson) – N. Zajcev, Chabot, Hainsey (A), Goloubef (A), DeMelo, Borowiecki – Duclair, L. Brown, B. Tkachuk – Ennis, White, Naměstnikov – Co. Brown, Pageau (A), N. Paul – Veronneau, Tierney, Chlapík.

Rozhodčí: Charron, Rank – Shewchyk, Smith

Diváci: 19 156