Poruba 2011 – Motor ČB | 1:3 (kon.) | | | Prostějov – Kadaň | 6:3 (kon.) | | | Sokolov – Ústí n/L | 8:2 (kon.) |
Havířov – Benátky n/J | 3:1 (kon.) | | | Vsetín – Jihlava | 3:2 (kon.) | | | Třebíč – Litoměřice | 3:2 (3:2 po s.n.) |
Pittsburgh – New Jersey | 4:1 (kon.) | | | Ottawa – NY Rangers | 4:1 (kon.) | | | Washington – Vancouver | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Philadelphia – Calgary | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Los Angeles – Arizona | 2:3 (kon.) |
Technika Brno – Pardubice | 4:5 (po pr.) | | | Jihlava – Č. Budějovice | 1:2 (po s.n.) | | | Havlíčkův Brod – Mountfield HK | 2:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Tábor | 4:6 (kon.) | | | Hvězda Praha – Plzeň | 1:4 (kon.) | | | Poruba – Vítkovice | 3:7 (kon.) |
HC Litvínov – Kobra | 9:3 (kon.) | | | Třinec – Kometa Brno | 5:4 (kon.) | | | Havířov – HK MD Šumperk | 3:0 (kon.) |
Liberec – Slavia | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Třemošná – Sparta | 3:10 (kon.) | | | Zlín – Vsetín | 0:5 (kon.) |
PZ Kladno – Chomutov | 2:1 (po pr.) | | | K. Vary – Kladno | 5:4 (kon.) | | | Olomouc – Přerov | 3:2 (po pr.) |
Omsk – Minsk | 1:2 (kon.) |
Kopřivnice – SHK Hodonín | 2:3 (po pr.) | | | Příbram – David Servis | 4:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod | 4:0 (kon.) |
Šumperk – Mor. Budějovice | 3:1 (kon.) | | | Nový Jičín – Opava | 4:3 (kon.) | | | Klatovy – Kolín | 6:2 (kon.) |
Písek – Tábor | 2:9 (kon.) | | | Kobra – China Golden Dragon | 14:0 (kon.) | | | Trutnov – Mostečtí Lvi | 1:10 (kon.) |
Děčín – Dvůr Králové n. L. | 2:5 (kon.) | | | Vrchlabí – Bílina | 10:6 (kon.) |
Přerov – Šumperk | 4:2 (kon.) |
Kralupy n. Vltavou – Mělník | 6:7 (po pr.) |
Karlovy Vary – HC Sparta Praha Sledge | 2:1 (kon.) |
HC Čápi – Tomahawk | 3:2 (kon.) | | | Vačice – HC Vizi | 4:6 (kon.) |
VUT Cavaliers Brno – HC UP Olomouc | 6:4 (kon.) |
konec
SK Karviná
3:5
(1:2, 2:2, 0:1)
AZ Havířov
58:08
|
Vyloučení v týmu HC Býci Karviná (Marek Volf – 2 min., podrážení).
(15:00:16)
|
|
58:08
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Matěj Žídek – 2 min., hrubost).
|
|
51:59
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Ondřej Ševěček – 2 min., hákování).
|
|
48:04
|
Vyloučení v týmu HC Býci Karviná (Samuel Urbański – 2 min., hrubost).
|
|
48:04
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jakub Kučera – 2 min., hrubost).
|
|
47:45
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Aleš Tvrdý – , vražení na hrazení).
|
|
47:45
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Aleš Tvrdý – 5 min., vražení na hrazení).
|
|
43:58
|
Vyloučení v týmu HC Býci Karviná (Filip Brecher – 2 min., napadení).
|
|
36:27
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jakub Kučera – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
|
|
28:35
|
Vyloučení v týmu HC Býci Karviná (Dominik Jaroš – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
25:23
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Matěj Jemelík – 2 min., napadení).
|
|
18:53
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Matěj Jemelík – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
16:46
|
Vyloučení v týmu HC Býci Karviná (Adam Skopal – 2 min., podrážení).
|
|
15:43
|
Vyloučení v týmu HC Býci Karviná (Samuel Urbański – 2 min., sekání).
|
|
8:44
|
Vyloučení v týmu HC Býci Karviná (Dominik Jaroš – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
17. Boniatti, 27. Puzder, 27. Brecher – 6. Kopa (Kajzar), 12. Kučera (Kajzar), 23. Žídek (Szarowski), 25. Kučera (Kajzar)
Rozhodčí: Petr Adamec, Daniel Tomeček
Diváci: 123
Neproměněná penalta:
SK Karviná:
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Petr Adamec, Daniel Tomeček
Diváci: 123