Newcastle – Manchester City 2:2 (kon.) | Burnley – Crystal Palace 0:2 (kon.) | Chelsea – West Ham 0:1 (kon.)
Liverpool – Brighton 2:1 (kon.) | Tottenham – Bournemouth 3:2 (kon.) | Southampton – Watford 2:1 (kon.)
Southampton FC
2:1 (0:1)
Watford FC
Sobota 30.11.2019, 18:30 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 14. kolo

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 6:10. (20:30:14)

Southampton poprvé v sezóně zvítězil na domácím hřišti, přestože ještě v 78. minutě prohrával po premiérovém ligovém gólu hostujícího Sarra z 24. minuty. Během pěti minut v závěru se však podařilo domácím otočit skóre. Djenepova kouzla s míčem umožnila zblízka vyrovnat Ingsovi a z trestného kopu do šibenice rozhodl zápas Ward-Prowse.
    Watford si upevnil postavení na chvostu tabulky, naopak Southampton si o jednu příčku polepšil a je jen dva body za hranicí záchrany.

90+6

90+6
    Série rohů ještě pokračuje, McCarthy přehazuje na horní síť jedovatý centr, stáčející se do brány.

90+5
    K zakončení se po centru, který vracel přes hlavu do ohně Mariappa, dostal střídající Gray. Rána bez přípravy se však stočila vedle brány.

90+5
    Na roh běží do domácí šestnáctky i gólman hostů.

90+4
    Poslední mužstvo ligy se přece jen vzchopilo k zoufalému náporu a vybojovalo po dalekém výkopu brankáře Fostera další roh. Valery ukopl míč před Capouem.

90+3
    Watford získal rohový kop, jenže nic z toho nebylo a když vracel míč do ohně Mariappa, zhatil akci hostů Masinův ofsajd.

90+1
    Nastavuje se vzhledem k několika přerušením pochopitelných šest minut.

90
    Gray srazil k zemi Højbjerga, u míče zůstane Southampton.

88
    Masinův dlouhý pas našel Sarra v postavení mimo hru. A domácí nespěchají s rozehrávkou.

87
    Domácí drží míč na útočné polovině, Watford to bude mít v závěru hodně těžké.

85
    Předchozí pětiminutovka zcela otočila vývoj boje o udržení a přiblížila Southamptonu první domácí výhru v sezóně. A náhle jsou to domácí, kteří si žádají ošetření. Na trávníku leží Djenepo.
    83. James WARD-PROWSE - 2:1

83
    Southampton právě vstřelil branku!
    Z přímého kopu po faulu na Højbjerga otáčí skóre krásnou trefou do šibenice JAMES WARD-PROWSE. Gólman si na prudký míč stačil jen sáhnout.

82
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Kiko Femenía, přichází Dimitri Foulquier.

80
    Hlediště ožilo, zní chorál „When The Saints go marching in“ a Svatí opravdu mašírují na bránu Watfordu, přetížená obrana hostů nestíhá.
    78. Danny INGS - 1:1