Poruba 2011 – Chomutov 4:5 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 2:6 (kon.) | Prostějov – Benátky n/J 3:4 (po pr.)
Sokolov – Slavia 3:5 (kon.) | Frýdek-M. – Motor ČB 2:4 (kon.) | Vsetín – Přerov 1:2 (0:2 po s.n.)
Třebíč – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Havířov – Jihlava 3:1 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 30.11.2019, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 27. kolo

Zápas končí! Ústí nad Labem si domů odváží všechny tři body. Vítěznou branku Severočechů zaznamenal Ondřej Bláha. Těším se na vás zase u některého z dalších onlajn přenosů. (19:46:24)

59:58
    Dvě vteřiny před koncem ještě jedno vhazování před Davidem Stahlem.

59:20
    Poslední minuta třetí třetiny.

59:06
    Třebíč hrála dokonce v sedmi. Trest pro hráčskou lavici odpyká Michal Kunc.

58:20
    Tvrdé rány Formana a Sztahmáryho! Obrana hostí je obětavě zablokovala.

57:31
    Třebíč si vzala oddechový čas a Pavel Jekel zůstává na střídačce. Třebíč v šesti!

57:00
    Teď pálil od modré Nedbal. David Stahl má puk v lapačce.
    55:32 Lukáš HORT - 1:2

55:32
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Když to nejde osvědčeným kanonýrům, tak se o slovo přihlásí sváteční střelci! Lukáš HORT vyslal od modré čáry ránu švihem, která vypadala nenápadně. K radosti domácích příznivců ji však zastavila až síť za Davidem Stahlem,. 1:2

55:05
    Třebíč v plném počtu, čas se ji však krátí.

53:50
    Kružík vyslal dělovku z kruhu. Pavel Jekel zasáhl ramenem a ještě drží naděje Bílých hvězd.

52:52
    Další komplikace pro domácí soubor. Tadeáš Král je vyloučen na dvě minuty za sekání.
    51:46 Ondřej BLÁHA - 0:2

51:46
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Velká chyba v obraně Třebíče!! Chybnou rozehrávku uzmul mezi kruhy Ondřej BLÁHA, a ten už věděl, jak s pukem naložit. Hosté vedou 2:0.

50:34
    Vhazuje se před Pavlem Jekelem.

49:31
    Ani druhá polovina třebíčské přesilovky nic nepřinesla. Slovan je v plném počtu.

48:40
    Bílé hvězdy sice měly tlak, ale chybělo tomu to nejpodstatnější – střelba. Hosté se následně osvobodili.

47:31
    Na dvě minuty za nedovolené bránění odchází ústecký Brož.

47:00
    Třebíč si teď otevřela střelnici. Ránou se prezentovalo hned několik jejich hráčů. David Stahl byl v ohni střel. Odolal.

46:47
    Zakázané uvolnění hostů. Hra se přesouvá před Davida Stahla.

45:46
    Třebíč je kompletní

44:23
    Tak to byla velká šance Ústí! Pavel Jekel nejdříve vyrazil střelecký pokus z pravého kruhu, odražený puk se dostal do mezikruží k Jiřímu Severovi. Ten pálil nahoru, avšak Pavel Jekel předvedl ukázkový semafor svou lapačkou!

43:38
    Lukáš Nedvídek si odchází odpočinout na dvě minuty směr trestná lavice. Provinil se hákováním. Přesilovka pro Ústí.

43:10
    Třebíč se snaží, jenže Severočeši mají dobře pokryté střední pásmo a domácí k ničemu nepouští.

42:10
    Radim Ferda bojuje o puk za brankou Slovanu. Hosté jsou u něj ale v přesile a nakonec mu puk odebrali.

40:24
    Úvodní minuta se odehrává v útočném pásmu Třebíče. Horáci však zatím Davida Stahla žádným střeleckým pokusem ve třetí třetině nepřivítali.

40:01

Druhá perioda nám branku ani na jedné straně nenabídla. Utkání v této části hry připomínalo spíše poklidnou nedělní vyjížďku, než cokoli jiného. Oba týmy dnes stále hledají to správné provozní tempo. Poslední třetina začne cca v 19:10.

40:00

39:00
    Běží poslední minuta druhé třetiny

38:15
    Do dobré příležitosti se dostával třebíčský Král. Na poslední chvíli ho v mezikruží odzbrojil obránce Zukal.

37:20
    Hra se odehrává ve středním pásmu. Dnešní zápas je opravdu hodně bojovný. Posléze se do přečíslení 3/2 dostal Slovan. Finální přihrávce hostí zamezil obětavým zákrokem Karel Nedbal.

36:10
    Už už se rodil brejk Slovanu. Zamezil mu Pavel Jekel včasným výjezdem ze své svatyně a odehráním puku.

34:40
    Čtvrtá formace hostí zatápí Třebíči v jejím obranném pásmu. Ke střele ale zatím nedošlo.

33:27
    Vildumetz zkoušel ránu příklepem z blízkosti kruhů. Pavel Jekel ji ukryl ve své výstroji.

32:23
    Hosté v plném počtu. V závěru přesilovky už se z ochozů ozýval nespokojený pískot.

31:18
    Kombinaci Třebíče ukončil nahozením od modré čáry Šimon Szathmáry. Pro Davida Stahla to nicméně byla lahůdka.

30:23
    Třebíč má možnost další přesilovky. vyloučen je ústecký Lukáš Zukal.

29:46
    Houška nahodil směr Pavel Jekel, nešlo však o nic výrazného

29:11
    Ožívá kotel domácích fanoušků, který se teď snaží vyburcovat své hochy k vyrovnání.

28:15
    Bílé hvězdy pokračují ve svém tlaku. Ránu Kunce zastavila hostující obrana, následně se hra přelila do středního pásma.

27:30
    Jako by mě teď slyšel Petr Kratochvíl! Agilní třebíčský útočník byl jako tank, protlačil se až před Davida Stahla, jehož překonal, ale brankáře Ústí zachránila od pohromy tyčka!

26:20
    Sledujeme hru bez nějakých výraznějších šancí. Nedivil bych se, kdyby se o některé diváky v KHNP aréně pokoušel spánek.

24:45
    Kordula s Grimem spěchali do přečíslení, jenže ho nevyřešili ideálně, takže Pavel Jekel zasahovat nemusel.

23:40
    Horáci jsou kompletní. Slovan byl ve své druhé početní výhodě neškodný asi jako nealkoholický nápoj na bujaré ruské svatbě.

22:20
    Ústí přesilovka nejde. Třebíč se už dvakrát mohla dostat do brejku, ale vždy chyběla přesná finální přihrávka.

21:33
    Jakub Jenáček vyloučen na dvě minuty za sekání.

21:11
    Třebíč začala náporem. Od modré nahazoval Forman, před bránou dorážel Kratochvíl. Stahl si situaci pohlídal.

20:01

První dějství je u konce. Pravdou je, že jsme příliš hokejové krásy zatím neviděli. Ústí nad Labem nicméně dokázalo využít přesilovku zásluhou Ondřeje Smetany, proto na Vysočině zaslouženě vede. Druhá třetina odstartuje zhruba v 18:22

20:00

19:17
    Kunc se snažil s úhlu zaskočit Stahla. Maskovaný muž utěsnil mezírku u své tyčky.

18:10
    Blíží se nám konec úvodní periody. Sledujeme hru, která by si zasloužila přívlastek nezáživná.

16:45
    Nepříjemná střela ústeckého Havla. Pavel Jekel ji s obtížemi zkrotil.

16:25
    Martin Šťovíček se dostal ke střele z kruhu. Ta ale neměla potřebnou razanci. Nejproduktivnější útočník Třebíče pak jen rezignovaně obrátil oči v sloup.

14:45
    Severočeši jsou opět nastěhováni před Pavlem Jekelem. Hostující celek dnes působí živějším dojmem, alespoň zatím. Dlouhá cesta autobusem na nich není vůbec znát.

14:00

13:00
    Kus černé gumy se dostal na levý kruh ke Kratochvílovi. Třebíčský útočník jen vyprášil betony Davida Stahla.

12:40
    Hosté ve čtyřech. Třebíč svou dvojnásobnou přesilovku nevyužila. Dokonce ani nevystřelila na branku.

12:00
    Třebíč má 26 vteřin přesilovky 5/3. Vyloučen je Brož za faul kolenem.

11:40
    Třebíč kombinovala v útočném pásmu, jenže pak se z něj sama vyhnala. Odsajd.

10:25
    Ondřej Smetana odchází na trestnou lavici. Inkasuje dvě minuty za faul kolenem.

09:44
    Icing Slovanu.

09:10
    Bílé hvězdy zakládají další útočnou akci od svojí branky

07:35
    Tutovka Třebíče! První lajna Horáků přečíslila obranu hostí. Sami před Stahlem se ocitli Bittner a Šťovíček. První jmenovaný nahrával druhý zakončoval, ale brankář Ústí se stihl fantasticky přesunout!

06:28
    Mezi kruhy si najel Tůma. Pálil na vyrážečku, nicméně Pavel Jekel vytasil spolehlivý zákrok.

05:25
    Slovan teď nebezpečně operuje v útočném pásmu. Připomíná to přesilovou hru.

04:00
    Třebíč se hned snaží reagovat. Havránek však Stahla nepřekonal. To stejné lze říct o Nedbalovi.

01:55
    Ústí přesilovku využívá! Po dlouhé kombinaci se puk dostal až k Ondřeji SMETANOVI, který si popojel do mezikruží a nedal Pavlu Jekelovi šanci. Hosté vedou 1:0.
    01:55 Ondřej SMETANA - 0:1

01:00
    Ústí kombinuje v útočném pásmu, ke střele se ale zatím neodhodlalo.

00:15
    Hned po patnácti vteřinách je vyloučen domácí David Michálek.

00:01

Začátek zápasu se nám blíží,. Pohodlně se usaďte.

Vítáme Vás už dnešního onlajn přenosu z 27. kola Chance ligy. V třebíčské KHNP aréně se utkají domácí Bílé hvězdy a hostující Ústí nad Labem. Půjde o souboj dvou celků z druhé poloviny tabulky. Hodně v sázce je zejména pro Třebíč, která stále bojuje o místo v nejlepší desítce. Svěřenci Martina Sobotky a Jaroslava Barvíře ztrácí na desátý Prostějov pouhý jeden bod. Slovan je na tom o poznání hůře. Severočeši nasbírali v aktuálním prvoligovém ročníku prozatím pouhých 19 bodů,což jim stačí jen na 14. příčku průběžného pořadí.. Favorit je tedy jasný. Zvládne Třebíč zvítězit? Nebo se Ústí nad Labem vzepře papírovým předpokladům? Začínáme v 17:30

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Pavel Mandát

Branky a nahrávky: 56. Hort (Michálek, Paták) – 2. Smetana (Ma. Svoboda, Kružík), 52. O. Bláha (Filip, Houška)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Forman, Nedbal, Hlaváč, Szathmáry, Jenáček, Furch, Hort – Michálek, Bittner, Šťovíček – T. Havránek, Nedvídek, P. Kratochvíl – Malec, Tadeáš Král, Paták – Havlát, Kunc, Ferda.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Brízgala) – Smetana, Müller, Vl. Brož, Zajíc, Veber, Zukal – Severa, Ma. Svoboda, Kružík – Tůma, Vildumetz, Maršoun – Kordule, J. Havel, Grim – Filip, Houška, O. Bláha.