Crystal Palace – Bournemouth | 1:0 (kon.) | | | Burnley – Manchester City | 1:4 (kon.) |
Angers – Marseille | 0:2 (kon.) | | | Bordeaux – Nîmes | 6:0 (kon.) | | | Brest – Štrasburk | 5:0 (kon.) |
Lyon – Lille | 0:1 (kon.) |
Cremonese – Empoli | 1:0 (kon.) | | | Janov – Ascoli | 3:2 (kon.) | | | Fiorentina – Cittadella | 2:0 (kon.) |
konec
US Cremonese
1:0
(1:0)
Empoli FC
84
|
Střídání v týmu US Cremonese: ze hřiště odchází Ceravolo, přichází Ciofani.
|
|
79
|
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Frattesi, přichází Ricci.
|
|
70
|
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Piscopo, přichází Merola.
|
|
67
|
Střídání v týmu US Cremonese: ze hřiště odchází Soddimo, přichází Valzania.
|
|
62
|
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Balkovec, přichází Bandinelli.
|
|
57
|
Střídání v týmu US Cremonese: ze hřiště odchází Bianchetti, přichází Migliore.
|
Branky:
35. Claiton
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 3:7. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 13:12.
Rozhodčí:
Diváci:
Karty: 29. Claiton (CRM), 90+2. Castagnetti (CRM) – 90. Pirrello (EMP)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 3:7. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 13:12.
US Cremonese:
Volpe – Arini, Bianchetti (57. Migliore), Caracciolo, Castagnetti, Ceravolo (84. Ciofani), Claiton, Mogos, Palombi, Renzetti, Soddimo (67. Valzania).
Náhradníci: Agazzi, Ravaglia – Cella, Ciofani, Girelli, Gustafsson, Migliore, Piccolo, Spini, Valzania, Zortea.
Trenér:
Empoli FC: Provedel – Bajrami, Balkovec (62. Bandinelli), Fantacci, Frattesi (79. Ricci), Laribi, Mancuso, Nikolaou, Pirrello, Piscopo (70. Merola), Veseli.
Náhradníci: Brignoli, Perucchini – Bandinelli, Belardinelli, Cannavo, Le Gumina, Merola, Ricci.
Trenér:
Náhradníci: Agazzi, Ravaglia – Cella, Ciofani, Girelli, Gustafsson, Migliore, Piccolo, Spini, Valzania, Zortea.
Trenér:
Empoli FC: Provedel – Bajrami, Balkovec (62. Bandinelli), Fantacci, Frattesi (79. Ricci), Laribi, Mancuso, Nikolaou, Pirrello, Piscopo (70. Merola), Veseli.
Náhradníci: Brignoli, Perucchini – Bandinelli, Belardinelli, Cannavo, Le Gumina, Merola, Ricci.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Michal Luxa
@MisakMispulin