Prešov – Hlohovec 42:28 (kon.) | Poruba – Zlín 24:25 (kon.) | Bánovce – Dunajská Streda 20:43 (kon.)
DHC Sokol Poruba
24:25 (11:15)
Handball PSG Zlín
Neděle 08.12.2019, 18:00 • Poruba • MOL liga žen • 13. kolo

44
    Herbočková je vyloučena na dvě minuty. (16:21)

40
    Vyloučení v týmu HC Zlín (Monika Kříčková). (15:20)

37
    Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Hana Maiwaelderová). (14:19)

37
    Vyloučení v týmu HC Zlín (Karolína Ševčíková). (13:19)

33
    Vyloučení v týmu HC Zlín (Eva Minarčíková). (12:17)

30
    Poruba bude dohrávat první poločas bez dvou hráček, jelikož následuje další trest pro domácí celek. (11:15)

30
    Andrýsková je vyloučena za stažení pivotky v brankovišti, sedmička ale následovat nebude. (11:14)

25
    Domácímu celku nyní nevychází pasáž zápasu a znovu bude hrát v oslabení. (9:12)

20
    Síly se na hřišti vyrovnají, jelikož je na dvě minuty také vyloučena hostující hráčka. (9:9)

18
    Poruba bude hrát oslabení, jelikož je vyloučena střední spojka. (9:8)

15
    Hostující hráčka nedovoleně bránila pravou spojku a sudí ji poslali na dvě minuty na lavičku. (7:7)