Anaheim – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | Calgary – Carolina 0:4 (kon.) | Nashville – Dallas 1:4 (kon.)
Edmonton – Toronto 1:4 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 4:1 (kon.) | Montreal – Detroit 1:2 (kon.)
Florida – Boston 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Los Angeles 5:4 (1:0 po s.n.) | Tampa – Washington 2:5 (kon.)
Arizona – New Jersey 1:2 (kon.) | St. Louis – Chicago 4:3 (kon.) | San Jose – Vancouver 4:2 (kon.)

51:29
    Kris Letang sekl v samostatném úniku Anžeho Kopitara a rozhodčí nařídili trestné střílení! To je velká šance.

50:58
    Austin Wagner a Joseph Blandisi byli vyloučeni shodně za nesportovní chování a následuje tedy hra 4 na 4.

44:05
    Adrian Kempe svedl boxerský souboj s Samem Laffertym poté, co byl sestřelen Dustin Brown.

40:35
    Alex Galchenyuk v levém rohu útočného pásma zbytečně fauloval a dostal dvě minuty za hákování.

36:41
    Joakim Ryan byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a Penguins si zahrají přesilovou hru 5 na 3! Šance!

36:12
    Tyler Toffoli byl vyloučen za držení a Penguins si doma nyní zahrají po reklamní přestávce další přesilovou hru.

27:34
    Jack Johnson dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Kings si zahrají přesilovku 5 na 3! Potrvá 17 sekund.

25:51
    Zach Aston-Reese zbytečně fauloval v útočném pásmu Penguins a dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

24:18
    Kyle Clifford dostal dvě minuty za sekání poté, co sekl Tristana Jarryho přes lapačku. Přesilová hra pro Pens.

08:40
    Alex Iafallo fauloval v blízkosti modré obranné čáry Kings a dostal dvě minuty za podrážení. Přesilovka.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 24. Rust (Guentzel, Letang), 38. Rust (Guentzel, Letang), 50. Blueger (Rust, Letang), 52. J. Johnson (McCann, Guentzel), rozh. náj. Rust – 14. Wagner (A. Kempe, Lizotte), 18. Toffoli (Walker, Luff), 55. Clifford (J. Carter, Doughty), 57. Amadio (Walker, Clifford)

1:0   Adrian Kempe (LAK)

Pittsburgh Penguins: Jarry (M. Murray) – Letang (A), Marino, J. Johnson (A), J. Schultz (A), M. Pettersson, Ruhwedel – Simon, Guentzel, Rust – Aston-Reese, McCann, Kahun – Galchenyuk, Blueger, B. Tanev – Blandisi, Lafferty, Noesen. Hlavní trenér: Mike Sullivan.
    Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – J. Ryan, Doughty (A), B. Hutton, Roy, MacDermid, Walker – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown – J. Carter (A), Amadio, Toffoli – A. Kempe, Lizotte, Wagner – Clifford, Luff, Lewis. Hlavní trenér: Todd McLellan.

Rozhodčí: Trevor Hanson, Chris Schlenker. Čároví: ulien Fournier, Matt MacPherson

Diváci: 18581