Boston – Los Angeles 3:4 (po pr.) | Toronto – Buffalo 5:3 (kon.) | Tampa – Ottawa 4:3 (po pr.)
Philadelphia – Anaheim 4:1 (kon.) | NY Islanders – Nashville 3:8 (kon.) | Detroit – Columbus 3:5 (kon.)
Winnipeg – Carolina 3:6 (kon.) | Calgary – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Vancouver – Montreal 1:3 (kon.)
Vegas – Minnesota 3:2 (kon.) | San Jose – Arizona 2:3 (kon.)
New York Islanders
3:8 (0:1, 3:4, 0:3)
Nashville Predators
Středa 18.12.2019, 01:10 • Nassau Coliseum, New York • NHL

Ode mne to je z tohoto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek středeční noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL na počtenou. (03:53:34)

Hity 34 – 24

Máme konec dnešního utkání, které skončilo pro Islanders krutou porážkou. Nashvillu se během dvou dní podařilo zdolat NY Rangers 5:2 a dnes NY Islanders 8:3. Za domácí dnes skórovali NELSON, BRASSARD a CIZIKAS. Za hosty se dnes prosadili SMITH 2X, FORSBERG, BONINO, GRIMALDI, JÄRNKROK, JOSI a JOHANSEN. Do třetí třetiny nastoupil do domácí branky místo Greisse Varlamov a ten pustil v poslední třetině tři branky. Domácí vedli v průběhu druhé třetiny 3:1, ale poté se v zápase trefovali už pouze hosté z města country. Ostrované budou muset hodit porážku za hlavu a v dalších utkáních začít opět makat, protože od poloviny utkání začali zápas vypouštět.

59:40
    Pelechova rána od modré zablokovaná.

59:00
    Poslední minuta.

58:36
    Hosté mají puk na hokejkách a krouží ve středním pásmu.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:05
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Scott Mayfield – 2+2 min., hrubost +10 min. bitka).
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Craig Smith – 2 min., hrubost +10 min. bitka).

55:34
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Ross Johnston – 2+10 min., napadení + osobní trest. Odpyká Jordan Eberle).

55:03
    Komerční přestávka.

54:42
    Eberle nyní proti přesile neuspěl a přišel o puk.
    54:08 Ryan JOHANSEN - 3:8

54:08
    Nashville právě vstřelil branku!
    Chyba Varlamova končí osmou brankou. Střela od modré od Ellise byla zablokovaná do rohu, kde se puku dostal RYAN JOHANSEN, který objel branku a v klidu zakončil. Asistence: Ryan Ellis, Roman Josi.

53:45
    Forsberg mohl dát svojí druhou branku v utkání, dostal výbornou přihrávku na brankoviště, Varlamov si připsal krásný zákrok vyrážečkou.

53:15
    Hosté již vůbec nikam nespěchají a nechávají hrát domácí, kteří vypadají bezradně a Barry Trotz již na domácí střídačce neudílí ani žádné pokyny.

52:36
    Střela Leddyho z mezikruží nemohla Rinneho vystrašit. Následuje komerční přestávka.

52:06
    Icing Nashvillu.
    51:36 Roman JOSI - 3:7

51:36
    Vypadá to, že je již rozhodnuto. Predátoři dávají sedmou branku a využívají druhou přesilovou hru. Rána Ellise z levého kruhu ještě brankou neskončila. Dělovka ROMANA JOSIHO od modré však již do sítě Varlamova prošla. Asistence: Ryan Ellis, Calle Järnkrok.

51:19
    Domácí vytlačují hosty až před Rinneho.

50:50
    Ostrované v klidu vyhazují.

50:10
    Predátoři se v přesilové hře nikam neženou, protože mají tří brankové vedení.

49:50
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Scott Mayfield – 2 min. nedovolené bránění).

49:50
    48:59 Calle JÄRNKROK - 3:6

48:59
    Šestá branka v domácí síti a první co pouští Varlamov. Johansen vjel s pukem do pásma po levé straně, ale přihrávkou na pravý kruh vybídl na střelu z první CALLE JÄRNKROKA, ten střelou z první překonává Varlamova. Asistence: Ryan Johansen, Jakov Trenin.

48:12
    Ellis dostával přihrávku na pravý mantinel, byl však příliš rychlý a pro puk se musí vracet zpět do středního pásma.

47:31
    Rána Pelecha díky blokům na Rinneho neprošla.

46:56
    Rinne nyní výborně zachytil puk rychle ho vyklepal a hosté tak mohou postupovat dopředu.

46:21
    Střela Boychuka zamířila pouze do zadního mantinelu.

45:30
    Hosté mohli přidat další branku. Filip Forsberg to udělal výborně položil si Varlamova, ale poté nedokázal zakončit do odkryté branky.

45:10
    Ofsajd Islanders.

44:52
    Domácí jsou usazeni v útočné třetině a Predátoři se nyní osvobozují pouze vyhozením na zakázané uvolnění.

44:19
    Hosté nyní zhušťují střední pásmo a tak domácí musejí nahazovat puky na Rinneho, což jim moc nevyhovuje.

43:13
    Forsberg vypálil z první po přihrávka Duchena, ale střela byla zablokovaná do rohu.

42:52
    Dělovka Pulocka od modré skončila v náručí Rinneho.

42:06
    Ostrované jsou v úvodu třetí třetiny aktivnější, ale zatím z toho snížení není.

41:39
    Varlamov pomáhá s rozehrávkou svému týmu.

41:07
    Dělovka Pulocka od modré byla nepřesná.

40:36
    Střela Beauvilliera z levého kruhu byla zablokovaná.

40:01
    Střídání v týmu New York Islanders: ze hřiště odchází Thomas Greiss, přichází Semjon Varlamov.

Hity 23 – 20

Po druhé třetině vede Nashville na ledě Islanders 3:5. Druhá třetina nám přinesla brankové hody. Domácí v průběhu třetiny vedli 3:1, ale hostům se podařilo skóre otočit na svojí stranu. Za domácí se trefili NELSON z přesilové hry BRASSARD a v oslabení CIZIKAS. Za hosty se radovali FORSBERG z přesilové hry SMITH, BONINO a GRIMALDI.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00
    39:12 Rocco GRIMALDI - 3:5

39:12
    Hosté vedou o dvě branky. Domácí opět nedokázali vyhodit a Predátoři to trestají. Forsberg předal puk na pravé straně na ROCCA GRIMALDIHO, který přesnou střelou překonává Greisse. Asistence: Filip Forsberg.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.
    38:24 Nick BONINO - 3:4

38:24
    Predátoři se dostávají v utkání podruhé do vedení. Domácí měli více ze hry, ale radují se hosté. Ránu Mattiase Ekholma od modré ještě dokázal před Greissem tečovat NICK BONINO, domácí brankář byl bez šance zareagovat. Asistence: Mattias Ekholm.

37:45
    Domácí jsou nyní aktivnější a snaží se do konce třetiny ještě skórovat.

37:09
    Ránu Boychuka od modré Rinne i se štěstí pokryl.

36:09
    Pulock se dostal s pukem až do útočné třetiny, následně z levé strany vypálil, ale jeho pokus byl zblokovaný do rohu.

35:48
    Greiss si nyní připsal zákrok proti střele Smitha z pravého kruhu.

35:18
    Oba týmy nyní kazí přihrávky a hra je plná nepřesností.

34:23
    Střelu Brassarda z levého kruhu vyráží Rinne tělem do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.

34:10
    Järnkrok nahazuje na Greisse a hosté střídají.

33:56
    Oba týmy v plném počtu.

32:59
    Nyní se hra odvíjí ve středním pásmu. Tempo hry nám nyní upadlo.

31:56
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Dante Fabbro – 2 min., vysoká hůl). Vyloučení v týmu New York Islanders (Mathew Barzal – 2 min., držení).

31:32
    Icing Ostrovanů.

31:25
    30:58 Craig SMITH - 3:3

30:58
    Máme srovnáno a Nassau Coliseum utichlo. Turris našel zpoza branky přesnou přihrávkou na brankovišti CRAIGA SMITHA, který střelou na lapačku překonává Greisse. Asistence: Kyle Turris, Matt Irwin.
    28:38 Filip FORSBERG - 3:2

28:38
    Predátoři ihned snižují a využívají přesilovou hru. Ekholm na modré našel mezi kruhy FILIPA FORSBERGA, který si nabruslil s pukem na pravý kruh a střelou švihem překonává bezmocného Greisse. Asistence: Mattias Ekholm, Craig Smith.
    28:11 Casey CIZIKAS - 3:1

28:11
    Islanders právě vstřelili branku!
    Domácí vedou o dvě branky a udeřili v oslabení. Cizikas s Clutterbuckem ujeli dva na jednoho a prvně jmenovaný CASEY CIZIKAS střelou z pravého kruhu překonává Rinneho. Asitence: Scott Mayfield.

27:30
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Anders Lee – 2 min., hákování).

27:30

26:50
    Ostrované nahazují na Rinneho a střídají.

26:20
    Dělovka Pulocka od modré nadělala Rinnemu problémy.

25:38
    Greiss si připisuje zákrok lapačkou po střele hostujícího útočníka.
    24:43 Derick BRASSARD - 2:1

24:43
    Ostrované otáčení vývoj utkání a využívají přesilovou hru. Pulock našel od levého mantinelu na středu Beauvilliera, který poté vybídl na pravé straně DERICKA BRASSARDA, který si musel zpracovat puk, když se mu po podařilo tak si připravil střelu, kterou vymetl všechny pavučiny. Asistence: Anthony Beauvillier, Ryan Pulock.

23:53
    Dělovka Baileyho z pravého kruhu zamířila do náruče Rinneho.

23:11
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Austin Watson – 2 min., nedovolené bránění).
    22:55 Brock NELSON - 1:1

22:55
    Máme srovnáno. Na jedné straně vychytal Greiss v jasné šanci Smitha. Na druhé straně rychlý protiútok, dva na jednoho, který využil střelou z pravého kruhu BROCK NELSON, který ještě střelu olízl o tyčku, na druhé straně mu ještě najížděl Lee, ale prvně jmenovaný to vzal na sebe a udělal dobře. Opět se potvrdilo klišé "Nedáš, dostaneš". Bez asistence.

22:13
    Domácí jsou nastěhovaní v útočném pásmu, Rinne je zatím bez práce.

21:38
    Barzal se zadovkou snažil najít Baileyho, ale přihrávka byla zablokovaná.

20:59
    Greiss za brankou pomáhá s rozehrávkou.

20:42
    Rána Nelsona z levého kruhu skončila v lapačce Rinneho.

Hity 13 – 13

Po první třetině vedou hosté z Nashvillu na ledě v New Yorku díky trefě CRAIGA SMITHA – 1:0. Domácí měli množství šancí na vyrovnání, ale hosty zatím výborně drží Pekka Rinne, který zneškodnil nejméně tři tutové šance Ostrovanů.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:50
    Josi již nikam nespěchá a třetina se nám již dohrává.

18:02
    Dělovka Ellise od vrcholku pravého kruhu skončila v lapačce Greisse.

17:32
    Bekhendové zakončení Duchena z brankoviště zamířilo vedle.

17:24

17:24
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Nick Leddy – 2 min., hákování).

17:24
    Faul domácích zastavuje útok Barzala.

16:58
    Rána Leddyho od modré byla nebezpečná.

16:07
    Martin se dostal z čista jasná do šance, ale Rinneho ho výborně vychytal.

15:34
    Rána Leeho z levého kruhu skončila na betonech Rinneho.

15:00
    Oba týmy střídají na puku je za vlastní brankou Ryan Ellis.

14:37
    Střela Pelecha od modré byla zblokovaná.

13:59
    Nepřesná přihrávka připravuje hosty o útočné pásmo a následná rozehrávka končí zakázaným uvolněním.

13:26
    Střela Baileyho z levé strany a vynikající zákrok Rinneho vyrážečkou.

12:30
    Střela Beauvilliera z levého kruhu byla zablokovaná a skončila v náručí Rinneho.

12:27

12:19
    Ekholm opět vyhazuje.

11:53
    Další hostující vyhození, Ostrovanům se přesilová hra zatím nedaří.

11:36
    Ellis vyhazuje do středního pásma.

11:28
    Hosté vyhazují na Greisse.

11:01
    Další zákrok Rinneho po střele Baileyho.

10:46
    Lee si nabruslil na brankoviště, ale jeho bekhendové zakončení vyrazil Rinne vyrážečkou.

10:27
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Filip Forsberg – 2 min., držení hole).

10:27

10:14
    Dělovka od modré v podání Josiho šla nad branku.

09:27
    Ránu od modré vyrazil Rinne betony do rohu.

08:49
    Ofsajd zastavuje Mayfielda.

08:45
    Domácí jsou nyní aktivnější a snaží se o vyrovnání.

08:06
    Nahození Toewse od modré ztečoval Barzal pouze vedle branky.

07:08
    Rána Ellise od modré nadělala Greissovi obrovské problémy, puk mu nakonec přes betony skončil vedle branky a pokračoval do rohu.

06:42
    Ránu Beauvilliera z pravého kruhu výborně vytěsnil Rinne.

06:31
    Rozehra Ostrovanů končí pouze zakázaným uvolněním.

06:23
    Ofsajd Predátorů. Následuje komerční přestávka.

06:00
    Icing domácích. Vhazování po pravici Greisse.
    04:39 Craig SMITH - 0:1

04:39
    Hosté se dostávají do vedení. Domácí nedokázali dvakrát vyhodit z vlastního obranného pásma a toho využil Sissons, který od modré posunul puk do rohu na Bonina, ten poté v pádu nahrál mezi kruhy na zcela volného CRAIGA SMITHA, který prostřelil Greisse. Asistence: Nick Bonino.

04:19
    Ellisovo nahození od modré na Greisse neprošlo.

03:31
    Střela Clutterbucka z levého kruhu opět zablokovaná.

03:01
    Ofsajd Jordana Eberleho.

02:30
    Zakázané uvolnění Nashvillu.

02:03
    Barzalova střela od modré skončila na chráničích Fabbra..

01:20
    Střela Bonina z levého kruhu byla zablokovaná.

01:07
    Icing Predators.

00:57
    Nahození od modré chytil do lapačky Rinne a puk raději přidržel.

00:38
    Rozehrávka Ostrovanů končí zakázaným uvolněním.

00:24
    Střela Cizikase z mezikruží byla zablokovaná.

00:01
    Úvodní buly pro Predátory.

00:01

V Nassau Coliseum zní státní hymna USA a po ní budeme moci přejít na samotné utkání.

New York Islanders: Greiss (Varlamov) – Leddy, Boychuk, Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield – Johnston, Barzal, Jo. Bailey (A) – Beauvillier, B. Nelson, Komarov – Lee (C), Brassard, Eberle – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A).

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, Fabbro, Hamhuis, Irwin – F. Forsberg (A), Johansen, Järnkrok – Turris, Duchene, Sissons – Grimaldi, Bonino, C. Smith – Trenin, Blackwell, Watson.

Rozhodčí: Schlenker, Hanson – Driscoll, Flemington.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vzájemné zápasy

14. 10. 2018 Nashville – NY Islanders 5:2
    7. 10. 2018 NY Islanders – Nashville 3:4
    6. 2. 2018 NY Islanders – Nashville 4:5 po prodl.

Nashville

„Predátoři“ mají odehráno 32 zápasů. Predators se to těchto zápasech nachází na 11. místě Západní konference, když si připsali bilanci 13-2-5-12 při skóre 107:103. V Centrální divizi je Nashville Predators na 6. místě. Na venkovním ledě si ze 13 odehraných zápasů připsali bilanci 5-1-1-6 při skóre 43:44. Po zápase s „Ostrovany“ je čekají utkání na ledě Ottawy a Bostonu.

Absence

útočník Viktor Arvidsson (zranění v dolní části těla)

Nejistý start

obránce Mattias Ekholm (nemoc)
    útočník Mikael Granlund (zranění v dolní části těla)