New Jersey – Anaheim 3:1 (kon.) | Chicago – Colorado 1:4 (kon.) | St. Louis – Edmonton 2:1 (kon.)
St. Louis Blues
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Edmonton Oilers
Čtvrtek 19.12.2019, 02:40 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

58:10
    Domácí trenéři zkusili reklamovat gól pro bránění brankáři, výzva však byla neúspěšná a hosté tak budou hrát přesilovku. Dvouminutový trest za neúspěšnou trenérskou výzvu odsedí David Perron.

34:13
    Edmonton jde do čtyř, Ryan Nugent-Hopkins vyhodil puk přes plexisklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

30:28
    Síly na ledě se nám vyrovnávají, dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Robert Thomas.

29:18
    Navíc je tu další přesilovka pro domácí tým, dvě minuty za podrážení dostává Oscar Klefbom

23:46
    No a pozor, Edmonton jde do tří, když Kris Russell obdržel dvě minuty za krosček.

23:16
    Vylučuje se na straně Edmontonu, Oscar Klefbom dostal dvě minuty za zdržování hry, když vyhodil puk přes mantinel.

19:23
    Další vyloučení na straně St. Louis, dvě minuty za sekání dostal Alex Pietrangelo.

16:35
    Tak je z toho nakonec pouze vyloučení na straně St. Louis, Oskar Sundqvist dostal dvě minuty za držení.

03:56
    Domácí si zahrají přesilovku, hákování se dopustil Connor McDavid a už je na trestné lavici.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 29. B. Schenn (Dunn, Schwartz), 47. MacEachern (R. O'Reilly, Perron) – 59. Neal (Kassian, Draisaitl)

St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Pietrangelo (C), Faulk, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Dunn – Perron, R. O'Reilly (A), Sundqvist – Kyrou, B. Schenn, Schwartz – Sanford, Thomas, Steen (A) – Brouwer, J. de La Rose, MacEachern.
    Edmonton Oilers: Koskinen (M. Smith) – A. Larsson (A), Klefbom, Bear, Nurse, Jones, K. Russell – Kassian, McDavid (C), Nygård – Gagner, Draisaitl, Neal – Chiasson, Nugent-Hopkins (A), Khaira – J. Archibald, Sheahan, Haas.

Rozhodčí: Rooney, Anderson – Barton, Tobias

Diváci: 18 096