Chodov – Vítkovice 1:3 (kon.) | Sparta – Střešovice 11:6 (kon.) | Black Angels – Česká Lípa 8:7 (2:1 po s.n.)
Hattrick Brno – Ostrava 3:2 (kon.) | Královské Vinohrady – Bohemians 4:5 (kon.) | Otrokovice – Pardubice 3:5 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 22.12.2019, 15:00 • SH Jižní Město, Praha 11 (Chodov) • Livesport Superliga • 19. kolo

To je ode mne z tohoto utkání vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou příště! (17:02:45)

Předvánoční souboj o druhé místo je za námi, Vítkovice si ziskem tří bodů pojišťují druhou příčku v tabulce a na palubovce Chodova si připisují už desátou výhru v řadě! Sledovali jsme velmi vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza, po chybě jednoho z domácích bylo ale rozhodnuto už v základní hrací době.

Vítkovice právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto, body z dnešního utkání poputují do Vítkovic! Vítězství hostů zásahem prázdné svatyně pět sekund před koncem základní hrací doby potvrzuje MAREK BRÄUER! Bez asistence.

59:42
    Domácí se teď pokusili míček za Součka doslova procpat, což se jim ale nepodařilo.

59:21
    Chodov hraje bez brankáře!
    58:51 Jakub HUBÁLEK - 1:2

58:51
    Tak tohle je pro domácí pořádně hořká pilulka, hosté využívají zaváhání obrany a minutu a devět sekund před koncem jdou do vedení! Besta zpoza branky našel nikým nehlídaného JAKUBA HUBÁLKA, který bez slitování uklidil míček za položeného Rebra – 1:2! Asistence: Jiří Besta.

58:26
    Závěr základní hrací doby patří ostravskému celku, který operuje před Rebrovou klecí.

58:00
    Přesně dvě minuty před koncem uvidíme rozehrávku Vítkovic z pravého rohu za domácí klecí.

57:28
    Chodov výborně brání a nepouští svého soupeře blíže k bráně, za chvilku už bude v plném počtu.

56:54
    Jeden z domácích vyhodil míček až za Součkovu svatyni, více než polovina vítkovické přesilovky je za námi.

56:19
    Vítkovice operují před soupeřovým brankovištěm, ke střeleckému pokusu se ale zatím ještě neodhodlaly.

55:46
    Ostrava má velkou šanci jít do vedení, Marek Vávra (CHD) jde na trestnou za špatné střídaní.

54:51
    Dva vítkovičtí obránci si přihrávají míček jako horkou bramboru a snaží se vymyslet, jak jej pošlou vpřed.

54:18
    Závěr základní hrací doby se blíží. Pravděpodobnost, že dnes na jihu Prahy uvidíme prodloužení, se zvyšuje.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 9. Vošta (Eremiáš) – 19. Rýpar (Besta), 59. Hubálek (Besta), 60. Bräuer

FAT PIPE Florbal Chodov: Mich. Rebro (Šimůnek) – Doubek, Kašovský, Vošta, Sýkora, Podhráský, Strnad – Maxa, M. Vávra, Ondrušek – Řezáč, M. Koutný, Lebeda – Matejčík, Eremiáš, Majer – J. Koutný, Krbec, Plíhal.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Kuczera, Sidunov, Řezanina, Nehera, Hubálek – Firda, Sladký, Gattnar – Jan Šebesta, Herblich, Rýpar – Hatala, Bräuer, Jastřembský – Besta.

Rozhodčí: Nábělek, Štengl.