Chodov – Vítkovice 1:3 (kon.) | Sparta – Střešovice 11:6 (kon.) | Black Angels – Česká Lípa 8:7 (2:1 po s.n.)
Hattrick Brno – Ostrava 3:2 (kon.) | Královské Vinohrady – Bohemians 4:5 (kon.) | Otrokovice – Pardubice 3:5 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 22.12.2019, 15:00 • SH Jižní Město, Praha 11 (Chodov) • Livesport Superliga • 19. kolo
    59:55 Marek BRÄUER - 1:3

59:55
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto, body z dnešního utkání poputují do Vítkovic! Vítězství hostů zásahem prázdné svatyně pět sekund před koncem základní hrací doby potvrzuje MAREK BRÄUER! Bez asistence.
    58:51 Jakub HUBÁLEK - 1:2

58:51
    Tak tohle je pro domácí pořádně hořká pilulka, hosté využívají zaváhání obrany a minutu a devět sekund před koncem jdou do vedení! Besta zpoza branky našel nikým nehlídaného JAKUBA HUBÁLKA, který bez slitování uklidil míček za položeného Rebra – 1:2! Asistence: Jiří Besta.
    18:42 Josef RÝPAR - 1:1

18:42
    Hosté početní výhodu rychle využívají a na jihu Prahy máme minutu a půl před koncem první části znovu vyrovnáno! Besta našel před brankou nikým nehlídaného JOSEFA RÝPARA, který následně poslal jedovatou střelu z voleje těsně pod horní tyč – 1:1! Asistence: Jiří Besta.
    08:21 Ondřej VOŠTA - 1:0

08:21
    Chodov právě vstřelil branku!
    Domácí sice po většinu dosavadního průběhu utkání tahali za kratší konec lana, nakonec ale jdou do vedení jako první! Z rozehrávky Součka překonal ONDŘEJ VOŠTA, brankáři míček smolně proklouzl do klece! Asistence: Daniel Eremiáš.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 9. Vošta (Eremiáš) – 19. Rýpar (Besta), 59. Hubálek (Besta), 60. Bräuer

FAT PIPE Florbal Chodov: Mich. Rebro (Šimůnek) – Doubek, Kašovský, Vošta, Sýkora, Podhráský, Strnad – Maxa, M. Vávra, Ondrušek – Řezáč, M. Koutný, Lebeda – Matejčík, Eremiáš, Majer – J. Koutný, Krbec, Plíhal.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Kuczera, Sidunov, Řezanina, Nehera, Hubálek – Firda, Sladký, Gattnar – Jan Šebesta, Herblich, Rýpar – Hatala, Bräuer, Jastřembský – Besta.

Rozhodčí: Nábělek, Štengl.