K. Vary – Kladno | 3:1 (kon.) | | | Litvínov – Pardubice | 4:3 (3:1 po s.n.) | | | Zlín – Olomouc | 8:6 (kon.) |
Sparta – Třinec | 3:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Kometa Brno | 5:4 (po pr.) | | | Mountfield HK – Plzeň | 0:3 (kon.) |
Edmonton – Montreal | 4:3 (kon.) | | | Boston – Nashville | 3:4 (po pr.) | | | Toronto – Detroit | 4:1 (kon.) |
Ottawa – Philadelphia | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Columbus – New Jersey | 5:1 (kon.) | | | Washington – Tampa | 3:1 (kon.) |
Carolina – Florida | 2:4 (kon.) | | | Colorado – Chicago | 3:5 (kon.) | | | Vancouver – Pittsburgh | 4:1 (kon.) |
San Jose – St. Louis | 2:5 (kon.) | | | NY Rangers – Anaheim | 5:1 (kon.) |
Dynamo Moskva – Soči | 3:1 (kon.) | | | Petrohrad – Magnitogorsk | 2:1 (kon.) | | | Viťaz – CSKA Moskva | 1:6 (kon.) |
Spartak Moskva – Barys | 3:1 (kon.) |
Česko – Slovensko | 4:2 (kon.) | | | Švédsko – USA | 4:6 (kon.) |
Česko – Rusko | 3:2 (kon.) |
Česko – Rusko | 1:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Žďár n/S | 3:4 (po pr.) | | | Ústí n/L – Kralupy n. Vltavou | 3:2 (kon.) | | | Litomyšl – Havířov | 3:7 (kon.) |
Vsetín – Warriors Brno | 7:3 (kon.) | | | Písek – Kobra | 6:5 (po s.n.) |
Trenčín – Zvolen | 2:0 (kon.) | | | Nové Zámky – Detva | 2:0 (kon.) | | | Banská Bystrica – Nitra | 2:1 (kon.) |
Miskolc – Lipt. Mikuláš | 3:2 (kon.) | | | Michalovce – MAC Budapešť | 5:2 (kon.) | | | Poprad – Košice | 0:4 (kon.) |
Martin – Trnava | 6:3 (kon.) | | | Skalica – Levice | 2:0 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Dubnica | 3:2 (kon.) |
Spišská N. Ves – Topoľčany | 3:0 (kon.) | | | Žilina – Bratislava Capitals | 3:5 (kon.) |
SHKM Hodonín – Březina | 8:4 (kon.) |
Tango Klatovy – HC 2009 Nýrsko | 2:2 (kon.) | | | HC Vizi – Poběžovice | 1:3 (kon.) |
Engineers Prague – Black Dogs Budweis | 4:0 (kon.) |
konec
TJ Sokol Solopisky
11:0
(4:0, 4:0, 3:0)
HC Rakovník
53:26
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Solopisky (Lukáš Křivanec – 2 min., sekání).
|
|
51:07
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Solopisky (Lukáš Křivanec – 2 min., hrubost).
|
|
51:07
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Solopisky (Michal Kostka – 2 min., faul loktem).
|
|
46:56
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Solopisky (Ondřej Ibl – 2 min., držení hole).
|
|
27:04
|
Vyloučení v týmu HC Rakovník (Kamil Truksa – 2 min., sekání).
|
|
19:26
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Solopisky (Martin Bažant – 2 min., krosček).
|
|
16:25
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Solopisky (Jan Fára – 2 min., hákování).
|
|
9:56
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Solopisky (Martin Sládek – 2 min., napadení).
|
|
8:02
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Solopisky (Martin Řezník – 2 min., podrážení).
|
|
2:23
|
Vyloučení v týmu HC Rakovník (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Michal Bílek.
|
Branky a nahrávky:
7. Sládek (Dunchanka, Kostka), 15. Rákosník (Amler), 15. Sládek (Kostka, Dunchanka), 20. Kostka (Dunchanka), 26. Rákosník (Amler, Bažant), 29. Kostka (Dunchanka, Sládek), 33. Rákosník (Amler, Ibl), 39. Kostka (Sládek, Křivanec), 46. Dunchanka (Sládek, Kostka), 47. Amler (Rákosník, Fára), 49. Dunchanka (Amler)
Rozhodčí: Pavel Karda — Jan Hanousek, Jakub Stanko
Diváci: 14
Neproměněná penalta:
TJ Sokol Solopisky:
Náhradníci:
Trenér:
HC Rakovník:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Rakovník:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pavel Karda — Jan Hanousek, Jakub Stanko
Diváci: 14