Novosibirsk – Nižněkamsk 1:2 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 3:2 (kon.) | Jaroslavl – Chabarovsk 2:0 (kon.)
N.Novgorod – Čeljabinsk 1:6 (kon.) | Omsk – Vladivostok 4:1 (kon.) | Spartak Moskva – Viťaz 2:3 (kon.)
Čerepovec – Minsk 2:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Kunlun 2:0 (kon.) | Jokerit – Petrohrad 6:0 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Amur Chabarovsk
Pátek 03.01.2020, 15:00 • Arena 2000, Jaroslavl • KHL

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (17:30:15)

Československá stopa v utkání:
    Marek Langhamer (CHA)
    59 minut, 28 zákroků, 1 gól
    Ondřej Vitásek (CHA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:07
    Michal Jordán (CHA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 21:13
    Hynek Zohorna (CHA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:21.

Střely na branku: 30 – 27 (10:7, 4:10, 16:10).

Je dobojováno! Chabarovsk usiloval na ledě Jaroslavle už o šesté vítězství v řadě a ještě na startu šestapadesáté minuty jej od této mety dělil jediný zásah. V čase 55:25 však Magnus Pääjärvi z dorážky prolomil gólový půst a Lokomotiv vydřené vedení při hře proti prázdné brance ještě zdvojnásobil trefou Tkačjova.

59:50
    V samotném závěru ještě bylo v ohrožení čisté konto Lazušina. Rozjetý Alexandr Gorškov z pravého kruhu každopádně přestřelil.
    59:05 Vladimir A. Tkačjov - 2:0

59:05
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Risk bez gólmana se hostům nevyplatil, Lokomotiv trefuje prázdnou branku a rozhoduje o své výhře! Do listiny střelců se po několika soubojích ve středu hřiště a střelou z červené čáry zapisuje VLADIMIR TKAČJOV. Bez asistence.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:36
    Marek Langhamer zůstal na střídačce, Chabarovsk to zkouší v šesti proti pěti.

58:35
    Jednoduchá prácička pro Lazušina, který schoval do lapačky propagační pokus Vjačeslava Ušenina z pravého mantinelu. Následuje time-out Amuru.

58:04
    Chabarovsk přišel o útočné pásmo a během soubojů před Langhamerem ztrácí i cenné vteřinky, kterých do konce příliš nezbývá.

57:26
    Korobov přenesl těžiště hry nahozením o zadní mantinel, jenže Jordánovi se střela z levé strany nevydařila.

56:21
    Moc času na gólovou odpověď hostům nezbývá, hra se navíc odehrává daleko od Lazušinova brankoviště.

55:25
    Po více než pěti minutách je konečně rozhodnuto, gól platí!

55:25
    Hostující lavička si ještě žádá kontrolu u videa. Na první pohled nic závadného k vidění ale nebylo.
    55:25 Magnus PÄÄJÄRVI - 1:0

55:25
    Čekání na první gól končí necelých pět minut před koncem třetí třetiny! Marek Langhamer jen vyrazil před sebe nahození Da Costy a pak už si neporadil s dorážkou neustráženého MAGNUSE PÄÄJÄRVIHO. Asistence: Stéphane Da Costa.