Jekatěrinburg – Novosibirsk 3:4 (po pr.) | Minsk – Kunlun 1:5 (kon.) | Dynamo Moskva – Chabarovsk 4:2 (kon.)
Kazaň – Magnitogorsk 2:0 (kon.) | N.Novgorod – Vladivostok 1:2 (kon.) | Soči – Čeljabinsk 0:2 (kon.)
Spartak Moskva – Petrohrad 3:1 (kon.)
Dynamo Moskva
4:2 (2:0, 0:2, 2:0)
Amur Chabarovsk
Úterý 07.01.2020, 15:00 • VTB Arena, Moskva • KHL

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou! (17:22:39)

Československá stopa v utkání

Dmitrij Jaškin (DMS) 0+1, 2 střely na branku, 2 hity, čas na ledě – 21:00.

Marek Langhamer (CHA) náhradní brankář.

Michal Jordán (CHA) 0+0, 1 střela na branku, čas na ledě – 21:11.

Ondřej Vitásek (CHA) 0+0, 3 střely na branku, 2 trestné minuty, čas na ledě – 19:17.

Hynek Zohorna (CHA) 1+0, 4 střely na branku, čas na ledě – 18:13.

Hity: 9 – 10

Je konec! Amur sice předvedl ve druhé periodě solidní comeback, ale nakonec mu to k ničemu není! Dynamo totiž v poslední třetině vstřelilo dvě branky a bere z dnešního zápasu dva body. O rozhodující branku se postaral Juuso Hietanen, který parádní ranou z prostoru mezi kruhy vymetl pavouky v šibenici. Poslední branka padla minutu a půl před koncem, když Andrej Alexejev naservíroval puk před prázdnou branku pro Semjona Pankratova, jenž měl jednoduchou pozici.

59:40
    Tady je evidentně rozhodnuto, hostující celek to ani nezkusí bez gólmana. Dmitrij Mojsejev našel křižným pasem spoluhráče, ale jeho rána byla zblokována.

59:00
    Minuta do konce zápasu!
    58:29 Semjon PANKRATOV - 4:2

58:29
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Domácí nejspíše rozhodují dnešní zápas, jelikož se právě dostali do dvougólového vedení! Andrej Alexejev táhl přečíslení dva na jednoho. Udělal kličku, načež naservíroval puk na SEMJONA PANKRATOVA, který měl před sebou prázdnou síť. Asistence: Andrej Alexejev a Dmitrij Ogurcov.

58:20
    Chabarovsk měl velkou šanci, ale znovu z toho branka není. Vjačeslav Ušenin pálil z velmi dobré pozice, ale Alexandr Jerjomenko jeho pokus vyrazil.

57:47
    Andrej Alexejev je na ledě!

57:10
    Alexandr Jerjomenko vyrazil střelu od mantinelu a poslal kotouč do rohu kluziště. Jeho spoluhráči ho však nedokázali vyhodit z obranného pásma.

56:43
    Alexandr Gorškov si dobře zpracoval spíše fotbalový centr, avšak jeho následná zpětná přihrávka už tak dobrá nebyla. Vyhnala spoluhráče z pásma.

56:05
    Pár minut před koncem zápasu mají hostující hokejisté k dispozici přesilovou hru! Dnes už jedno využili, podaří se jim to i podruhé? To uvidíme!

55:47
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej Alexejev – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

55:32
    Neskutečně obrovská šance na straně hostí neskončila brankou! Alexandr Gorškov vymyslel neskutečný pas ke vzdálenější tyčce, ale hráč hostí nedokázal zakončit do sítě!

54:59
    Ondřej Vitásek je na ledě!

54:50
    André Petersson měl nakonec dostat křižnou přihrávku, ale tu dobře zastavil jeden z bránících hráčů, který navíc dokázal vyhodit puk přes všechny čáry.

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 4. Šipačov (A. Petersson, Jaškin), 10. Tarasov (Pulkkinen, J. Zajcev), 47. Hietanen (A. Petersson, Tarasov), 59. Pankratov (Alexejev, Ogurcov) – 23. Vl. Ušenin (Vj. Ušenin), 33. H. Zohorna (Golubev)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Hietanen, Volkov, Ljamin, J. Zajcev, Alanov, Mironov, Grigorjev, Ogurcov – A. Petersson, Jaškin, Šipačov – Pulkkinen, Jefremov, Tarasov – Alexejev, Mojsejev, Igumnov – Afinogenov, Pankratov, Brjukvin.
    Amur Chabarovsk: Alikin (Langhamer) – Jordán, Vitásek, Korjagin, Ignatovič, Turbin, V. Vasiljev, Alexandrov – H. Zohorna, Rasskazov, Fajzullin – Ruděnkov, Golubev, A. Kuzněcov – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin – Veličkin, Jazkov, Kacuba.

Rozhodčí: Gašilov, Spirin – Antonov, Ponamarenko

Diváci: 6 784