Štafeta žen, 4x6 km, Oberhof | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Oberhof | Vítěz: Norsko (kon.) |
San Francisco 49ers - Minnesota Vikings | 27:10 (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Adelboden | Vítěz: L. De Aliprandini (ITA) (kon.) | | | Sjezd žen, Altenmarkt | Vítěz: C. Suterová (SUI) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Adelboden | Vítěz: Ž. Kranjec (SLO) (kon.) |
Závod na 500 metrů žen | Vítěz: O. Fatkulinová (RUS) (kon.) | | | Závod na 3000 metrů žen | Vítěz: E. Visserová (NED) (kon.) |
Muži HS104, Val di Fiemme | Vítěz: K. Geiger (GER) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Drážďany | Vítěz: L. Svahnová (SWE), L. Chanavat (FRA) (kon.) |
Skoky HS104, Val di Fiemme | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Val di Fiemme | Vítěz: V. Geiger (GER) (kon.) |
konec
SP - obří slalom mužů, 2. kolo, Adelboden
Vítěz: Ž. Kranjec (SLO)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Žan Kranjec (SLO) 2:27,90
2. Filip Zubčić (CRO) +0,29
3. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +0,64
3. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,64
5. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,66
6. Roland Leitinger (AUT) +0,91
7. Ted Ligety (USA) +0,95
8. Mathieu Faivre (FRA) +1,01
9. Fabian Wilkens Solheim (NOR) +1,19
10. Alexis Pinturault (FRA) +1,21
11. Marco Schwarz (AUT) +1,38
11. Matts Olsson (SWE) +1,38
13. Lucas Braathen (NOR) +1,44
14. Giovanni Borsotti (ITA) +1,51
15. Stefan Brennsteiner (AUT) +1,66
16. Riccardo Tonetti (ITA) +1,77
17. Loïc Meillard (SUI) +1,97
18. Ryan Cochran-Siegle (USA) +2,21
19. Daniele Sette (SUI) +2,34
20. Alexander Schmid (GER) +2,43
21. Cedric Noger (SUI) +2,61
22. Mattias Rönngren (SWE) +3,15
23. Justin Murisier (SUI) +3,21
24. Erik Read (CAN) +3,41
25. Aleksandr Andrijenko (RUS) +3,84
Pořadí po 1. kole
1. Luca De Aliprandini (ITA) 1:12,25
2. Giovanni Borsotti (ITA) +0,04
3. Loïc Meillard (SUI) +0,11
4.-5. Mathieu Faivre (FRA) +0,13
4.-5. Erik Read (CAN) +0,13
6. Žan Kranjec (SLO) +0,24
7. Filip Zubčić (CRO) +0,26
8. Alexander Schmid (GER) +0,38
9. Lucas Braathen (NOR) +0,39
10. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,45
11.-12. Alexis Pinturault (FRA) +0,51
11.-12. RIcardo Tonetti (ITA) +0,51
13. Daniele Sette (SUI) +0,53
14. Ted Ligety (USA) +0,57
15. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +0,74
16. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,75
17.-18. Matts Olsson (SWE) +0,77
17.-18. Fabian Solheim (NOR) +0,77
19. Cedric Noger (SUI) +0,93
20. Mattias Rönngren (SWE) +1,03
21. Marco Schwarz (AUT) +1,04
22. Thibaut Favrot (FRA) +1,20
23. Alexandr Andrijenko (RUS) +1,21
24. Justin Murisier (SUI) +1,24
25. Patrick Feurstein (AUT) +1,25
26. Ryan Cochran-Siegle (USA) +1,26
27. Roland Leitinger (AUT) +1,30
28. Cyprien Sarrazin (FRA) +1,31
29. Stefan Brennsteiner (AUT) +1,42
30. Manfred Mölgg (ITA) +1,43
...
34. Andreas Žampa (SVK) +1,57
41. Adam Žampa (SVK) +1,95
1. Žan Kranjec (SLO) 2:27,90
2. Filip Zubčić (CRO) +0,29
3. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +0,64
3. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,64
5. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,66
6. Roland Leitinger (AUT) +0,91
7. Ted Ligety (USA) +0,95
8. Mathieu Faivre (FRA) +1,01
9. Fabian Wilkens Solheim (NOR) +1,19
10. Alexis Pinturault (FRA) +1,21
11. Marco Schwarz (AUT) +1,38
11. Matts Olsson (SWE) +1,38
13. Lucas Braathen (NOR) +1,44
14. Giovanni Borsotti (ITA) +1,51
15. Stefan Brennsteiner (AUT) +1,66
16. Riccardo Tonetti (ITA) +1,77
17. Loïc Meillard (SUI) +1,97
18. Ryan Cochran-Siegle (USA) +2,21
19. Daniele Sette (SUI) +2,34
20. Alexander Schmid (GER) +2,43
21. Cedric Noger (SUI) +2,61
22. Mattias Rönngren (SWE) +3,15
23. Justin Murisier (SUI) +3,21
24. Erik Read (CAN) +3,41
25. Aleksandr Andrijenko (RUS) +3,84
Pořadí po 1. kole
1. Luca De Aliprandini (ITA) 1:12,25
2. Giovanni Borsotti (ITA) +0,04
3. Loïc Meillard (SUI) +0,11
4.-5. Mathieu Faivre (FRA) +0,13
4.-5. Erik Read (CAN) +0,13
6. Žan Kranjec (SLO) +0,24
7. Filip Zubčić (CRO) +0,26
8. Alexander Schmid (GER) +0,38
9. Lucas Braathen (NOR) +0,39
10. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,45
11.-12. Alexis Pinturault (FRA) +0,51
11.-12. RIcardo Tonetti (ITA) +0,51
13. Daniele Sette (SUI) +0,53
14. Ted Ligety (USA) +0,57
15. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +0,74
16. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,75
17.-18. Matts Olsson (SWE) +0,77
17.-18. Fabian Solheim (NOR) +0,77
19. Cedric Noger (SUI) +0,93
20. Mattias Rönngren (SWE) +1,03
21. Marco Schwarz (AUT) +1,04
22. Thibaut Favrot (FRA) +1,20
23. Alexandr Andrijenko (RUS) +1,21
24. Justin Murisier (SUI) +1,24
25. Patrick Feurstein (AUT) +1,25
26. Ryan Cochran-Siegle (USA) +1,26
27. Roland Leitinger (AUT) +1,30
28. Cyprien Sarrazin (FRA) +1,31
29. Stefan Brennsteiner (AUT) +1,42
30. Manfred Mölgg (ITA) +1,43
...
34. Andreas Žampa (SVK) +1,57
41. Adam Žampa (SVK) +1,95
1. Žan Kranjec (SLO) 2:27,90
2. Filip Zubčić (CRO) +0,29
3. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +0,64
3. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,64
5. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,66
6. Roland Leitinger (AUT) +0,91
7. Ted Ligety (USA) +0,95
8. Mathieu Faivre (FRA) +1,01
9. Fabian Wilkens Solheim (NOR) +1,19
10. Alexis Pinturault (FRA) +1,21
11. Marco Schwarz (AUT) +1,38
11. Matts Olsson (SWE) +1,38
13. Lucas Braathen (NOR) +1,44
14. Giovanni Borsotti (ITA) +1,51
15. Stefan Brennsteiner (AUT) +1,66
16. Riccardo Tonetti (ITA) +1,77
17. Loïc Meillard (SUI) +1,97
18. Ryan Cochran-Siegle (USA) +2,21
19. Daniele Sette (SUI) +2,34
20. Alexander Schmid (GER) +2,43
21. Cedric Noger (SUI) +2,61
22. Mattias Rönngren (SWE) +3,15
23. Justin Murisier (SUI) +3,21
24. Erik Read (CAN) +3,41
25. Aleksandr Andrijenko (RUS) +3,84 (15:03:02)
Skokanem závodu se stal Roland Leitinger, jenž obsadil fantastické 6. místo a posunul se o 21 příček oproti prvnímu kolu.