Toronto – Calgary 1:2 (0:1 po s.n.) | Florida – Los Angeles 4:3 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 2:3 (kon.)
Philadelphia – Montreal 1:4 (kon.) | Washington – New Jersey 5:2 (kon.) | Columbus – Carolina 3:2 (kon.)
Boston – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Ottawa – Vegas 2:4 (kon.) | Nashville – Anaheim 2:4 (kon.)
Minnesota – Tampa 3:2 (kon.) | Dallas – Buffalo 1:4 (kon.) | Colorado – San Jose 4:0 (kon.)
Vancouver – Arizona 3:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
Toronto Maple Leafs
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Calgary Flames
Pátek 17.01.2020, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (03:51:56)

Dnešní utkání sledovalo 19 462 diváků.

Je konec! Calgary Flames zvítězilo na ledě Toronto Maple Leafs 2:1 po samostatných nájezdech. Naprosto neuvěřitelně dnes vychytal vítězství hostům český brankář David Rittich. První branky jsme se dočkali až ve 28. minutě, když se prosadil hostující hráč Ryan. Domácí fanoušci ovšem vyskočili ze sedadel ve 49. minutě, jelikož se trefil Nylander. Posléze branka v základní hrací době nepadla a šlo se tak do prodloužení, kde jsme se rovněž vítězného gólu nedočkali. Následovaly tak samostatné nájezdy, kde se jako jediný prosadil hostující Matthew Tkachuk.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Calgary Flames.
    Autorem vítězné branky je MATTHEW TKACHUK.

64:49
    Toronto se dostalo ještě ke střele, ale ta byla zblokována vedle hostující svatyně.

63:56
    Justin Holl poslal skvělou přihrávku na naprosto volného Kasperi Kapanena, ale David Rittich předvedl další naprosto neuvěřitelný zákrok! To je naprosto neskutečné co dnes předvádí český gólman!

63:19
    Posléze domácí zadarmo získali kotouč, ale raději s ním jeli za svou svatyni a pomalu rozjeli novou akci.

62:43
    Boj o puk ve středu hrací plochy vyhrálo Calgary, které tak jde opět bezpečně dopředu.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 49. W. Nylander (Tavares, Barrie) – 28. D. Ryan (Hamonic, Dubé), rozh. náj. Tkachuk