Havlíčkův Brod – Chrudim 10:3 (kon.) | Vsetín – Šumperk 7:3 (kon.) | Havířov – Přerov 1:3 (kon.)
Ústí n/L – Písek 3:5 (kon.) | Žďár n/S – Kobra 1:3 (kon.)
konec
BK Havlíčkův Brod
10:3 (2:2, 4:0, 4:1)
HC Chrudim
Pátek 17.01.2020, 17:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • REDSTONE Extraliga juniorů • Skupina A
Partner:
   
  Dnes je to ode mě všechno, děkuji za pozornost a příště se těším na počtenou. (19:03:46)
   
  Třetí třetina se nesla v podobném duchu jako druhé dějství. Havlíčkův Brod dokázal nasázet do sítě Chrudimi čtyři bran. Hosté vyměnili na začátku periody brankáře, ale na střeleckém apetitu Havlíčkobrodských to nemělo žádný vliv. Za hosty korigoval osm minut před Nicolas Langr.
   
  Konec zápasu.
   
  59:48
  Matěj Škareda má kotouč na hokejce a dotírajícího útočníka za zády. Obránce Bruslařů dokázal náročnou situaci ustát, když nahrál na svého spoluhráče.
   
  59:02
  Hosté mohli téměř okamžitě korigovat stav utkání, jenže puk nepřešel brankovou čáru!
   
  58:26
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Bruslaři korunují svůj výkon vstřelenou desítkou! Dan Fiala nahrál na levou stranu VLADISLAVU JUŘICOVI, který přízemní střelou nedal Lukáši Novotnému šanci! Asistence: Dan Fiala a Matěj Trupl.
   
  57:50
  Krásná souhra Východočechů mohla přinést další trefu. Nádhernou nahrávku dostal Matěj Půlpán, který trefil rameno Martina Nedvěda.
   
  57:18
  Celek z Kotliny kontroluje hru, když hraje celoplošný hokej.
   
  56:22
  Vidíme nepřesnosti na straně Havlíčkova Brodu i Chrudimi.
   
  55:46
  Matěj Škareda míchá s pukem za svoji brankou, ale jeho nahrávka byla vystižena. S kotoučem na holi hrají Chrudimští.
   
  54:56
  Opět vidíme svižnou hru na obou stranách. je škoda herního výpadku hostů, neboť jsme mohli být svědky napínavé podívané.
   
  54:06
  Oba týmy bojovaly o puk v obranném pásmu Havlíčkova Brodu. Domácí hráči byli úspěšnější, když hned založili protiútok. Lukáš Novotný byl bez práce.
   
  53:20
  Nicolas Langr se opět mohl zapsat do kolonky střelců, když našel volný puk. K jeho škodě narazil na připraveného Martina Nedvěda, jenž vytrčil proti jeho pokusu svoji vyrážečku!
   
  51:48
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Radost hostů netrvala příliš dlouho, neboť s rychlou odpovědí přispěchali mladí Bruslaři. Richard Cachnín nahrál na JAROSLAVA MUSILA, který se prezentoval individuální akcí, kterou zakončil k pravé tyči! Asistence: Richard Cachnín.
   
  51:33
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Útočník Chrudimi trestá chybu v domácí defenzivě! NICOLAS LANGR byl odměněn za svoji práci, když napadal rozehrávku Bruslařů. Zmocnil se puku a krásnou koupelí překonal Martina Nedvěda k levé tyči! Bez asistence.
   
  51:27
  Šance na obou stranách nebyly vyslyšeny, stav je stále neměnný.
   
  50:34
  Současné vyloučení:
  Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Pártl – 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu HC Chrudim (Obr – 2 min., hrubost).
   
  50:28
  Filip Pártl se probil přes soupeře až k Lukáši Novotnému. Domácí štírek se pokusil propasírovat touš k bližší tyči, ale gólman Chrudimi mu nenechal žádné volné místo!
   
  50:05
  Hosté se snaží aspoň o zmírnění vysoké porážky, když napadají rozehrávku Havlíčkova Brodu.

  Štěpán Ondráček

  Branky a nahrávky: 12. Cachnín (Pejchal, Krejčí), 13. Machovský (Fiala, Škareda), 29. Fiala (Vyvial, Machovský), 36. Křišta (Musil, Cachnín), 36. Juřica (Vacík, Pártl), 37. Pejchal (Vyvial), 41. Pejchal (Cachnín, Musil), 44. Pejchal (Cachnín, Musil), 52. Musil (Cachnín), 59. Juřica (Fiala, Trupl) – 8. Formánek (Langr), 11. Cimburek (Půlpán), 52. Langr


  BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Bielecký) – Křišta, Krejčí, Kerber, Trupl, Kratochvíl, Klofáč, Škareda (C) – Pejchal, Cachnín (A), Musil – Vyvial, Vacík, Pártl – Juřica, Machovský, Fiala – Košťál (A), Havel
  Trenér: Richard Cachnín

  HC Chrudim: Matoušek (41. Novotný) – Pejzl, Dubovčí, Obr, Heligr (A), Votava, Prýl – Kmoníček, Půlpán, Nalli, Langr (C), Cimburek, Felcman, Formánek (A), Hrdlička
  Trenér: Jiří Fibiger

  Rozhodčí: Michal Maršálek – Erik Berger, Jakub Kučera

  Diváci: 37