Slovinsko – Island 30:27 (kon.) | Norsko – Maďarsko 36:29 (kon.) | Portugalsko – Švédsko 35:25 (kon.)
Slovinsko
30:27 (15:14)
Island
Pátek 17.01.2020, 16:00 • Malmö Arena (Malmö) • Mistrovství Evropy mužů • Skupina 2
    60
    Z levé strany se ještě prosazuje Elísson. (30:27)
    60
    Viggo Kristjánsson ještě snižuje. (30:26)

59
    Vyloučení v týmu Slovinsko (Blaž Janc). (30:25)
    59
    Ze spojky se prosazuje Blagotinšek a utkání se už zřejmě bude pouze dohrávat. (30:25)

59
    Ferlin předvádí další skvělý zákrok proti Gudjonssonovi. (29:25)
    57
    Jónsson přešlápl a následnou sedmičku proměňuje Dolenec. (29:25)
    56
    Viggo Kristjánsson získal míč po přihrávce od Zarabece a míří snadno do prázdné branky. (28:25)
    55
    Vzápětí ihned odpovídá Viggo Kristjánsson. (28:24)
    55
    Bombac znovu předvedl své kvality a zvyšuje na rozdíl pěti branek. (28:23)
    54
    Následnou sedmičku proměňuje Elísson. (27:23)

54
    Żabič fauloval Gudjonssona a je vyloučen na dvě minuty. (27:22)
    53
    Żabič se po výtečné přihrávce od Bombace trefuje ze spojky. (27:22)
    52
    Żabič se dopustil útočného faulu, následně se na opačné straně prosadil Viggo Kristjánsson. (26:22)
    52
    Pálmarsson ožívá, nyní se krásně trefuje z devíti metrů. (26:21)
    51
    Mačkovšek byl faulován Kristjánssonem, následnou sedmičku se štěstím proměnil Zarabec. (26:20)
    50
    Na druhé straně odpovídá svým druhým gólem v zápase Pálmarsson. (25:20)
    50
    Mezi tři tyče se postavil Hallgrimsson, Bombac ho ale dokázal s přehledem pokořit. Rozdíl ve skóre je už šesti gólový! (25:19)
    48
    Po rychlém brejku skóruje Mačkovšek. (24:19)
    48
    Island znovu zkusil hru bez brankáře, nyní se prosadil Smárason. (23:19)
    47
    Bombac zvyšuje na rozdíl pěti branek a tohle už vypadá se Slovinskem dobře! (23:18)

47
    Petersson znovu nevyzrál na Ferlina, ten tedy ve druhém poločase čaruje! (22:18)
    46
    Přesilovku okamžitě zužitkoval Henigman střelou do pravého dolního rohu. (22:18)

46
    Dvouminutový trest si nyní musí odpykat Jónsson. (21:18)

45
    Pálmarsson orazítkoval tyč, vzápětí neuspěl Smárason proti famóznímu Ferlinovi! (21:18)
    44
    Henigman se z devíti metrů trefuje do levého horního rohu. (21:18)
    43
    Následně snižuje na rozdíl dvou branek úplně osamocený Smárason po nádherné přihrávce od Gudmundssona. (20:18)

42
    Seveřanům ujíždí vlak, Smárasonovu ránu z devíti metrů znovu kryje Ferlin! (20:17)
    42
    Bombac se přesně trefuje do pravého horního rohu. (20:17)

40
    Dolenec si nyní nepřišel na famózního Gústavssona! (19:17)
    39
    Na druhé straně pálí přesně z devíti metrů Smárason. (19:17)
    39
    Ze spojky se nyní prosadil Blagotinšek. (19:16)

38
    Ferlin parádně vychytal Elíssona, který se zjevil v samostatném úniku. Na druhé straně zasahuje Gústavsson proti Jancovi z pravého křídla! (18:16)
    36
    Elísson si nepřišel na Ferlina, na opačné straně pálí přesně z devíti metrů Dolenec. (18:16)
    35
    Bombac se krásně trefuje z levé strany a Slovinsko tak opět vede. (17:16)

35
    Brankář Gústavsson nedovoleně atakoval Henigmana a musí si odsedět dvě minuty. (16:16)

35
    Gústavsson si připisuje první dobrý zákrok ve druhém poločase, nyní totiž vychytal Mačkovšeka! (16:16)
    34
    Po delším útoku se nyní dokázal prosadit Petersson. (16:16)
    33
    Krásnou střelou z devíti metrů vrací Slovincům vedení Mačkovšek. (16:15)
    32
    Následně se dopustil nedovolené clony Blagotinšek a rychlý brejk zakončil Elísson. (15:15)
    30
    Pálmarsson nepřekonal Ferlina, na druhé straně zakončil rychlý brejk v poslední vteřině první půle Cehte, jenž skóruje z devíti metrů! (15:14)
    29
    Z devíti metrů napřáhl Zarabec a je úspěšný, Gústavsson neměl šanci. (14:14)
    29
    Rychlý brejk úspěšně zakončil Gudjonsson . (13:14)
    28
    Slovinci na sebe nenechali s odpovědí čekat příliš dlouho, prosadit se dokázal Blagotinšek. (13:13)
    27
    Island hrál bez brankáře a znovu vede díky trefě osamoceného Smárasona. (12:13)
    26
    Na sedmičku se opět postavil mezi tři tyče Hallgrimsson, ale tentokráte Zarabece nevychytal. (12:12)

26
    Gudmundsson nyní sestřelil Jance a zaslouženě je vyloučen na dvě minuty. (11:12)
    25
    A to se mu povedlo, krásný gól z devíti metrů dává Gudmundsson. (11:12)
    24
    Gudjonsson zakončil rychlý brejk Islandu a srovnává stav. (11:11)

23
    Dvouminutový trest musí odsedět Żabič (SLO). (11:10)
    23
    Bombac napřáhl z devíti metrů a dává krásný gól. (11:10)
    22
    Teď se ze spojky prosazuje Kari Kristjánsson. (10:10)
    22
    Hezkou akci Slovinců úspěšně zakončil Bombac. (10:9)
    21
    Slovinci hráli bez brankáře a skóre srovnává C. Kristjánsson. (9:9)

20
    Žlutá karta pro tým Island (Elvar Örn Jónsson). (9:8)
    19
    Jance vychytal Gústavsson, následně se prosazuje Jónsson a snižuje na rozdíl jediné trefy. (9:8)
    18
    Dolenec se dopustil útočného faulu a následný rychlý brejk úspěšně zakončuje Elísson. Rozdíl ve skóre je dvoubrankový. (9:7)
    18
    Tohle Islandu vyšlo, Gudmundsson se krásně prosazuje z devíti metrů. (9:6)
    17
    Po rychlém brejku okamžitě trestá Dolenec. (9:5)
    15
    Gudmundsson pálil vedle, poté se ale znovu dostal k míči a tentokráte se už prosadil. Island snižuje na rozdíl tří branek. (8:5)
    14
    Slovinsko ale odpovídá, z křídla měl přesnou mušku Dolenec. (8:4)
    14
    Bombac se neprosadil a Gústavsson teď čaruje, na opačné straně dobře zakončil rychlý brejk Gudjonsson. (7:4)
    13
    Elísson konečně prolomil téměř osmiminutové čekání, trefuje se z levého křídla přesně do pravého spodního rohu (7:3)

12
    Nyní se pokusil zvýšit na rozdíl šesti branek Blagotinšek, ale Gústavsson skvěle zasahuje! (7:2)

12
    Žlutá karta pro tým Island (Janus Dabi Smárason). (7:2)
    11
    Toho využil Janc a střílí další gól do prázdné branky. (7:2)
    10
    Island zkoušel hru bez brankáře, ale Pálmarsson znovu chybuje a do prázdné branky se následně trefuje Janc. (6:2)

9
    Slovinsko si zahraje svou první přesilovku, dvě minuty musí odsedět Elísson. (5:2)
    9
    Petersson ztratil míč a na druhé straně proto trestá Bombac. (5:2)

8
    Žlutá karta pro tým Slovinsko (Borut Mačkovšek). (4:2)
    8
    Mačkovšek dostal hodně prostoru a nezaváhal, Slovinci vedou poprvé v zápase o dvě branky. (4:2)
    6
    Mačkovšek se uvolnil na spojce a strážci Islandu nedal žádnou šanci na úspěch. (3:2)
    5
    Následnou sedmičku proměňuje Elísson. (2:2)

4
    Blagotinšek zatáhl za dres Kariho Kristjánssona a musí si odsedět dvouminutový trest. (2:1)
    4
    Vzápětí na opačné straně odpovídá Bombac. (2:1)
    3
    Pálmarsson dokázal vyrovnat a uvidíme, jestli se dnes dostane do střelecké formy. (1:1)