Středočeský kraj – Moravskoslezský kraj 1:2 (kon.) | Liberecký kraj – Kraj Vysočina 0:3 (kon.) | Praha – Pardubický kraj 5:3 (kon.)
Olomoucký kraj – Zlínský kraj 2:7 (kon.) | Ústecký kraj – Královéhradecký kraj 2:3 (kon.) | Jihomoravský kraj – Plzeňský kraj 4:2 (kon.)
Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj 4:3 (kon.) | Kraj Vysočina – Jihočeský kraj 4:1 (kon.) | Pardubický kraj – Středočeský kraj 1:5 (kon.)
Zlínský kraj – Liberecký kraj 4:1 (kon.) | Praha – Ústecký kraj 4:4 (kon.) | Olomoucký kraj – Jihomoravský kraj 3:0 (kon.)
Karlovarský kraj – Královéhradecký kraj 3:8 (kon.) | Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 3:6 (kon.)
Pardubický kraj
1:5 (1:0, 0:2, 0:3)
Středočeský kraj
Středa 22.01.2020, 16:00 • Tréninková hala, Karlovy Vary • Olympiáda dětí a mládeže • Skupina A

Je za námi konec utkání. V něm Středočeský kraj porazil Pardubický s přehledem 5:1. Středočeský kraj zlomil utkání ve druhé třetině brankami ve vlastním oslabení. (17:36:15)

44:35
    Jistý zákrok ještě předvedl brankář Hora.

44:00
    Do konce utkání zbývá jedna minuta.

42:54
    Středočeský kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je VOJTĚCH VOCHVEST. Asistence: Tomáš Holeček.

41:58
    Středočeský kraj udržuje dobré tempo a i nadále ohrožuje branku soupeře.

40:27
    Autorem branky je VOJTĚCH HRADEC. Asistence: Antonín Scafari.

39:07
    Autorem branky je JAN HALMAN.

38:59
    Středočeský kraj má skvělou příležitost navýšit své své vedení brankou z přesilové hry.

37:04
    Vyloučení v týmu Pardubický kraj (Straka – 2 min., podrážení).

36:58
    Středočeský kraj brání jednobrankový náskok nejlépe jak může – útokem. Středočeši jsou usídlení v útočném pásmu soupeře a kombinují.

35:42
    Tvrdá střela od modré Pardubického kraje končí v rukavici Hory.

34:37
    Středočeský tým hraje v plném počtu a řítí se do útočného pásma.

33:33
    Výborně bránící Středočeský kraj nepouští během svého oslabení soupeře do žádného zakončení.

32:06
    Vyloučení v týmu Středočeský kraj (Halman – 2 min., sekání).

31:22
    Odhodlaný výběr Středočeského kraje pokračuje v dobrém tempu z druhé třetiny a opět zaměstnává Červinku.

30:30
    Červinka musel hned v úvodu vytáhnout zákrok lapačkou.

30:01

Středočeský kraj otočil vývoj utkání brankami v oslabení! To se moc často nevidí.. Třetí třetina začne za okamžik.

30:00

28:35
    Autorem branky je ANTONÍN SCAFARI. Asistence: Martin Houžvička.

28:24
    Střela Marka Straky končí v rukavici připraveného Hory.

27:26
    Blízko byli k vedení hokejisté Středočeského kraje. Ve vyložené příležitosti trefil útočník v zakončení jen betony Červinky.

27:11
    Vyloučení v týmu Středočeský kraj (Holeček – 2 min., podrážení).

25:40
    K brance byl tentokrát blizoučko Pardubický kraj. Jeho hráči byli ovšem pomalejší v předbrankovém prostoru, než soupeř.

25:36
    Výborný Červinka tentokrát na druhé straně! Ten svůj tým podržel proti hráčům tlačícím kotouč do branky.

24:03
    Hora nyní podržel svůj tým. Střelec pálil z mezikruží přesně do výstroje dobře postaveného brankáře Hory.

23:06
    Středočeský kraj dokázal srovnat vývoj utkání během vlastního oslabení. Další průběh utkání je velmi vyrovnaný a hraje se rychlý hokej ze strany na stranu.

21:31
    Autorem branky je PATRIK KRÁL. Asistence: Tomáš Holeček.

20:37
    Vyloučení v týmu Středočeský kraj (Hart – 2 min., faul kolenem).

20:22
    Červinka má opět kotouč ve své náruči. Středočeský kraj začal druhou třetinu opravdu v lepším tempu, než tomu bylo v té předešlé.

19:44
    Červinka měl opět doslova plné nohy práce! Střelec z bezprostřední blízkosti ho ale překonat nedokázal.

19:00
    Středočeský kraj navýšil aktivitu a Červinka musel znovu zasahovat.

17:34
    Středočeský kraj z tlaku v přesilové hře nastřelil TYČ!

16:09
    Vyloučení v týmu Pardubický kraj (Pirner – 2 min., podrážení).

16:00
    Začíná druhá třetina, do ní vstupují obě mužstva opatrně.

15:01

Je za námi první třetina. Po dobrém výkonu vede Pardubický kraj 1:0 . Další třetina začne zhruba v 16:47.

15:00

14:34
    Třetina se dohrává v pásmu Pardubického kraje.

14:00
    Minuta do konce 1. třetiny.

13:47
    Pardubický kraj se v tomto utkání zatím prezentuje dobrou defenzivní činností, velká změna oproti předešlým utkáním tohoto týmu.

13:00
    Tvrdá střela od modré končí v rukavici připraveného Červinky.

12:47
    Dokáže Středočeský kraj srovnat v přesilové hře?

10:58
    Vyloučení v týmu Pardubický kraj (Dvořák – 2 min.).

09:39
    Pardubický kraj se ujal vedení. Dokáže Středočeský kraj zareagovat a otočit vývoj utkání?

07:48
    Pardubický kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ VRBA. Ten svůj tým posílá do vedení!

07:47
    Pozorný musel být brankář Pardubického kraje Červinka. Jeho zákrok odvrátil hrozbu branky.

06:57
    Hra se nám nyní přelévá ze strany na stranu a oba týmy se na kotouči střídají.

06:17
    Kotouč pod svou rukavicí kryje Červinka. Vhazovat se bude po jeho pravici.

05:38
    Pěkná kombinace ve středním pásmu Středočeského kraje končí zakončením vysoko nad.

04:32
    Středočeský kraj se pokouší o první tlak v třetině soupeře a daří se! K zakončení však tato snaha zatím nevede.

02:46
    Zatím se hraje opatrný hokej. Ani jeden tým nikam nespěchá a tak jsme zatím žádnou velkou příležitost neviděli.

01:33
    Pardubický kraj se poprvé dostává do útočného pásma, o kotouč však záhy přichází.

00:59
    Středočeský kraj vstupuje do utkání aktivně.

00:01

Pardubický kraj: Červinka – Maštalíř, Straka, Lepša, Pražan, Oliva, Pecina, Dvořák, Dostál, Novák, Sopoušek, Pirner, Hemský, Lang, Vrba, Zdeněk, Fiala, Hiemer, Kučera

Středočeský kraj: Hora – Marcinek, Halman, Houžvička, Vlasák, Sypecký, Hlinský, Průšek, Vochvest, Scafari, Hart, Holub, Váňa, Vítek, Pospíšil, Hasman, Hradec, Holeček, Sojka, Král

Rozhodčí: Tomáš Zubzanda – Michal Dědek, Sebastien Hradil.

Středočeský kraj asi očekával po prvních dvou hracích dne více bodů na svém kontě. Tým si připsal tři prohry a pouhé jedno vítězství. Jestli se podaří tomuto týmu vylepšit svou bilanci sledujte s námi.

Pardubický kraj si včera připsal první vítězství na úkor Karlovarského kraje. Na svém kontě ale mají kromě jednoho vítězství také tři porážky. Jestli chce Pardubický kraj pomýšlet ještě na pěkné umístění, bude muset třetí hrací den zabrat a bodovat v obou duelech dnešního dne.

Vítáme vás u on-line přenosu hokejového turnaje v rámci IX. zimní olympiády dětí a mládeže 2020. Utkání mezi Pardubickým a Středočeským krajem začíná v 16:00.

Aleš Zeman

Branky a nahrávky: 8. Vrba – 22. Král (Holeček), 29. Scafari (Houžvička), 40. Halman, 41. Hradec (Scafari), 43. Vochvest (Holeček)

Rozhodčí: Tomáš Zubzanda – Michal Dědek, Sebastien Hradil