Ebro – Leganés 0:1 (kon.) | Mirandés – Celta Vigo 2:1 (po pr.) | Leonesa – Atlético 2:1 (po pr.)
Rayo Vallecano – Real Betis 2:2 (4:2 po pen.) | Badajoz – Eibar 3:1 (kon.)
CD Mirandés
2:1 (1:0)
Celta de Vigo
Čtvrtek 23.01.2020, 19:00 • Estadio Municipal de Anduva • Španělský pohár • 4. kolo

116
    Žlutou kartu dostává Sánchez (CD Mirandés).
    115. Antonio SÁNCHEZ - 2:1

115
    Mirandés právě vstřelilo branku!
    Mirandés se pět minut před koncem prodloužení dostává do vedení. Už se zdálo, že na levé straně přehrál celou akci Sánchez, ten poté našel ANTONIA SÁNCHEZE, který propálil z prvního doteku Álvareze.
    114. Neproměněná penalta

114
    Domácí ale příležitost nevyužili. K rozehrávce pokutového kopu se postavil Álvaro Rey, ale ledabyle poslal míč jen do prostoru, kam se vydal i Álvarez.

113
    Žlutou kartu dostává Aspas (Real Club Celta de Vigo).
    112. Červená karta

112
    Penalta pro domácí! Rafinha zariskoval při rozehrávce a byl potrestán. Ve vápně sestřelil Sáncheze a musí po červené kartě z trávníku.

105+1
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Fontán, přichází Olaza.

102
    Střídání v týmu CD Mirandés: ze hřiště odchází Peňa, přichází Sánchez.

102
    Žlutou kartu dostává Fontán (Real Club Celta de Vigo).
    90. Aspasova velká šance v závěru druhé půle

90
    Iago Aspas mohl rozhodnout v devadesáté minutě. Rafinha parádně zavezl míč do vápna, poté našel zpětnou přihrávkou Aspase, který ale branku ve vyložené pozici netrefil.

85
    Střídání v týmu CD Mirandés: ze hřiště odchází González, přichází Martínez.
    78. Pione SISTO - 1:1

78
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    Neskutečná střela a je vyrovnáno! PIONE SISTO neměl za hranicí vápna příliš mnoho prostoru, přesto dokázal parádní střelou překonat Limonese. Pokus pravačkou zapadl dokonale horního rohu domácí branky.

76
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Méndez, přichází Rafinha.

72
    Žlutou kartu dostává Merquelanz (CD Mirandés).

71
    Střídání v týmu CD Mirandés: ze hřiště odchází Barrozo, přichází Maranhao.

68
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Diop, přichází Aspas.

62
    Střídání v týmu CD Mirandés: ze hřiště odchází Vicente, přichází Rey.

59
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Hernández, přichází Sisto.

58
    Za tvrdý faul ve středu pole je potrestán žlutou kartou Sáenz.

45+1
    Žlutou kartu dostává Vicente (CD Mirandés).

39
    Žlutou kartu dostává Kijera (CD Mirandés).
    31. Matheus BARROZO - 1:0

31
    Mirandés jde překvapivě do vedení! Po faulu na Vicenteho se postaral k rozehrávce penaltového kopu MATHEUS BARROZO, který parádně vymetl levou šibenici hostující branky.