Kralupy n. Vltavou – Žďár n/S 5:3 (kon.) | Vsetín – Poruba 8:2 (kon.) | Ústí n/L – Chrudim 1:6 (kon.)
Warriors Brno – Havířov 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kobra 5:4 (kon.)
konec
BK Havlíčkův Brod
5:4 (2:1, 2:0, 1:3)
HC Kobra Praha
Pátek 24.01.2020, 19:00 • ZS Kotlina • REDSTONE Extraliga juniorů • Skupina A
Partner:
     
    38:34
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Cachnín – 2 min., podrážení).
     
    35:26
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Dymák – 2 min., podrážení).
     
    27:22
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vyvial – 2 min., napadení).
     
    24:40
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Černý – 2 min., podrážení).
     
    20:53
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Sup – 2 min., nedovolené bránění).
     
    18:19
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Sup – 2 min., sevření puku rukou).
     
    15:54
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kerber – 2 min., nedovolené bránění).
     
    12:44
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Ondrík – 2 min., podrážení). Trest odpyká Stejskal.
     
    11:42
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Mucha – 2 min., krosček).
     
    03:00
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Cichoň – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Ksandr.

    Tomáš Sochor

    Branky a nahrávky: 1. Pejchal (Cachnín, Musil), 7. Cachnín (Pejchal, Krejčí), 24. Musil (Cachnín, Pejchal), 37. Musil (Cachnín), 44. Machovský (Juřica, Křišta) – 20. Mucha (Ksandr), 47. Janiurek (Mucha), 50. Ribarovski (Výrut, Janiurek), 60. Černý (Ženíšek, Janiurek)


    BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Bielecký) – Křišta, Krejčí, Trupl, Kerber, Kratochvíl, Škareda (C), Klofáč – Pejchal, Cachnín (A), Musil – Juřica, Vacík, Pártl – Vyvial, Machovský, Fiala – Dymák
    HC Kobra Praha: Ondrík (Kadlec) – Skalík, Ženíšek, Stejskal, Zmeškal (A), Pelant, Škutina, Cichoň – Mucha (A), Sup, Černý, Výrut, Šálek (C), Soeldner, Káninský, Janiurek, Ksandr, Ribarovski

    Rozhodčí: Tomáš Mejzlík – Kristýna Hájková, Michal Havel

    Diváci: 27