VUT Cavaliers Brno – BO Ostrava 2:5 (kon.)
2:5 (1:2, 1:2, 0:1)
BO Ostrava Vítkovice Steel
Sobota 25.01.2020, 11:40Univerzitní liga ledního hokeje • 14. kolo

Tímto se s Vámi loučím a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (13:54:12)

BO Ostrava Vítkovice Steel potvrdil dobrou formu, i když se nedá říci, že by Cavaliers byli horším týmem. Ostravané však byli nesmírně efektivní v koncovce a především díky tomu dnes vyhráli 2:5.

59:28
    Tým BO Ostrava právě vstřelil branku! Přečíslení tři na jednoho zvládli hosté ukázkově, když po kombinaci po trase Gola, Kovalski už mohl DAVID SYSALA před prázdnou brankou pouze nastavit hůl.

58:00
    Dvě minuty před koncem třetí třetiny si domácí opět vytvořili solidní tlak. Málokterý puk se však dostane až k Šindelkovi.

57:17
    Bartoška nyní vychytal Kovalskiho, který se utrhl do samostatného úniku.

56:02
    Šindelka nyní nevěděl kde má puk, po střele Dobšáka. Po lehnutí jej však přikryl.

55:55
    Hosté až nyní vyhazují na icing.

54:47
    Šindelka nyní chytá střelu zpoza kruhu mezi nohy.

53:46
    Domácí si vytvořili další spíše platonický tlak.

52:48
    Domácí se nejhoršímu ubránili a přerušili hru vlastním ofsajdem.

51:37
    Ostravané převzali iniciativu na svojí stranu. Hodně se nyní hraje kolem Bartoška.

50:22
    Hosté se osvobozují vyhozením na zakázané uvolnění.

49:08
    Brno se usídlilo v útočné třetině. Malý nadvakrát nepřekonal Šindelku.

48:25
    Hraje se ze strany na stranu. Brankáři však příliš práce nemají...resp. nemají práci vůbec žádnou.

47:30
    Domácí jsou stále na puku.

46:10
    Domácí se tlaku Ostravy ubránili a sami podnikli útočný výpad, ten však nebyl tak blízko gólovým parametrů, jako předchozí tlak Slezanů.

45:44
    Hosté nyní obstřelují Bartoška ze všech stran, ten kolikrát může mluvit o štěstí, že kotouč mířil pouze mimo branku.

44:37

Otto Slabý

Branky a nahrávky: 5. Stupka (Gombarčík), 40. Dlouhý (Antal, Dobšák) – 4. Zberovský (Janík), 14. Richtár (Berovský, Prepsl), 21. Dvořák, 25. Kovalski (Dvořák), 60. Sysala (Kovalski, Gola)

VUT Cavaliers Brno: Bartošek – Imflauf, Antal, Malý, Nossek, Groma, Dobšák – Stupka, Kunst, Sokolík, Dlouhý, Vilímek, Malíř, Mudrych, Gombarčík, Vávra, Malý, Kmoníček.
    BO Ostrava Vítkovice Steel: Šindelka (Vedra) – Gřesík, Hudec, Dvořák, Szturc, Hranoš – Gola, Richtár, Plášek, Janík, Zberovský, Štěpán, Prepsl, Sysala, Kosina, Kovalski