SHC Maloměřice – Frýdek-M. 22:20 (kon.) | Dukla – Lovosice 26:26 (kon.) | Jičín – Hranice 18:17 (kon.)
Královo Pole – Karviná 26:23 (kon.) | Zubří – Kopřivnice 25:29 (kon.) | Nové Veselí – Plzeň 24:30 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
24:30 (10:14)
Talent tým Plzeňského kraje
Sobota 01.02.2020, 18:10 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů • 16. kolo

Z mé strany je to dnes vše. S přáním krásného zbytku víkendu se loučím, místním házenkářům přeji povedený ples, který se právě ve vedlejším kulturním domě rozjíždí a budu se příště z házené ve Veselí těšit napočtenou! (20:12:04)

TJ Sokol Nové Veselí – Talent M.A.T. Plzeň 24:30 (10:14)
    Nejvíce branek: Ptáčník 7, Melichar 4, Sekulić 4 – Tonar 10/4, Macháč 3, Škvařil 3. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/4. Vyloučení: 4:6.

Šlágr 16. kola nakonec opanuje Plzeň, která Nové Veselí ve druhé půli herně jednoznačně předčila a postupně vedla až o osm branek. V samotném závěru oba týmy protočily svojí sestavu, v zápase nepokračoval například Martin Kocich, který dnes do zápasu nastoupil s virózou. Na druhé straně pro změnu nedochytal Karel Šmíd, po utkání dokonce zamířila do haly sanitka, prvotní odhady mluví o otřesu mozku. Tak či tak, hosté si upevnili první místo v tabulce, Veselí naopak díky výhře Kopřivnice v Zubří padlo na šesté místo a příští kolo bude mít klíčové, neboť zajíždí do Lovosic.

Konec zápasu. (24:30)
    60
    Voika uzavírá gólový účet zápasu, skutečně je to ale jenom kosmetická úprava. (24:30)

60
    Jsme již v poslední minutě, Michal Tonar byl při střele přerušen, druhou šanci dostal po rozehrávce Nejdl, ale trefil jenom Studeného! (23:30)
    59
    Melichar z deseti metrů zavěsil do branky, Herajt šel do protipohybu. (23:30)
    59
    Kačín obstaral 30. gól zápasu a hned mu lavička připomíná, že to je za nějaké zápisné do kabiny. (22:30)
    58
    Ptáčník se stáhl na střed, přelétl přes Škvařila a ve výskoku zametl míč přesně k pravé tyči. (22:29)
    58
    Milan Škvařil nekompromisně zavěsil z levé spojky o vingl a otázkou je, zda to Plzeň stihne na třicet. (21:29)

57
    Tvrdá srážka Krčála s Režnickým přerušuje hru tři minuty a pět sekund před koncem zápasu. (21:28)
    57
    Vojtěch Krčál z pivota se štěstím překonal Herajta a po dvou minutách se tak domácí dočkali další gólové trefy. (21:28)

56
    Jakub Douda spolehlivě zastavil další střelecký pokus a Herajt si jenom tento zákrok vychutnal. Nálada v ZDT Aréně je tak prakticky na bodu mrazu. (20:28)

55
    Milan Škvařil střílel z levé strany na veselskou kasu, jeho pokus ale zablokovala domácí obrana. Následně mohl zapsat svůj první gól v extralize Denis Rubáč, jeho střelu ale Herajt vykopl. (20:28)

55
    V čase 54:18 bere Talent oddechový čas. Mezitím vedle mne regeneruje Karel Šmíd po drobném zranění a tvoří na mém místě příjemnou atmosféru. (20:28)

55
    Michal Tonar navíc za faul na Melichara dostává dvě minuty. (20:28)
    55
    Melichar rusákem překonal Michala Tonara a v pádu z devítky dokázal přesně zakončit. (20:28)

54
    Překvapit obranu zkusil Voika, ze šestky ale nedotáhl celou akci gólově, nýbrž napálil jenom tyčku! (19:28)