Novosibirsk – Kunlun 0:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Barys 2:4 (kon.) | Ufa – Vladivostok 3:0 (kon.)
Nižněkamsk – Jaroslavl 4:3 (kon.) | CSKA Moskva – N.Novgorod 4:1 (kon.) | Jokerit – Čeljabinsk 3:2 (kon.)
Omsk – Kazaň 2:1 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Spartak Moskva – Magnitogorsk 4:2 (kon.)
Viťaz – Soči 2:1 (po pr.) | Riga – Minsk 1:2 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
Red Star Kunlun
Úterý 11.02.2020, 13:30 • Ledovyj dvorec sporta, Sibir • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:46:25)

Československá stopa v utkání:
    Šimon Hrubec (KUN) 60 minut, 28 zákroků, 0 gólů, 100%
    Andrej Šustr (KUN) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:04

Je konec. Red Star Kunlun naprosto zaslouženě vyhrál na ledě Novosibirsku 3:0.
    Vše se rozhodlo ve 3. třetině, kde ve 25. minutě poslal hosty zaslouženě do vedení Wong. Ve 35. minutě navýšil vedení na dva góly Yip a o minutu později definitivně zatloukl hřebíček do rakve Smith-Pelly. Domácí dnes hráli velice špatně a hosté v čele s českým gólmanem Hrubcem dominovali.

59:26
    Střela domácího hráče z levé strany minula branku.

58:58
    Novosibirsk se snažil něco vymyslet v útočném pásmu, ale opět z toho nic nebylo.

58:19
    Následně ale nepřišla nějaké střela, každopádně obě dvě mužstva už čekají na konec zápasu.

57:58
    Hosté se opět vydali s kotoučem směrem dopředu.

56:36
    Znovu zasahoval Hrubec a to proti zakončení Timašova z levé strany.

55:52
    Hosté pouze vyhodili kotouč na zakázané uvolnění a hra se přesune před bránu Hrubce.

54:05
    Šimon Hrubec znovu připraven a dalším hráčem, který na něm vyhořel je Dmitrij Sajustov.

53:33
    Gunars Skvorcovs se dostal ke střele, ale ta skončila v moci Krasikova.

52:48
    Viktor Komarov ujížděl sám na bránu, ale už předem bylo jasné, že z toho nebude gól a kotouč tak skončil v moci Hrubce.

52:45

52:28
    Česalinovi se podařilo vyhodit puk ze svého pásma a Novosibirsk tak může vystřídat.

51:30
    Hosté se snaží něco vymyslet v útočném pásmu, ale zatím jen drží kotouč na holích.

50:45
    Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Alexandr Torčeňuk – 2 min., sekání).

50:00
    Je před námi posledních deset minut základní hrací doby, ale o vítězi je rozhodnuto už od 36. minuty.

48:56
    Viktor Komarov zkoušel překonat Šimona Hrubce, ale opět končí puk jen na zákroku českého brankáře.