Novosibirsk – Kunlun 0:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Barys 2:4 (kon.) | Ufa – Vladivostok 3:0 (kon.)
Nižněkamsk – Jaroslavl 4:3 (kon.) | CSKA Moskva – N.Novgorod 4:1 (kon.) | Jokerit – Čeljabinsk 3:2 (kon.)
Omsk – Kazaň 2:1 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Spartak Moskva – Magnitogorsk 4:2 (kon.)
Viťaz – Soči 2:1 (po pr.) | Riga – Minsk 1:2 (kon.)
Dinamo Riga
1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
HC Dinamo Minsk
Úterý 11.02.2020, 18:30 • Arena Riga • KHL

Československá stopa v zápase
    Alexander Salák (RIG) 1 gól, 44 zákroků
    Marek Ďaloga (RIG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:34 (21:00:33)

HC Dinamo Minsk bylo v tomto zápase lepší, zaslouženě bere body za výhru 2:1. Domácí tým hrál sice v závěru třetiny bez brankáře, ale vyrovnat nedokázal. Ze zápasu odchází s prázdnou.

59:45
    Už se pravděpodobně nic nestane.

59:22
    Oddechový čas pro domácí.

59:22
    Danny Taylor kryje kotouč, buly před jeho brankou. Necelých 40 sekund před koncem třetí třetiny.

59:08
    Ryan Spooner ani jeho kolega Ivan Drozdov netrefili odkrytou branku. Domácí mají šanci.

58:45
    Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

58:00
    Dvě minuty třetí třetiny oznámil zdejší hlasatel.

57:53
    Domácí hráči se nyní hodně diví, ale podle všeho správně sudí odpískali zakázané uvolnění.

57:16
    Dinamo Riga nyní vhazuje v útočném pásmu, Oskars Batna prohrál souboj o puk, a tak se směr hry otáčí.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
    56:17 Uvis BALINSKIS - 1:2

56:17
    Riga právě vstřelila branku!
    Domácí celek i s trochou štěstí proměnil přesilovku, a tak necelé čtyři minuty před koncem snižuje na rozdíl jediné branky, od modré čáry uspěl UVIS BALINSKIS. Asistence: Andris Džerinš.

55:41
    Domácí celek má nyní možnost přesilové hry, buly v útočném pásmu sice vyhrál, ale pak o třetinu přišel.

55:31
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Alexandr Kitarov – 2 min., podrážení).

55:16
    Danny Taylor (Minsk) nyní své spoluhráče dokázal podržet, do velké šance se dostal jeden z domácích hráčů, ale neuspěl. Trefil jen výstroj brankáře.

54:56
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Minsku.

54:23
    Mikelis Redlihs (Riga) měl před sebou v době, kdy končilo oslabení, odkrytou část branky, ale kotouč netrefil.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 57. Balinskis (Džerinš) – 34. A. Kosticyn (Paré), 36. Spooner (Prince)

Dinamo Riga: Salák (An. Makarov) – Berglund, Sotnieks, Mamčics, Marshall, Ališauskas, Balinskis, Ďaloga – Ashton, Darzinš, M. Redlihs – Džerinš, Pavlovs, Lipsbergs – Gegeris, Meija, Batna – Protapovič, Švanenbergs, Gillies – Lejnieks.
    HC Dinamo Minsk: D. Taylor (M. Karnauchov) – Jevenko, Znacharenko, Gotovec, Morrow, Jerjomenko, Gragnani, Děrjabin, Denisov – Stefanovič, A. Kosticyn, Kovyršin – Děmkov, Spooner, Drozdov – Paré, Kogaljov, Prince – Pavlovič, Dadonov, Kitarov.

Rozhodčí: Fraňo, Hribik – Ivanov, Černyšov