Zlín – Kometa Brno 3:5 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
HC Dukla Jihlava
Sobota 22.02.2020, 17:00 • Zimní stadion Prostějov • Chance liga - o účast v předkole • 23. kolo

53:48
    Jiránek sekl ujíždějícího Žalčíka a rozhodčí nařídil trestné střílení!

53:30
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Petr Krejčí – 2 min., držení).
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Michal Poletín – 2 min., sekání).

48:36
    Další dvojnásobná přesilovka. Tentokrát na straně Prostějova. René Piegl obdržel dvě minuty, poté co vystřelil kotouč z vlastního pásma mezi diváky.

47:03
    Peter Lichanec (JIH) zahákoval jednoho ze soupeřů a nabízí domácímu týmu přesilovku.

44:27
    A je tu velký problém pro Prostějov. Jakub Březák podrazil za brankou Skořepu a Jihlava bude mít druhou dvojnásobnou přesilovku.

44:03
    Petr Krejčí (PRO) zasáhl do obličeje jihlavského Anděla a domácí tým čeká dvouminutové oslabení.

35:14
    Dukla má 1:04 5 na 3! Tomáš Jandus (PRO) zasáhl holí do obličeje Čachotského a dostává dvě minuty za vysokou hůl.

34:18
    Hokej je to sice mizerný, aspoň ale přibývají vyloučení hráči. Jiří Vykoukal (PRO) podrazil Michala Poletína a dostává dvě minuty za podrážení.

31:07
    Na počet vyloučení si však nemůžeme stěžovat. Jakub Muška (PRO) neudržel emoce v přijatelné míře a dostává taktéž dvě minuty za nesportovní chování. Dnes není jediný, stejný prohřešek měl i Jan Pohl.

28:58
    Tomáš Divíšek (PRO) neudržel hokejku na ledě, pronikajícího Koláře s ní zahákoval a míří na trestnou lavici.

24:27
    Jan Pohl (JIH) připravil Duklu poměrně zbytečně o přesilovou hru. Mimo hru na zem zahodil Dominika Hrníčka a za hrubost už míří sedět.

23:36
    Petr Krejčí (PRO) dostává dvě minuty za hru vysokou holí. Dukla má tak k dispozici druhou přesilovku v zápase.

20:51
    Robin Staněk (JIH) je dalším z řady vyloučených Dukláků v zápase. Za svalení Machače dostává menší trest za hákování.

13:57
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Daniel Kolář – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

13:27
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jan Brož – 2 min., podrážení). Trest odpyká Peter Lichanec.

06:24
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jan Pohl – 2 min., nesportovní chování).

04:59
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Michal Hrádek – 2 min., sekání).

01:18
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Daniel Bukač – 2 min., krosček).

Igor Mainka

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 2. Žálčík (Divíšek, Račuk), 54. Račuk (TS) – 10. D. Kolář (Anděl), 12. Anděl (Poletín), 36. Pekr (J. Pohl, Čachotský), 46. Pekr (J. Pohl, Čachotský), 54. Skořepa (Piegl, Čachotský)

LHK Jestřábi Prostějov: Štůrala (Haas) – Hrádek, Mrázek, P. Krejčí, Husa, Vykoukal, Muška, Pěnčík – Hrníčko, Divíšek, Žálčík – Nouza, M. Novák, T. Jandus – Antoníček, Račuk, Machač – Březák, Knap, V. Meidl.
    HC Dukla Jihlava: Jan Brož (F. Krejčí) – Staněk, J. Pohl, Bukač, D. Kolář, Půža, Piegl, J. Holý – A. Zeman, Skořepa, Čachotský – Pekr, Poletín, Anděl – Chlubna, Fronk, Jiránek – Protasenja, Lichanec, T. Harkabus.

Rozhodčí: Doležal, Skopal – Komínek, Kučera