Chomutov – Vsetín 3:5 (kon.) | Slavia – Havířov 2:3 (kon.) | Litoměřice – Poruba 2011 6:3 (kon.)
Přerov – Motor ČB 4:2 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
3:5 (1:1, 0:3, 2:1)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 22.02.2020, 16:00 • ROCKNET ARÉNA • Chance Liga - o pořadí v play-off • 23. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Z mé strany je to vše. Díky za pozornost a zase někdy na počtěnou. (18:25:37)
   
  Dnešní utkání sledovalo 1 978 diváků.
   
  Po velice chybném výkonu domácího celku se z výhry radují hokejisté Vsetína, kteří skvěle trestali domácí celek. Hosté slaví výhru a pojištění třetího fleku. Na výhře Valachů se podepsalo hned pět různých střelců, domácím nestačil ani závěrečný tlak.

  Střely na branku: 34:34
   
  Konec zápasu.
  59:46 David TŮMA - 3:5
   
  59:46
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Dominik Pavlát podruhé v utkání opustil branku a Petr Stloukal vedl poslední útok. Podruhé v duelu ovšem fatálně chyboval a DAVID TŮMA trefil opuštěnou domácí klec. Bez asistence.
   
  59:01
  Oba celky hrají v plném počtu a Piráti se ženou do poslední minuty s vidinou vyrovnání.
   
  58:23
  Opět to mohlo být o dvě branky! Vojtěch Šilhavý se dostal do protiakce a před brankou zakončoval bekhendově. Dominika Pavláta se mu ovšem nepovedlo překonat.
  58:13 Nicholas SCHAUS - 3:4
   
  58:13
  Piráti právě vstřelili branku!
  Piráti jsou zpátky ve hře a ještě to bude pořádné drama! Ve výhodně hře pět na tři dostal nabito na vrcholky kruhů NICHOLAS SCHAUS, který z dělovky trefil horní část branky. Asistence: Petr Stloukal a Nicolas Hlava.
   
  57:52
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (David Tůma – 2 min., nesportovní chování).
   
  57:30
  Hned po vhazování poslal svižný puk na branku Nicholas Schaus, ale Bláha si poradil s pokusem betony. Následně ještě dorážel Stloukal, ale hosté se udrželi.
   
  57:27
  Domácí se dostali do kombinační hry v útočné třetině, ale nakonec se jim nepovedlo zakončit nebezpečně. Vhazuje se po levici Bláhy.
   
  57:00
  Dominik Pavlát opustil branku a Piráti to zkoušejí v pěti proto čtyřem!
   
  56:47
  Oddechový čas pro domácí.
   
  56:47
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Martin Šagát – 2 min., sekání).
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Sebastián Gorčík – 2 min., hrubost).
   
  56:47
  Martin Šagát se snažil dorážet puk od zadního mantinelu, ale lehce sekl Bláhu, kterému se hned omlouval. Obránci Vsetína pak do něj šli naprosto zbytečně.
   
  55:24
  Nicolas Hlava se na pravém kruhu dostal ke střeelckému pokusu, který šel na zadní tyčku. Jeho střela se ale do branky nakonec nedostala.
   
  54:58
  Piráti se dostávali do dobré kombinace, ale Sebastián Gorčík vystihl přihrávku. Od jeho hole se ovšem puk dostal na střídačku a hra se přerušuje.
   
  54:13
  Domácí svého soupeře zatlačili a Vsetín musel vyhodit až na icing. Pokračovat se tak bude po pravici Ondřeje Bláhy.
   
  53:24
  Teper přihrávkou z levé strany našel před brankou Březinu, který puk lehce tečoval. Ten se ale dostal jen vedle branky.
   
  52:34
  Následně si domácí hokejisté sjeli do ofsajdové pozice a pokračovat se bude ve střední třetině. Všechno až po komerční přestávce.
  52:07 Roman CHLOUBA - 2:4
   
  52:07
  Piráti právě vstřelili branku!
  V nabízené výhodě se štěstí přiklonilo i na stranu domácího celku. JAN RUDOVSKÝ nahrál od levé tyčky před branku a puk se do branky dostal od bránícího hráče. Asistence: Filip Suchý a Roman Chlouba.
   
  51:37
  Filip Suchý po přejetí modré čáry zakončoval do brankáře. Nicolas Hlava se dostal k dorážce, ale zblízka se mu nepovedlo nebezpečně zakončit.
   
  49:40
  Pokračuje se v nastoleném tempu třetí třetiny. Vsetín brání výsledek a domácí se moc nesnaží. Dohromady to nedává očím moc dobrou podívanou.
   
  48:03
  Další chyba v domácí obraně mohla mít fatální dopad. Lukáš Volf již dostával přihrávku před branku, ale Hlava jí překazil a rozjel protiakci.
   
  47:17
  Dlouhá pasáž hry bez nějakého vzrušení. Domácí byli nastěhovaní v útočném pásmu, ale tam nevymysleli vůbec nic. Hru nakonec přerušil ofsajd.
   
  45:08
  Jakub Štochl dvakrát nahazoval od modré čáry, ale ani jeden puk se nedostal k Bláhovi. Poté se Vsetín dostal do útočné třetiny.
   
  44:05
  Vít Jonák dostal zpoza branky přihrávku do útoku a tísněn šel do zakončení. Zakončit se mu ideálně ovšem nepovedlo a Pavlát jej nadvakrát vychytal.
   
  43:20
  Domácí se následně hnali do útočné třetiny, ale neudrželi modrou čáru a píská se ofsajd. Vhazovat se bue ve střední třetině.
   
  42:34
  Radek Havel dostal nabito před pravý kruh a zakončoval lehce nad ledem. Ondřej Bláha si ale připsal další dobrý zákrok, nyní betonem.
   
  41:44
  Domácí se dostali do útoku, kde hledal ideální pozici Nicolas Hlava. Tomu se ale nakonec nepovedlo přihrát přesně a Piráti přišli o útočné pásmo.
   
  41:07
  David Březina si sjel po levé straně do zakončení, ale zakončení na první tyčku se do branky nedostalo. Dominik Pavlát kotouč kryje.
   
  40:56
  Domácí hrají v plném počtu.
   
  40:44
  Piráti ještě nějakou dobu hrají ve čtyřech, ale Vsetín se zatím do kombinace nedostal. Zastavil ho jen ofsajd.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  Druhá třetina patřila herně i výsledkově hostujícímu Vsetínu. Ten dal hned tři branky a před třetí třetinou je v hodně luxusní pozici. Postupně se prosadili Branislav Rehuš, Ondřej Slováček a David Březina. Nutno ovšem podotknout, že branky Vsetína jsou dnes hodně šťastné, ale jak říká jedno české rčení – štěstí přeje připraveným.

  Střely na branku: 24:25.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  39:34
  Z úhlu to zkoušel také domácí Hlava, jenž střílel na první tyčku z levé strany. Trefil ovšem jen boční síť, poté byla hra přerušena v brankovišti Bláhy.
  39:07 David BŘEZINA - 1:4
   
  39:07
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Hodně důležitá branka pro hosty, kteří se dnes prosazují hodně šťastně. DAVID BŘEZINA zakončoval z nulového úhlu, ale i tak se mu povedlo napálit brankáře Pavláta, který dnes nemá svůj den. Asistence: Tomáš Kudělka.
   
  38:57
  Radek Jeřábek hned po vhazování zakončoval, ale jeho rána nebyla moc důrazná a kotouč skončil nakonec na vestě připraveného Pavláta.
   
  38:54
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Nicholas Schaus – 2 min., držení hole).
   
  38:37
  Jan Rudovský dostal velice dobrou nahrávku do volného prostoru, ale domácí útočník naprosto trestuhodně netrefil kotouč. Vsetín tak jde do útoku.
   
  38:05
  Vsetín vyhodil, ale domácí celek se hned vrátil do pásma. Filip Suchý mezi kruhy cílil na svou druhou trefu, ale z mezikruží střílel jen do připraveného Bláhy.
   
  37:36
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Slováček – 2 min., hákování).
   
  37:16
  Michal Hryciow se dostal na pravém kruhu ke kotouči a měl před sebou volný prostor. Nakonec svižně střílel, ale brankáře Pavláta se mu překonat nepovedlo!
   
  36:33
  Chomutovský bek Havel to nyní zkusil individuálně, ale nic nevymyslel. Vsetín se pak dostal po levé straně do útoku a vše zakončil bekhendovým pokusem na první tyčku. Pavlát ale chytá.
   
  35:00
  Domácí předvedli další chybu v rozehrávce a David Březina dostával přihrávku k pravé tyčce. Před odkrytým prostorem se mu ovšem nepovedlo puk trefit.
   
  34:46
  Hosté hrají v plném počtu.
   
  33:58
  Po rychlé kombinaci přihrával Chlouba z levého kruhu před brankou, kde byl osamocen Šagát. Tomu se ale nakonec nepovedlo zakončit.
   
  33:39
  Nicholas Schaus nyní získal ztracené pásmo střelou před modrou čárou. Bláha kotouč srazil do ochranné sítě, domácí tak splnili to, co chtěli.
   
  33:03
  Na začátku přesilovky dostal puk mezi kruhy Nicolas Hlava, ale tomu se povedlo trefit jen houževnaté bránící hráče před sebou.
   
  32:46
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Smetana – 2 min., sekání).
   
  32:28
  David Březina se po vhazování dostal do velké šance. Pavláta z pravého kruhu prostřelil, ale chomutovskému brankáři nakonec puk propadl jen do boční sítě!
   
  32:22
  S návratem vyloučeného Schause se na pravém kruhu otočil David Tůma, který následně zakončoval na první tyčku. Dominik Pavlát ale lapačkou pokus pokryl.
   
  31:17
  Nyní Teper ze stejné pozice přihrával před branku, kde měl spoluhráče. Ten se dostal ke teči, ale ta nebyla přesná a puk skončil vedle branky.
   
  30:37
  Jakub Teper dostsal přihrávku na levý kruh a hned po ledě zakončoval ke vzdálenější tyčce. Branku se mu ale trefit nepovedlo, Vsetín nadále na kotouči.
   
  30:17
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Nicholas Schaus – 2 min., podrážení).
   
  30:03
  Další ztráta domácího celku ve střední třetině vedla k další velké šanci. Sebastián Gorčík si sjel až před Pavláta, ale po ledě jej nepřekonal!
   
  28:40
  Obrovská šance na snížení stavu nevyužita. Martin Rýgl dostal parádní přihrávku k pravé tyčce, ale nadvakrát se z luxusní pozice nedokázal prosadit!
  28:10 Ondřej SLOVÁČEK - 1:3
   
  28:10
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Dnes to tam Vsetínu padá a Dominik Pavlát nechytá v nejlepší formě. Nahození od levého mantinelu vyslal na branku ONDŘEJ SLOVÁČEK a puk smolně propadl domácí jedničce do branky. Asistence: Jiří Hunkes a David Březina.
   
  27:45
  Hosté v plném počtu.
   
  27:00
  Poté Bláha vyrazil puk k levé tyčce, kde dorážel Roman Chlouba. Ten si černou gumu ovšem nějakou dobu rovnal a poté trefil jen bránícího hráče.
   
  26:23
  Nyní si Stloukal sjel více do středu a zkoušel to technicky zápěstím. Bláhovi se ovšem i nyní povedlo předvést povedený zákrok lapačkou.
   
  25:57
  Nicholas Schaus na startu přesilovky nabil Stloukalovi, který střílel z voleje. Bláha měl se střelou problémy, ale nakonec kotouč zkrotil ve své lapačce.
   
  25:45
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jiří Karafiát – 2 min., nedovolené bránění).
   
  25:12
  Hra je nyní opět taková nehezká. Piráti se pokoušeli dostat do útoku, ale přihrávka nevyšla a puk skončil na icingu.
   
  24:43
  Vsetínští hokejisté šli po levé straně do útoku, ale nakonec je zastavil ofsajd. Pokračovat se tak bude vhazováním ve střední třetině.
   
  23:23
  Následně byla hra přerušena v útočné třetině hostů, neboť jeden z hráčů si pomohl rukou. Pokračovat se bude vhazováním ve střední třetině.
   
  22:54
  Vojtěch Šilhavý si teď sjel mezi kruhy a mířil do vzdálenější šibenice, kterou se mu ovšem trefit nakonec nepovedlo. Puk skončil na zadním mantinelu.
   
  21:59
  Domácí celek má velký tlak a chce srovnat. Nicholas Schaus tvrdě zakončoval od modré, ale trefil vyjetého Bláhu. Předtím trefil tyč Svoboda.
   
  21:19
  Marek Tomica po přihrávce od pravého mantinelu tečoval kotouč, ale ten se do branky nakonec nedostal. Pirátská aktivita nicméně trvá i nadále.
  20:29 Branislav REHUŠ - 1:2
   
  20:29
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Hokej je hra chyb a Piráti dělají druhou velkou. Petr Stloukal napálil kotouč do BRANISLAVA REHUŠE, který šel do útočné třetiny. Následně si vyměnil kotouč s Jonákem a zakončoval do úplně prázdné branky. Asistence: Vít Jonák.
   
  20:01
  Začala druhá třetina.
   
  Je za námi první třetina, která přinesla po jedné brance na každé straně. Nejdříve se po velké chybě Dominika Pavláta prosadil Sebastián Gorčík, ale Piráti našli odpověď v přesilovce, kdy se po pěkné akci prosadil Filip Suchý.

  Střely na branku: 12:9
  Druhá třetina začně v 16:53.
   
  20:00
  První třetina skončila.
   
  19:40
  Petr Stloukal nahazoval od levého mantinelu na první tyčku, ale Bláha si připsal zákrok betonem. Nic jiného se v první třetině již nestane.
  19:08 Filip SUCHÝ - 1:1
   
  19:08
  Piráti právě vstřelili branku!
  Přesně v momentě, kdy se z trestné lavice vraceli hosté, udeřil FILIP SUCHÝ a byla to panečku luxusní branka. Roman Chlouba našel chomutovskou sedmnáctku na levé kruhu. Suchý se pak v rychlosti dostal až na zadní tyčku a po parádní technice se raduje z branky bekhendovým zakončením. Asistence: Roman Chlouba a Viktor Lang.
   
  18:50
  Velice dobrý tlak domácího celku, která byla zakončena dělovkou Schause od modré čáry. Bláha ovšem všechno pochytal a drží svůj celek v jednobrankovém vedení.
   
  18:08
  Pitule a Stloukal byli před brankou, ale na blízko si nepřihráli ideálně. Aktivita Pirátů nicméně pokračuje.
   
  17:29
  Následně se domácí družina neprokličkovala do útoku, neboť jeden z hráčů byl v pásmu dříve. Píská se tedy ofsajd.
   
  17:17
  Domácím se na modré čáře nepovedlo zakombinovat a Vsetín tak mohl beztarostně vyhodit kotouč mimo obranné pásmo.
   
  17:08
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Martin Procházka – 2 min., podrážení).
   
  16:50
  Na druhé straně rozehrával zpoza branky podél mantinelu Ondřej Bláha a Kverka se pokoušel jeho rozehrávku zachytit rukavicí. Puk po jeho zásahu ovšem skončil v ochranné síti.
   
  16:30
  David Tůma po přihrávce mezi kruhy mohl vedení navyšovat, ale Dominik Pavlát se teď zaskvěl velice dobrým zákrokem u své levé tyčky!
  16:01 Sebastián GORČÍK - 0:1
   
  16:01
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Dominik Pavlát nyní zachyboval a Vsetín jde z ničeho nic do vedení. Chomutovská jednička rozehrála jen na SEBASTIÁNA GORČÍKA, který se trefil do odkryté branky – Pavlát se natahoval marně. Bez asistence.
   
  15:20
  Vít Jonák šel po levé straně do útoku, ale nic se mu vymyslet nepovedlo. Jeho rána byla tečována a do branky se kotouč nedostal.
   
  14:05
  Poslední sekundy se ani jednomu celku vůbec nedaří a sledujeme opravdu slušnou plácanou. Ztráta střídá ztrátu...
   
  12:51
  Zatím se hraje takový bojovný hokej a ani jeden celek nechce udělat chybu. Valaši se nyní nedomluvili a píská se icing, vhazuje se tak před Bláhou.
   
  11:38
  Jaromír Kverka kličkoval v útočné třetině, ale nevěděl, komu předat kotouč. Nakonec jej posunul Schausovi, ale příhra byla nepřesná a Piráti jsou bez pásma.
   
  11:11
  Hned po vhazování šli ale domácí hráči do útoku a do vesty Bláhy střílel opět Suchý. Poté vznikla za brankou malá postrkovaná, ale sudí vše vyrešili s klidnou hlavou.
   
  11:02
  Sudí nyní pískli ofsajd chomutovského Suchého, ale nejspíše šlo o icing, který neměl být. Nicméně se vhazuje po levici Dominika Pavláta.
   
  09:50
  Schaus skvěle podržel modrou čáru a poté nahazoval k levé tyčce, branku se mu ale nakonec trefit nepovedlo a k teči nedošlo.
   
  09:10
  Vsetínští poslalu kotouč na icing a hra se přesouvá před Bláhu. Mezitím vzletěla hokejka hostujícího hráče do vzduchu a málem se dotkla kostky, poté téměř padla na sudího. Kuriózní situace.
   
  08:26
  Roman Chlouba a Jan Rudovský šli do přečíslení. Druhý jmenovaný dostal přihrávku na pravý kruh a pokoušel se jej vrátit Chloubovi. Bránící hráč ale zalehl puk.
   
  07:36
  Domácí hrají v plném počtu.
   
  07:33
  Na konci přesilovky hledal David Březina před brankou Karafiáta, ale ten na jeho přihrávku na první tyčku nakonec nedosáhl.
   
  06:49
  Poté se žlutozeleným nepodařilo projít přes útočnou modrou, a tak se píská ofsajd. Pokračovat se tak bude vhazováním ve středu.
   
  06:33
  Před levým kruhem zakončoval ke vzdálenější tyčce Jakub Teper, ale jeho rána šla vedle branky. Chomutovští se následně poprvé v oslabení osvobodili.
   
  05:41
  Vít Jonák se hned po vhazování dostal u levé tyčky ke kotouči, ale poslat jej do branky se mu ve skrumáži nakonec nepovedlo.
   
  05:35
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Martin Šagát – 2 min., podrážení).
   
  04:35
  Po levé straně se pak do útoku dostal Petr Stloukal, kterému se ale z levého kruhu nepovedlo překonat Bláhu. Ten si připsal další dobrý zákrok na první tyčce.
   
  04:20
  Darby Llewellyn poté přijímal přihrávku ve vlastní třetině, ale puk jen prodloužil za branku Valachů. Po icingu se bude vhazovat před Pavlátem.
   
  04:02
  Ondřej Slováček nyní udělal naprostou chybu a namazal Chloubovi, jenž byl sám před brankou. Bláha jej ale skvěle vychytal lapačkou, skvělý zákrok!
   
  03:33
  Poprvé se aktivněji do útoku dostali Vsetínští, ale těm se nepovedlo zakončit. Jejich hru pak přerušila přihrávka rukou a pokračovat se bude ve střední třetině.
   
  02:03
  O další střelecký pokus se postaral Darby Llewellyn, jenž to zkoušel z úhlu na branku. Bláha ale jeho pokus vyrazil a u kotouče jsou hosté.
   
  01:27
  Jakub Štochl poslal od modré čáry nahození a puk se před brankou pokoušeli dostat do branky Piráti. Ondřej Bláha ale nakonec černou gumu schoval ve výstroji.
   
  01:00
  Jan Rudovský vybojoval puk na levém kruhu a dostal se ke střele na zadní tyčku. Branka Vsetína ale nakonec ohrožena nebyla.
   
  00:19
  Po vhazování šli hosté zpoza své branky do útočné třetiny, ale přihrávka od levého mantinelu před branku nevyšla. Hrají Piráti.
   
  00:01
  Utkání právě začalo.
   
  Krásné sobotní odpoledne z chomutovské ROCKNET ARÉNY, kde jsou již hráči obou celků. Utkání začne za pár sekund.
   
  Úvodní sestavy:

  Piráti Chomutov: Pavlát (Běhula) – Schaus, Seemann, R. Havel, Žovinec, Štochl, Lang, Rýgl – Stloukal, Pitule, Hlava – Suchý, Chlouba, Rudovský – Llewellyn, Kverka, Tomica – Chrpa, Šagát, Matyáš Svoboda.

  VHK ROBE Vsetín: Bláha (Gába) – Slováček, Kudělka, Smetana, Teper, Jeřábek, Hunkes, Dudáš – Jonák, Rehuš, Gorčík – Březina, R. Vlach, D. Tůma – Procházka, L. Volf, Karafiát – Hořanský, Šilhavý, Hryciow.
   
  PIRÁTI CHOMUTOV

  Svěřenci trenérů Miroslava Buchala s Petrem Martínkem po návratu z venkovní série přerušili šňůru porážek a nyní mají na kontě dvě vítězství v řadě. V obou úspěšných duelech vstřelil vítězný gól Martin Šagát, který se prosadil poprvé po návratu do Chomutova.

  Chomutovští se celou sezónu mohou spolehnout na sedmého nejproduktivnějšího hráče a šestého nejlepšího střelce soutěže Petra Stloukala, ve druhá části pak nejvíc boduje Nicolas Hlava s bilancí 11+13.

  POHLED DO STATISTIK PIRÁTŮ:

  Body: 89.
  Skóre: 157:139.
  Bilance: 27-2-4-20
  Využití přesilovek: 15,42 %.
  Oslabení: 86,35 %.
  Vhazování: 48,91 %.
  Trestné minuty: 734.
  Góly v oslabení: 7.
  Brankáři: Dominik Pavlát – 48 startů/92,24 %, Richard Běhula – 4 starty/91,26 %.
  Nejproduktivnější hráč: Petr Stloukal 49 (23+26).
  Nejlepší střelec: Petr Stloukal 23 gólů.
  Nejlepší nahrávač: Petr Stloukal 26 asistencí.
  Nejproduktivnější bek: Dušan Žovinec 20 (5+15).
  Nejvíc zblokovaných střel: Viktor Lang 58 bloků.
  Nejvíc vyhraných vhazování: Tomáš Pitule – 619/1096 (56,48 %)
  Nejvytěžovanější hráč: Nicholas Schaus 24:30/zápas.
  Nejlepší +/-: Nicolas Hlava +16 (+41, -25).
  Nejtrestanější hráč: Darby Llewellyn 78 tr. minut.

  POSLEDNÍCH PĚT DUELŮ CHOMUTOV:

  Přerov – Chomutov 3:1
  Přerov – Chomutov 2:0
  Litoměřice – Chomutov 4:3pp
  Chomutov – Havířov 3:1
  Slavia Praha – Chomutov 3:4
   
  VHK ROBE VSETÍN

  Svěřenci trenérů Jiřího Dopity s Lubošem Jenáčkem sice v minulém střetnutí zdolali doma v přestřelce Litoměřice, čímž uťali krátkou sérii dvou porážek, jenže venku čekají na výhru už tři zápasy. Naposledy se na soupeřově kluzišti radovali shodou okolností na severu Čech – 25. ledna v Litoměřicích.

  Vsetín má v kádru třetího nejproduktivnějšího obránce celé soutěže Ondřeje Slováčka a hned osm střelců s dvouciferným počtem gólů. Branislav Rehuš pak vyhrál šestý nejvyšší počet vhazování.

  POHLED DO STATISTIK VALACHŮ:

  Body: 90.
  Skóre: 162:136.
  Bilance: 25-5-5-17
  Využití přesilovek: 17,46 %.
  Oslabení: 83,69 %.
  Vhazování: 51,68 %.
  Trestné minuty: 661.
  Góly v oslabení: 6.
  Brankáři: David Gába – 32 startů/90,33 %, Ondřej Bláha – 22 startů/90,24 %.
  Nejproduktivnější hráč: Antonín Pechanec 37 (11+26).
  Nejlepší střelec: David Březina 17 gólů.
  Nejlepší nahrávač: Ondřej Slováček 30 asistencí.
  Nejproduktivnější bek: Ondřej Slováček 35 (5+30).
  Nejvíc zblokovaných střel: Jiří Drtina 62 bloků.
  Nejvíc vyhraných vhazování: Branislav Rehuš – 493/860 (57,33 %)
  Nejvytěžovanější hráč: Jakub Teper 19:53/zápas.
  Nejlepší +/-: Branislav Rehuš +15 (+34, -19).
  Nejtrestanější hráč: Martin Dudáš 58 tr. minut.

  POSLEDNÍCH PĚT DUELŮ VSETÍNA:

  Havířov – Vsetín 4:1
  Vsetín – Poruba 5:1
  České Budějovice – Vsetín 3:2
  Vsetín – Přerov 2:3
  Vsetín – Litoměřice 6:4
   
  Piráti vs. VHK ROBE

  Chomutovská ROCKNET ARÉNA uvidí přímý souboj o třetí místo v tabulce Chance ligy. To momentálně drží Vsetín, který má však pouze jediný bod náskoku na domácí Chomutov.

  Piráti budou chtít potvrdit, že jsou definitivě venku z výsledkové krize, a budou chtít navázat na předchozí dvě vítězství. Valaši naposledy po dvou nezdarech zabrali, jenže ve vzájemných utkáních v aktuální sezóně zatím vždy uspěl domácí tým.

  Letošní vzájemné zápasy:

  VHK ROBE Vsetín – Piráti Chomutov 5:2 (2:1, 0:0, 3:1)
  Branky:
  4., 50. a 60. Dostálek, 17. Kucharczyk, 55. Volf, 60. Dostálek – 13. Tejnor, 46. Suchý.

  Piráti Chomutov – VHK ROBE Vsetín 6:2 (2:1, 3:1, 1:0)
  Branky:
  4. Sklenář, 20. Piché, 31. Stloukal, 34. Pitule, 37. Rudovský, 43. Llewellyn – 1. Teper, 24. Tůma.

  VHK ROBE Vsetín – Piráti Chomutov 4:3pp (1:0, 1:2, 1:1 – 1:0)
  Branky:
  42. a 62. Dostálek, 4. Hunkes, 36. Březina – 21. Rudovský, 29. Koláček, 53. Žovinec.

  Piráti Chomutov – VHK ROBE Vsetín 6:4 (2:2, 2:2, 2:0)
  Branky:
  16. a 20. Piché, 32. a 36. Hlava, 57. Suchý, 59. Stloukal – 2. Pechanec, 7. Rehuš, 29. Březina, 35. Slováček.

  VHK ROBE Vsetín – Piráti Chomutov 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
  Branky:
  28. Rehuš, 34. Březina.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

  David Panuška

  Branky a nahrávky: 20. Suchý (Chlouba, Lang), 53. Rudovský (Suchý, Chlouba), 59. Schaus (Stloukal, Hlava) – 17. Gorčík, 21. Rehuš (Jonák), 29. Slováček (Hunkes, Březina), 40. Březina (Kudělka), 60. D. Tůma


  Piráti Chomutov: Pavlát (Běhula) – Schaus, Seemann, R. Havel, Žovinec, Štochl, Lang, Rýgl – Stloukal, Pitule, Hlava – Suchý, Chlouba, Rudovský – Llewellyn, Kverka, Tomica – Chrpa, Šagát, Matyáš Svoboda.
  VHK ROBE Vsetín: Bláha (Gába) – Slováček, Kudělka, Smetana, Teper, Jeřábek, Hunkes, Dudáš – Jonák, Rehuš, Gorčík – Březina, R. Vlach, D. Tůma – Procházka, L. Volf, Karafiát – Hořanský, Šilhavý, Hryciow.

  Diváci: 1 978