Toronto – Carolina 3:6 (kon.) | Ottawa – Montreal 0:3 (kon.) | NY Rangers – San Jose 3:2 (kon.)
Nashville – Columbus 4:3 (3:2 po s.n.) | Arizona – Tampa 7:3 (kon.) | Vegas – Florida 5:3 (kon.)
Vancouver – Boston 9:3 (kon.) | Los Angeles – Colorado 1:2 (0:1 po s.n.) | Washington – Pittsburgh 5:3 (kon.)
Dallas – Chicago 2:1 (kon.) | Buffalo – Winnipeg 2:1 (kon.) | NY Islanders – San Jose 4:1 (kon.)
New York Rangers
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
San Jose Sharks
Neděle 23.02.2020, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany vše. Přeji krásný zbytek noci. (03:39:06)

3. Joe Thornton

Je dobojováno! Hokejisté Rangers předvedli ve třetí třetině koncentrovaný výkon. Ve 47. minutě dostal jezdce do vedení Jesper Fast a následně domácí bránili velmi dobře, Igor Šesťorkin chytal celý zápas skvěle a Rangers v tomto zápase vítězí poměrem 3:2. Pro San Jose to byla třetí porážka v řadě.

59:40
    Hosté zatím kombinují, ale ke střele se nemohou dostat.

59:18
    Chris Kreider dostává kotouč do středního pásma.

58:56
    Hosté to zkoušejí v šesti bez brankáře!

58:20
    Timo Meier obkroužil bránu a z dobré pozice vypálil, ale Igor Šesťorkin si svou bližší tyč ustrážil.

57:36
    Kotouč se ocitá na střídačce domácího celku. Vhazovat se následně bude ve střední třetině.

57:05
    Mika Zibanejad nabral dobrou rychlost, projel po levém křídle, ale do zakončení se nakonec nedostal, jelikož jej na poslední chvíli zastavil jeden z obránců Sharks.

56:25
    Až nyní se ke kotouči dostávají hosté, kteří tak mohou vyrazit do útočného pásma.

56:00
    Hosté se v tuto chvíli nemohou dostat do tlaku, ve kterém by potřebovali být.

55:15
    Hokejisté Rangers to nyní dělají velmi dobře. Domácí drží kotouč v útočném pásmu u mantinelu.

54:40
    Střelu Jacoba Trouby od modré čáry tečoval Chris Kredier, ale Aaron Dell předvedl nejspíše svůj nejlepší zákrok zápasu.

54:02
    Kaapo Kakko nahodil kotouč na bránu Sharks ze středního pásma a Aaron Dell raději hru přerušil. Následuje komerční přestávka.

53:37
    Až nyní se ke střele dostal Marcus Sörensen, ale jeho pokus byl zblokován jedním z obránců Rangers.

52:57
    Hra se nyní na chvíli uklidnila. K vidění nebyla žádná šance, což určitě více hraje domácím do karet.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 10. Fast (Panarin, R. Strome), 38. Zibanejad (Panarin), 47. Fast (Trouba, R. Strome) – 18. J. Thornton (Meier, Ferraro), 34. J. Thornton (Burns, Labanc)

New York Rangers: Šesťorkin (H. Lundqvist) – Skjei, Trouba, DeAngelo, M. Staal (A), R. Lindgren, Fox – Kreider, Zibanejad (A), Bučněvič – Panarin, R. Strome, Fast (A) – Di Giuseppe, Chytil, Kakko – Lemieux, B. Howden, J. Gauthier.
    San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Vlasic, Ferraro, Middleton, Heed, R. Šimek, Burns (A) – Meier, J. Thornton (A), Labanc – E. Kane, Goodrow, Marleau – Noesen, Kellman, Sörensen – Gregor, True, Gambrell.

Rozhodčí: Charron, MacDougall – Flemington, Smith

Diváci: 18 006