Başakşehir – Gaziantep 3:1 (kon.) | Kayserispor – Göztepe 1:0 (kon.)
Istanbul Başakşehir FK
3:1 (0:0)
Gazişehir Gaziantep F.K.
Pondělí 02.03.2020, 18:00 • Başakşehir Fatih Terim Stadium, Istanbul • Turecká Superliga • 24. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Başakşehiru, který svého soupeře porazil výsledkem 3:1. Na všechny branky jsme museli čekat do druhého poločasu, hned v jeho úvodu se domácí dostali do dvoubrankového vedení. Gaziantep najednou začal hrát, což sice vedlo ke kontaktní brance, nicméně i přesto si domácí vzali vedení o dvě branky zpět. (19:57:42)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 10:8. Střely mimo: 5:8. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 8:7.

90+4

90+3
    Gaziantep si vybojoval jednu z posledních standardních situací.

90+2
    Již běží nastavený čas, nyní si domácí hráči vybojovali autové vhazování z levé strany, o které se postaral domácí obránce Clichy, který nikam nepospíchal.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi se zdá být rozhodnuto. Ještě ale nepředbíhejme, musíme totiž počítat s nastavením.

87
    Domácí se sice radovali ze čtvrtého zásahu, avšak ten nakonec neplatí. Özcanova rána sice byla výstavní, avšak brankáři v ofsajdovém postavení stínil Crivelli.

86
    I tentokráte hlavní sudí celou situaci konzultoval s videorozhodčím, nakonec se sám poběží podívat na video!

84
    Do konce tohoto zápasu zbývá zhruba pět minut. Gaziantep se před malým momentem dostal do zakončení, nicméně Maximova rána směřovala vedle.

82
    Střídání v týmu Istanbul Başakşehir FK: ze hřiště odchází Danijel Aleksić, přichází Berkay Özcan.

81
    Střídání v týmu Gazişehir Gaziantep F.K.: ze hřiště odchází André Sousa, přichází Furkan Soyalp.

79
    Také domácí celek si po delší době vyzkoušel rohový kop, jednalo se o dva rohy v krátkém časovém sledu, avšak ani jeden z nich nepřinesl nic vážnějšího.

78
    Gaziantep to bude mít po zbytek zápasu hodně složité, opět totiž prohrává o dvě branky. Navíc do konce tohoto utkání zbývá něco málo kolem deseti minut.

77
    Na jistotu se navíc rozhodl jednat domácí Epureanu, který raději nahrával do moci domácího brankáře Günoka, jenž pro změnu odkopával na druhou stranu.
    76. Demba BA - 3:1

76
    Istanbul Başakşehir právě vstřelil branku!
    Domácí si berou dvoubrankové vedení zpět! Po rychlém ataku totiž pronikl do pokutového území domácí Crivelli, kterému se pod sebou povedlo najít Aleksiće. Jeho ránu Güvenc vyrazil pouze před sebe, kde číhal DEMBA BA.

76
    Už to vypadalo, že se Twumasimu povede nahrát do volného prostoru na naběhnuvšího Maranhaa, avšak nahrávka prvně jmenovaného byla nepřesná.

75
    Gaziantep si nakonec vybojoval rohový kop z levé strany. Rozehrávka cvičeným signálem nebyla dobrá, našla totiž pouze rukavic domácího brankáře.