Los semifinále poháru MOL Cup | (kon.) |
Sprint mužů, 10 km, Nové Město na Moravě | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Kvalifikace HS134, Oslo | Vítěz: C. Schmid (GER) (kon.) |
konec
SP - Sprint mužů, 10 km, Nové Město na Moravě
Vítěz: J. T. Bø (NOR)
Tomáš Lysý
Konečné pořadí v cíli:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 24:56,8 (0
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +22,8 (0)
3. Tarjei Bø (NOR) +1:01,1 (0)
4. Michal Krčmář (CZE) +1:14,1 (0)
5. Jakov Fak (SLO) +1:16,6 (0)
6. Martin Fourcade (FRA) +1:19,1 (1)
7. Tero Seppälä (FIN) +1:29,5 (0)
8. Simon Desthieux (FRA) +1:37,6 (2)
9. Johannes Dale (NOR) +1:42,8 (1)
10. Emilien Jacquelin (FRA) +1:44,4 (1)
11. Johannes Kühn (GER) +1:44,5 (2)
12. Benedikt Doll (GER) +1:46,4 (2)
13. Sturla Holm Lægreid (NOR) +1:48,5 (0)
14. Arnd Peiffer (GER) +1:48,8 (1)
15. Antonin Guigonnat (FRA) +1:50,7 (1)
16. Fang-ming Čcheng (CHN) +1:51,6 (0)
17. Eduard Latypov (RUS) +1:54,0 (2)
18. Anton Smolski (BLR) +1:56,1 (0)
19. Felix Leitner (AUT) +2:05,9 (2)
20. Simon Eder (AUT) +2:07,4 (1)
21. Simon Schempp (GER) +2:09,4 (1)
22. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:14,5 (1)
23. Julian Eberhard (AUT) +2:14,7 (2)
24. Sergej Semjonov (UKR) +2:18,5 (2)
25. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2:19,6 (1)
25. Jeremy Finello (SUI) +2:19,6 (0)
27. Tommaso Giacomel (ITA) +2:23,4 (0)
28. Raman Jaljotnau (BLR) +2:25,7 (2)
29. Sean Doherty (USA) +2:25,8 (0)
30. Peppe Femling (SWE) +2:25,8 (1)
31. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:26,6 (0)
32. Thomas Bormolini (ITA) +2:27,0 (0)
33. Jesper Nelin (SWE) +2:27,9 (2)
34. Philipp Horn (GER) +2:29,4 (3)
35. Dmitro Pidručnij (UKR) +2:30,6 (3)
36. Sergej Bočarnikov (BLR) +2:33,8 (1)
37. Klemen Bauer (SLO) +2:34,9 (2)
38. Matvej Jelisejev (RUS) +2:35,7 (1)
39. Krasimir Anev (BUL) +2:36,5 (1)
40. Scott Gow (CAN) +2:37,2 (1)
...
42. Ondřej Moravec (CZE) +2:45,5 (1)
56. Michal Šlesingr (CZE) +3:18,5 (2)
77. Adam Václavík (CZE) +4:24,0 (5)
79. Martin Otčenáš (SVK) +4:28,2 (1)
92. Matej Baloga (SVK) +4:58,8 (2)
94. Šimon Bartko (SVK) +5:20,4 (4)
101. Michal Šíma (SVK) +6:11,7 (5).
Konečné pořadí po 2. střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 17:22,6 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +17,4 (0)
3. Tarjei Bø (NOR) +45,4 (0)
4. Jakov Fak (SLO) +49,3 (0)
5. Martin Fourcade (FRA) +1:00,0 (1)
6. Emilien Jacquelin (FRA) +1:01,3 (1)
7. Michal Krčmář (CZE) +1:02,8 (1)
...
30. Ondřej Moravec (CZE) +1:47,3 (1)
34. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:55,6 (0)
49. Michal Šlesingr (CZE) +2:18,5 (2)
74. Martin Otčenáš (SVK) +3:04,0 (1)
84. Adam Václavík (CZE) +3:25,5 (5)
93. Matej Baloga (SVK) +3:40,3 (2)
98. Šimon Bartko (SVK) +4:08,5 (4)
102. Michal Šíma (SVK) +4:42,6 (5).
Konečné pořadí po 1. střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 8:39,6 (0)
2. Martin Fourcade (FRA) +15,5 (0)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +16,1 (0)
4. Johannes Kühn (GER) +19,5 (0)
5. Tarjei Bø (NOR) +20,6 (0)
...
10. Michal Krčmář (CZE) +30,5 (0)
28. Jakub Štvrtecký (CZE) +43,9 (0)
33. Adam Václavík (CZE) +53,1 (1)
42. Ondřej Moravec (CZE) +59,7 (1)
49. Michal Šlesingr (CZE) +1:02,5 (1)
81. Martin Otčenáš (SVK) +1:33,9 (1)
87. Matej Baloga (SVK) +1:43,5 (1)
97. Šimon Bartko (SVK) +2:01,2 (2)
104. Michal Šíma (SVK) +2:20,7 (3).
Startovní listina:
1. Arnd Peiffer (GER)
2. Rok Tršan (SLO)
3. Sean Doherty (USA)
4. Alexandr Loginov (RUS)
5. Dmitro Pidručnij (UKR)
6. Fang-ming Čcheng (CHN)
7. Benedikt Doll (GER)
8. Dominik Windisch (ITA)
9. Matvej Jelisejev (RUS)
10. Quentin Fillon Maillet (FRA)
11. Johannes Kühn (GER)
12. Raman Jaljotnau (BLR)
13. Tarjei Bø (NOR)
14. Sebastian Samuelsson (SWE)
15. Artěm Prima (UKR)
16. Grzegorz Guzik (POL)
17. Jesper Nelin (SWE)
18. Timofej Lapšin (KOR)
19. Jevgenij Garaničev (RUS)
20. Adam Václavík (CZE)
21. Jakov Fak (SLO)
22. Johannes Thingnes Bø (NOR)
23. Lukas Hofer (ITA)
24. Florent Claude (BEL)
25. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
26. Simon Eder (AUT)
27. Vladimir Iliev (BUL)
28. Serafin Wiestner (SUI)
29. Johannes Dale (NOR)
30. Vytautas Strolia (LTU)
31. Scott Gow (CAN)
32. George Buta (ROU)
33. Martin Fourcade (FRA)
34. Julian Eberhard (AUT)
35. Simon Desthieux (FRA)
36. Philipp Horn (GER)
37. Leif Nordgren (USA)
38. Tero Seppälä (FIN)
39. Martin Ponsiluoma (SWE)
40. Felix Leitner (AUT)
41. Ondřej Moravec (CZE)
42. Sergej Bočarnikov (BLR)
43. Dominik Landertinger (AUT)
44. Thierry Langer (BEL)
45. Fabien Claude (FRA)
46. Sergej Semjonov (UKR)
47. Aleksander Fjeld Andersen (NOR)
48. Nikita Poršněv (RUS)
49. Emilien Jacquelin (FRA)
50. Christian Gow (CAN)
51. Thomas Bormolini (ITA)
52. Mario Dolder (SUI)
53. Martin Otčenáš (SVK)
54. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
55. Michal Krčmář (CZE)
56. Klemen Bauer (SLO)
57. Krasimir Anev (BUL)
58. Tomas Kaukenas (LTU)
59. Edgars Mise (LAT)
60. Apostolos Angelis (GRE)
61. Karol Dombrovski (LTU)
62. Anton Smolski (BLR)
63. Kalev Ermits (EST)
64. Rene Zachna (EST)
65. Eduard Latypov (RUS)
66. Didier Bionaz (ITA)
67. Łukasz Szczurek (POL)
68. Anton Sinapov (BUL)
69. Anton Dudčenko (UKR)
70. Jakub Štvrtecký (CZE)
71. Stavre Jada (MKD)
72. Simon Schempp (GER)
73. Cornel Puchianu (ROU)
74. Alexandr Muchin (KAZ)
75. David Komatz (AUT)
76. Vladislav Kirejev (KAZ)
77. Sing-jüan Jen (CHN)
78. Mikito Tačizaki (JPN)
79. Sturla Holm Lægreid (NOR)
80. Heikki Laitinen (FIN)
81. Kosuke Ozaki (JPN)
82. Šimon Bartko (SVK)
83. Michal Šíma (SVK)
84. Antonin Guigonnat (FRA)
85. Jeremy Finello (SUI)
86. Jake Brown (USA)
87. Jules Burnotte (CAN)
88. Peppe Femling (SWE)
89. Miha Dovžan (SLO)
90. Torstein Stenersen (SWE)
91. Roberts Slotinš (LAT)
92. Tobias Eberhard (AUT)
93. Robert Heldna (EST)
94. Paul Schommer (USA)
95. Matej Baloga (SVK)
96. Tuukka Invenius (FIN)
97. Raido Ränkel (EST)
98. Sergej Sirik (KAZ)
99. Nikita Lobastov (BLR)
100. Adam Runnalls (CAN)
101. Sebastian Stalder (SUI)
102. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
103. Ruslan Tkalenko (UKR)
104. Tommaso Giacomel (ITA)
105. Roman Rees (GER)
106. Dimitar Gerdžikov (BUL)
107. Michal Šlesingr (CZE)
108. Said Karimulla Chalili (RUS)
109. Kazuki Baišo (JPN)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Martin Fourcade (FRA) 788 bodů
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) 712 b.
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) 690 b.
4. Tarjei Bø (NOR) 623 b.
5. Simon Desthieux (FRA) 576 b.
...
23. Michal Krčmář (CZE) 228 b.
25. Ondřej Moravec (CZE) 216 b.
54. Jakub Štvrtecký (CZE) 58 b.
57. Martin Otčenáš (SVK) 47 b.
73. Adam Václavík (CZE) 19 b.
78. Michal Šlesingr (CZE) 12 b.
81. Tomáš Krupčík (CZE) 7 b.
Průběžné pořadí sprintu mužů:
1. Martin Fourcade (FRA) 268 bodů
2. Alexandr Loginov (RUS) 251 b.
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) 234 b.
4. Tarjei Bø (NOR) 219 b.
5. Simon Desthieux (FRA) 216 b.
...
30. Michal Krčmář (CZE) 55 b.
33. Ondřej Moravec (CZE) 50 b.
34. Jakub Štvrtecký (CZE) 49 b.
50. Martin Otčenáš (SVK) 28 b.
58. Adam Václavík (CZE) 19 b.
67. Michal Šlesingr (CZE) 11 b.
71. Tomáš Krupčík (CZE) 7 b.
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 24:56,8 (0
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +22,8 (0)
3. Tarjei Bø (NOR) +1:01,1 (0)
4. Michal Krčmář (CZE) +1:14,1 (0)
5. Jakov Fak (SLO) +1:16,6 (0)
6. Martin Fourcade (FRA) +1:19,1 (1)
7. Tero Seppälä (FIN) +1:29,5 (0)
8. Simon Desthieux (FRA) +1:37,6 (2)
9. Johannes Dale (NOR) +1:42,8 (1)
10. Emilien Jacquelin (FRA) +1:44,4 (1)
11. Johannes Kühn (GER) +1:44,5 (2)
12. Benedikt Doll (GER) +1:46,4 (2)
13. Sturla Holm Lægreid (NOR) +1:48,5 (0)
14. Arnd Peiffer (GER) +1:48,8 (1)
15. Antonin Guigonnat (FRA) +1:50,7 (1)
16. Fang-ming Čcheng (CHN) +1:51,6 (0)
17. Eduard Latypov (RUS) +1:54,0 (2)
18. Anton Smolski (BLR) +1:56,1 (0)
19. Felix Leitner (AUT) +2:05,9 (2)
20. Simon Eder (AUT) +2:07,4 (1)
21. Simon Schempp (GER) +2:09,4 (1)
22. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:14,5 (1)
23. Julian Eberhard (AUT) +2:14,7 (2)
24. Sergej Semjonov (UKR) +2:18,5 (2)
25. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2:19,6 (1)
25. Jeremy Finello (SUI) +2:19,6 (0)
27. Tommaso Giacomel (ITA) +2:23,4 (0)
28. Raman Jaljotnau (BLR) +2:25,7 (2)
29. Sean Doherty (USA) +2:25,8 (0)
30. Peppe Femling (SWE) +2:25,8 (1)
31. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:26,6 (0)
32. Thomas Bormolini (ITA) +2:27,0 (0)
33. Jesper Nelin (SWE) +2:27,9 (2)
34. Philipp Horn (GER) +2:29,4 (3)
35. Dmitro Pidručnij (UKR) +2:30,6 (3)
36. Sergej Bočarnikov (BLR) +2:33,8 (1)
37. Klemen Bauer (SLO) +2:34,9 (2)
38. Matvej Jelisejev (RUS) +2:35,7 (1)
39. Krasimir Anev (BUL) +2:36,5 (1)
40. Scott Gow (CAN) +2:37,2 (1)
...
42. Ondřej Moravec (CZE) +2:45,5 (1)
56. Michal Šlesingr (CZE) +3:18,5 (2)
77. Adam Václavík (CZE) +4:24,0 (5)
79. Martin Otčenáš (SVK) +4:28,2 (1)
92. Matej Baloga (SVK) +4:58,8 (2)
94. Šimon Bartko (SVK) +5:20,4 (4)
101. Michal Šíma (SVK) +6:11,7 (5).
Konečné pořadí po 2. střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 17:22,6 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +17,4 (0)
3. Tarjei Bø (NOR) +45,4 (0)
4. Jakov Fak (SLO) +49,3 (0)
5. Martin Fourcade (FRA) +1:00,0 (1)
6. Emilien Jacquelin (FRA) +1:01,3 (1)
7. Michal Krčmář (CZE) +1:02,8 (1)
...
30. Ondřej Moravec (CZE) +1:47,3 (1)
34. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:55,6 (0)
49. Michal Šlesingr (CZE) +2:18,5 (2)
74. Martin Otčenáš (SVK) +3:04,0 (1)
84. Adam Václavík (CZE) +3:25,5 (5)
93. Matej Baloga (SVK) +3:40,3 (2)
98. Šimon Bartko (SVK) +4:08,5 (4)
102. Michal Šíma (SVK) +4:42,6 (5).
Konečné pořadí po 1. střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 8:39,6 (0)
2. Martin Fourcade (FRA) +15,5 (0)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +16,1 (0)
4. Johannes Kühn (GER) +19,5 (0)
5. Tarjei Bø (NOR) +20,6 (0)
...
10. Michal Krčmář (CZE) +30,5 (0)
28. Jakub Štvrtecký (CZE) +43,9 (0)
33. Adam Václavík (CZE) +53,1 (1)
42. Ondřej Moravec (CZE) +59,7 (1)
49. Michal Šlesingr (CZE) +1:02,5 (1)
81. Martin Otčenáš (SVK) +1:33,9 (1)
87. Matej Baloga (SVK) +1:43,5 (1)
97. Šimon Bartko (SVK) +2:01,2 (2)
104. Michal Šíma (SVK) +2:20,7 (3).
Startovní listina:
1. Arnd Peiffer (GER)
2. Rok Tršan (SLO)
3. Sean Doherty (USA)
4. Alexandr Loginov (RUS)
5. Dmitro Pidručnij (UKR)
6. Fang-ming Čcheng (CHN)
7. Benedikt Doll (GER)
8. Dominik Windisch (ITA)
9. Matvej Jelisejev (RUS)
10. Quentin Fillon Maillet (FRA)
11. Johannes Kühn (GER)
12. Raman Jaljotnau (BLR)
13. Tarjei Bø (NOR)
14. Sebastian Samuelsson (SWE)
15. Artěm Prima (UKR)
16. Grzegorz Guzik (POL)
17. Jesper Nelin (SWE)
18. Timofej Lapšin (KOR)
19. Jevgenij Garaničev (RUS)
20. Adam Václavík (CZE)
21. Jakov Fak (SLO)
22. Johannes Thingnes Bø (NOR)
23. Lukas Hofer (ITA)
24. Florent Claude (BEL)
25. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
26. Simon Eder (AUT)
27. Vladimir Iliev (BUL)
28. Serafin Wiestner (SUI)
29. Johannes Dale (NOR)
30. Vytautas Strolia (LTU)
31. Scott Gow (CAN)
32. George Buta (ROU)
33. Martin Fourcade (FRA)
34. Julian Eberhard (AUT)
35. Simon Desthieux (FRA)
36. Philipp Horn (GER)
37. Leif Nordgren (USA)
38. Tero Seppälä (FIN)
39. Martin Ponsiluoma (SWE)
40. Felix Leitner (AUT)
41. Ondřej Moravec (CZE)
42. Sergej Bočarnikov (BLR)
43. Dominik Landertinger (AUT)
44. Thierry Langer (BEL)
45. Fabien Claude (FRA)
46. Sergej Semjonov (UKR)
47. Aleksander Fjeld Andersen (NOR)
48. Nikita Poršněv (RUS)
49. Emilien Jacquelin (FRA)
50. Christian Gow (CAN)
51. Thomas Bormolini (ITA)
52. Mario Dolder (SUI)
53. Martin Otčenáš (SVK)
54. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
55. Michal Krčmář (CZE)
56. Klemen Bauer (SLO)
57. Krasimir Anev (BUL)
58. Tomas Kaukenas (LTU)
59. Edgars Mise (LAT)
60. Apostolos Angelis (GRE)
61. Karol Dombrovski (LTU)
62. Anton Smolski (BLR)
63. Kalev Ermits (EST)
64. Rene Zachna (EST)
65. Eduard Latypov (RUS)
66. Didier Bionaz (ITA)
67. Łukasz Szczurek (POL)
68. Anton Sinapov (BUL)
69. Anton Dudčenko (UKR)
70. Jakub Štvrtecký (CZE)
71. Stavre Jada (MKD)
72. Simon Schempp (GER)
73. Cornel Puchianu (ROU)
74. Alexandr Muchin (KAZ)
75. David Komatz (AUT)
76. Vladislav Kirejev (KAZ)
77. Sing-jüan Jen (CHN)
78. Mikito Tačizaki (JPN)
79. Sturla Holm Lægreid (NOR)
80. Heikki Laitinen (FIN)
81. Kosuke Ozaki (JPN)
82. Šimon Bartko (SVK)
83. Michal Šíma (SVK)
84. Antonin Guigonnat (FRA)
85. Jeremy Finello (SUI)
86. Jake Brown (USA)
87. Jules Burnotte (CAN)
88. Peppe Femling (SWE)
89. Miha Dovžan (SLO)
90. Torstein Stenersen (SWE)
91. Roberts Slotinš (LAT)
92. Tobias Eberhard (AUT)
93. Robert Heldna (EST)
94. Paul Schommer (USA)
95. Matej Baloga (SVK)
96. Tuukka Invenius (FIN)
97. Raido Ränkel (EST)
98. Sergej Sirik (KAZ)
99. Nikita Lobastov (BLR)
100. Adam Runnalls (CAN)
101. Sebastian Stalder (SUI)
102. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
103. Ruslan Tkalenko (UKR)
104. Tommaso Giacomel (ITA)
105. Roman Rees (GER)
106. Dimitar Gerdžikov (BUL)
107. Michal Šlesingr (CZE)
108. Said Karimulla Chalili (RUS)
109. Kazuki Baišo (JPN)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Martin Fourcade (FRA) 788 bodů
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) 712 b.
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) 690 b.
4. Tarjei Bø (NOR) 623 b.
5. Simon Desthieux (FRA) 576 b.
...
23. Michal Krčmář (CZE) 228 b.
25. Ondřej Moravec (CZE) 216 b.
54. Jakub Štvrtecký (CZE) 58 b.
57. Martin Otčenáš (SVK) 47 b.
73. Adam Václavík (CZE) 19 b.
78. Michal Šlesingr (CZE) 12 b.
81. Tomáš Krupčík (CZE) 7 b.
Průběžné pořadí sprintu mužů:
1. Martin Fourcade (FRA) 268 bodů
2. Alexandr Loginov (RUS) 251 b.
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) 234 b.
4. Tarjei Bø (NOR) 219 b.
5. Simon Desthieux (FRA) 216 b.
...
30. Michal Krčmář (CZE) 55 b.
33. Ondřej Moravec (CZE) 50 b.
34. Jakub Štvrtecký (CZE) 49 b.
50. Martin Otčenáš (SVK) 28 b.
58. Adam Václavík (CZE) 19 b.
67. Michal Šlesingr (CZE) 11 b.
71. Tomáš Krupčík (CZE) 7 b.
1. Martin Fourcade (FRA) 826 bodů
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) 766 b.
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) 750 b.
4. Tarjei Bø (NOR) 671 b.
5. Simon Desthieux (FRA) 610 b.
...
21. Michal Krčmář (CZE) 271 b.
25. Ondřej Moravec (CZE) 216 b.
50. Jakub Štvrtecký (CZE) 68 b.
60. Martin Otčenáš (SVK) 47 b.
75. Adam Václavík (CZE) 19 b.
81. Michal Šlesingr (CZE) 12 b.
84. Tomáš Krupčík (CZE) 7 b.
1. Martin Fourcade (FRA) 306 bodů
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) 288 b.
3. Tarjei Bø (NOR) 267 b.
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) 263 b.
5. Alexandr Loginov (RUS) 251 b.
...
21. Michal Krčmář (CZE) 98 b.
32. Jakub Štvrtecký (CZE) 59 b.
40. Ondřej Moravec (CZE) 50 b.
54. Martin Otčenáš (SVK) 28 b.
62. Adam Václavík (CZE) 19 b.
71. Michal Šlesingr (CZE) 11 b.
75. Tomáš Krupčík (CZE) 7 b.
V průběhu závodu si velice dobře vedl Quentin Fillon Maillet i Tarjei Bø, kteří stejně jako Krčmář sestřelili všech deset terčíků, ovšem když se do závodu vydal rychlík Johannes Thingnes Bø a navíc trefil všech deset ran, nebylo co řešit!
Za zmínku také stojí 31. místo Jakuba Štvrteckého, který získal tuto pozici i přes nepříjemný pád a výměnu malorážky, což ho ve finále zdrželo o zhruba půl minuty (bez tohoto problému by skončil zřejmě v první dvacítce).
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 24:56,8 (0
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +22,8 (0)
3. Tarjei Bø (NOR) +1:01,1 (0)
4. Michal Krčmář (CZE) +1:14,1 (0)
5. Jakov Fak (SLO) +1:16,6 (0)
6. Martin Fourcade (FRA) +1:19,1 (1)
7. Tero Seppälä (FIN) +1:29,5 (0)
8. Simon Desthieux (FRA) +1:37,6 (2)
9. Johannes Dale (NOR) +1:42,8 (1)
10. Emilien Jacquelin (FRA) +1:44,4 (1)
11. Johannes Kühn (GER) +1:44,5 (2)
12. Benedikt Doll (GER) +1:46,4 (2)
13. Sturla Holm Lægreid (NOR) +1:48,5 (0)
14. Arnd Peiffer (GER) +1:48,8 (1)
15. Antonin Guigonnat (FRA) +1:50,7 (1)
16. Fang-ming Čcheng (CHN) +1:51,6 (0)
17. Eduard Latypov (RUS) +1:54,0 (2)
18. Anton Smolski (BLR) +1:56,1 (0)
19. Felix Leitner (AUT) +2:05,9 (2)
20. Simon Eder (AUT) +2:07,4 (1)
21. Simon Schempp (GER) +2:09,4 (1)
22. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:14,5 (1)
23. Julian Eberhard (AUT) +2:14,7 (2)
24. Sergej Semjonov (UKR) +2:18,5 (2)
25. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2:19,6 (1)
25. Jeremy Finello (SUI) +2:19,6 (0)
27. Tommaso Giacomel (ITA) +2:23,4 (0)
28. Raman Jaljotnau (BLR) +2:25,7 (2)
29. Sean Doherty (USA) +2:25,8 (0)
30. Peppe Femling (SWE) +2:25,8 (1)
31. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:26,6 (0)
32. Thomas Bormolini (ITA) +2:27,0 (0)
33. Jesper Nelin (SWE) +2:27,9 (2)
34. Philipp Horn (GER) +2:29,4 (3)
35. Dmitro Pidručnij (UKR) +2:30,6 (3)
36. Sergej Bočarnikov (BLR) +2:33,8 (1)
37. Klemen Bauer (SLO) +2:34,9 (2)
38. Matvej Jelisejev (RUS) +2:35,7 (1)
39. Krasimir Anev (BUL) +2:36,5 (1)
40. Scott Gow (CAN) +2:37,2 (1)
...
42. Ondřej Moravec (CZE) +2:45,5 (1)
56. Michal Šlesingr (CZE) +3:18,5 (2)
77. Adam Václavík (CZE) +4:24,0 (5)
79. Martin Otčenáš (SVK) +4:28,2 (1)
92. Matej Baloga (SVK) +4:58,8 (2)
94. Šimon Bartko (SVK) +5:20,4 (4)
101. Michal Šíma (SVK) +6:11,7 (5).
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 17:22,6 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +17,4 (0)
3. Tarjei Bø (NOR) +45,4 (0)
4. Jakov Fak (SLO) +49,3 (0)
5. Martin Fourcade (FRA) +1:00,0 (1)
6. Emilien Jacquelin (FRA) +1:01,3 (1)
7. Michal Krčmář (CZE) +1:02,8 (1)
...
30. Ondřej Moravec (CZE) +1:47,3 (1)
34. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:55,6 (0)
49. Michal Šlesingr (CZE) +2:18,5 (2)
74. Martin Otčenáš (SVK) +3:04,0 (1)
84. Adam Václavík (CZE) +3:25,5 (5)
93. Matej Baloga (SVK) +3:40,3 (2)
98. Šimon Bartko (SVK) +4:08,5 (4)
102. Michal Šíma (SVK) +4:42,6 (5).
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 8:39,6 (0)
2. Martin Fourcade (FRA) +15,5 (0)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +16,1 (0)
4. Johannes Kühn (GER) +19,5 (0)
5. Tarjei Bø (NOR) +20,6 (0)
...
10. Michal Krčmář (CZE) +30,5 (0)
28. Jakub Štvrtecký (CZE) +43,9 (0)
33. Adam Václavík (CZE) +53,1 (1)
42. Ondřej Moravec (CZE) +59,7 (1)
49. Michal Šlesingr (CZE) +1:02,5 (1)
81. Martin Otčenáš (SVK) +1:33,9 (1)
87. Matej Baloga (SVK) +1:43,5 (1)
97. Šimon Bartko (SVK) +2:01,2 (2)
104. Michal Šíma (SVK) +2:20,7 (3).
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 24:56,8 (0
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +22,8 (0)
3. Tarjei Bø (NOR) +1:01,1 (0)
4. Michal Krčmář (CZE) +1:14,1 (0)
5. Jakov Fak (SLO) +1:16,6 (0)
6. Martin Fourcade (FRA) +1:19,1 (1)
7. Tero Seppälä (FIN) +1:29,5 (0)
8. Simon Desthieux (FRA) +1:37,6 (2)
9. Johannes Dale (NOR) +1:42,8 (1)
10. Emilien Jacquelin (FRA) +1:44,4 (1)
...
29. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:26,0 (0)
38. Ondřej Moravec (CZE) +2:45,5 (1)
65. Adam Václavík (CZE) +4:24,0 (5)
66. Martin Otčenáš (SVK) +4_28,2 (1).
(po 79 ze 109 biatlonistů
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 17:22,6 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +17,4 (0)
3. Tarjei Bø (NOR) +45,4 (0)
4. Jakov Fak (SLO) +49,3 (0)
5. Martin Fourcade (FRA) +1:00,0 (1)
6. Emilien Jacquelin (FRA) +1:01,3 (1)
7. Michal Krčmář (CZE) +1:02,8 (1)
...
29. Ondřej Moravec (CZE) +1:47,3 (1)
32. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:55,6 (0)
66. Martin Otčenáš (SVK) +3:04,0 (1)
72. Adam Václavík (CZE) +3:25,5 (5).
(po 79 ze 109 biatlonistů)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 8:39,6 (0)
2. Martin Fourcade (FRA) +15,5 (0)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +16,1 (0)
4. Johannes Kühn (GER) +19,5 (0)
5. Tarjei Bø (NOR) +20,6 (0)
...
10. Michal Krčmář (CZE) +30,5 (0)
22. Jakub Štvrtecký (CZE) +43,9 (0)
27. Adam Václavík (CZE) +53,1 (1)
36. Ondřej Moravec (CZE) +59,7 (1)
65. Martin Otčenáš (SVK) +1:33,9 (1).
(po 44 ze 109 biatlonistů
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 17:22,6 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +17,4 (0)
3. Tarjei Bø (NOR) +45,4 (0)
4. Jakov Fak (SLO) +49,3 (0)
5. Martin Fourcade (FRA) +1:00,0 (1)
...
19. Ondřej Moravec (CZE) +1:47,3 (1)
39. Adam Václavík (CZE) +3:25,2 (4).
(po 46 biatlonistech z 109)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 8:39,6 (0)
2. Martin Fourcade (FRA) +15,5 (0)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +16,1 (0)
4. Johannes Kühn (GER) +19,5 (0)
5. Tarjei Bø (NOR) +20,6 (0)
...
19. Adam Václavík (CZE) +53,1 (1)
23. Ondřej Moravec (CZE) +59,7 (1)
1. Arnd Peiffer (GER)
2. Rok Tršan (SLO)
3. Sean Doherty (USA)
4. Alexandr Loginov (RUS)
5. Dmitro Pidručnij (UKR)
6. Fang-ming Čcheng (CHN)
7. Benedikt Doll (GER)
8. Dominik Windisch (ITA)
9. Matvej Jelisejev (RUS)
10. Quentin Fillon Maillet (FRA)
11. Johannes Kühn (GER)
12. Raman Jaljotnau (BLR)
13. Tarjei Bø (NOR)
14. Sebastian Samuelsson (SWE)
15. Artěm Prima (UKR)
16. Grzegorz Guzik (POL)
17. Jesper Nelin (SWE)
18. Timofej Lapšin (KOR)
19. Jevgenij Garaničev (RUS)
20. Adam Václavík (CZE)
21. Jakov Fak (SLO)
22. Johannes Thingnes Bø (NOR)
23. Lukas Hofer (ITA)
24. Florent Claude (BEL)
25. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
26. Simon Eder (AUT)
27. Vladimir Iliev (BUL)
28. Serafin Wiestner (SUI)
29. Johannes Dale (NOR)
30. Vytautas Strolia (LTU)
31. Scott Gow (CAN)
32. George Buta (ROU)
33. Martin Fourcade (FRA)
34. Julian Eberhard (AUT)
35. Simon Desthieux (FRA)
36. Philipp Horn (GER)
37. Leif Nordgren (USA)
38. Tero Seppälä (FIN)
39. Martin Ponsiluoma (SWE)
40. Felix Leitner (AUT)
41. Ondřej Moravec (CZE)
42. Sergej Bočarnikov (BLR)
43. Dominik Landertinger (AUT)
44. Thierry Langer (BEL)
45. Fabien Claude (FRA)
46. Sergej Semjonov (UKR)
47. Aleksander Fjeld Andersen (NOR)
48. Nikita Poršněv (RUS)
49. Emilien Jacquelin (FRA)
50. Christian Gow (CAN)
51. Thomas Bormolini (ITA)
52. Mario Dolder (SUI)
53. Martin Otčenáš (SVK)
54. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
55. Michal Krčmář (CZE)
56. Klemen Bauer (SLO)
57. Krasimir Anev (BUL)
58. Tomas Kaukenas (LTU)
59. Edgars Mise (LAT)
60. Apostolos Angelis (GRE)
61. Karol Dombrovski (LTU)
62. Anton Smolski (BLR)
63. Kalev Ermits (EST)
64. Rene Zachna (EST)
65. Eduard Latypov (RUS)
66. Didier Bionaz (ITA)
67. Łukasz Szczurek (POL)
68. Anton Sinapov (BUL)
69. Anton Dudčenko (UKR)
70. Jakub Štvrtecký (CZE)
71. Stavre Jada (MKD)
72. Simon Schempp (GER)
73. Cornel Puchianu (ROU)
74. Alexandr Muchin (KAZ)
75. David Komatz (AUT)
76. Vladislav Kirejev (KAZ)
77. Sing-jüan Jen (CHN)
78. Mikito Tačizaki (JPN)
79. Sturla Holm Lægreid (NOR)
80. Heikki Laitinen (FIN)
81. Kosuke Ozaki (JPN)
82. Šimon Bartko (SVK)
83. Michal Šíma (SVK)
84. Antonin Guigonnat (FRA)
85. Jeremy Finello (SUI)
86. Jake Brown (USA)
87. Jules Burnotte (CAN)
88. Peppe Femling (SWE)
89. Miha Dovžan (SLO)
90. Torstein Stenersen (SWE)
91. Roberts Slotinš (LAT)
92. Tobias Eberhard (AUT)
93. Robert Heldna (EST)
94. Paul Schommer (USA)
95. Matej Baloga (SVK)
96. Tuukka Invenius (FIN)
97. Raido Ränkel (EST)
98. Sergej Sirik (KAZ)
99. Nikita Lobastov (BLR)
100. Adam Runnalls (CAN)
101. Sebastian Stalder (SUI)
102. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
103. Ruslan Tkalenko (UKR)
104. Tommaso Giacomel (ITA)
105. Roman Rees (GER)
106. Dimitar Gerdžikov (BUL)
107. Michal Šlesingr (CZE)
108. Said Karimulla Chalili (RUS)
109. Kazuki Baišo (JPN)
1. Martin Fourcade (FRA) 268 bodů
2. Alexandr Loginov (RUS) 251 b.
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) 234 b.
4. Tarjei Bø (NOR) 219 b.
5. Simon Desthieux (FRA) 216 b.
...
30. Michal Krčmář (CZE) 55 b.
33. Ondřej Moravec (CZE) 50 b.
34. Jakub Štvrtecký (CZE) 49 b.
50. Martin Otčenáš (SVK) 28 b.
58. Adam Václavík (CZE) 19 b.
67. Michal Šlesingr (CZE) 11 b.
71. Tomáš Krupčík (CZE) 7 b.
1. Martin Fourcade (FRA) 788 bodů
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) 712 b.
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) 690 b.
4. Tarjei Bø (NOR) 623 b.
5. Simon Desthieux (FRA) 576 b.
...
23. Michal Krčmář (CZE) 228 b.
25. Ondřej Moravec (CZE) 216 b.
54. Jakub Štvrtecký (CZE) 58 b.
57. Martin Otčenáš (SVK) 47 b.
73. Adam Václavík (CZE) 19 b.
78. Michal Šlesingr (CZE) 12 b.
81. Tomáš Krupčík (CZE) 7 b.