Los semifinále poháru MOL Cup | (kon.) |
Sprint mužů, 10 km, Nové Město na Moravě | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Kvalifikace HS134, Oslo | Vítěz: C. Schmid (GER) (kon.) |
Tomáš Lysý
Konečné pořadí:
1. Constantin Schmid (GER) 127,7 bodů
2. Michael Hayböck (AUT) 127,5 b.
3. Žiga Jelar (SLO) 127,2 b.
4. Robert Johansson (NOR) 126,6 b.
5. Piotr Żyła (POL) 126,0 b.
6. Stefan Kraft (AUT) 125,9 b.
7. Marius Lindvik (NOR) 125,2 b.
7. Gregor Schlierenzauer (AUT) 125,2 b.
9. Daniel Huber (AUT) 125,0 b.
10. Anders Haare (NOR) 124,0 b.
...
30. Roman Koudelka (CZE) 115,0 b.
- postup do nedělního závodu
...
61. Čestmír Kožíšek (CZE) 85,7 b.
63. Vojtěch Štursa (CZE) 79,7 b.
Filip Sakala (CZE) diskvalifikován
Startovní listina:
1. Fredrik Villumstad (NOR)
2. Oscar Westerheim (NOR)
3. Mats Bjerke Myhren (NOR)
4. Joacim Ødegård Bjøreng (NOR)
5. Michail Nazarov (RUS)
6. Filip Sakala (CZE)
7. Martin Hamann (GER)
8. Děnis Kornilov (RUS)
9. Vojtěch Štursa (CZE)
10. Matthew Soukup (CAN)
11. Sabiržan Muminov (KAZ)
12. Čestmír Kožíšek (CZE)
13. Severin Freund (GER)
14. Roman Trofimov (RUS)
15. Andreas Schuler (SUI)
16. Clemens Aigner (AUT)
17. Andreas Granerud Buskum (NOR)
18. Halvor Egner Granerud (NOR)
19. Sergej Tkačenko (KAZ)
20. Niko Kytösaho (FIN)
21. Artti Aigro (EST)
22. Kevin Bickner (USA)
23. Aleksander Zniszczoł (POL)
24. Gregor Deschwanden (SUI)
25. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
26. Anders Haare (NOR)
27. Maciej Kot (POL)
28. Naoki Nakamura (JPN)
29. Vladimir Zografski (BUL)
30. Anže Semenič (SLO)
31. Stefan Huber (AUT)
32. Jakub Wolny (POL)
33. Simon Ammann (SUI)
34. Jevgenij Klimov (RUS)
35. Keiči Sato (JPN)
36. Žiga Jelar (SLO)
37. Robin Pedersen (NOR)
38. Antti Aalto (FIN)
39. Džunširo Kobajaši (JPN)
40. Roman Koudelka (CZE)
41. Markus Eisenbichler (GER)
42. Killian Peier (SUI)
43. Daiki Ito (JPN)
44. Gregor Schlierenzauer (AUT)
45. Pius Paschke (GER)
46. Michael Hayböck (AUT)
47. Domen Prevc (SLO)
48. Daniel Huber (AUT)
49. Robert Johansson (NOR)
50. Timi Zajc (SLO)
51. Constantin Schmid (GER)
52. Anže Lanišek (SLO)
53. Jukija Sato (JPN)
54. Philipp Aschenwald (AUT)
55. Johann André Forfang (NOR)
56. Piotr Żyła (POL)
57. Peter Prevc (SLO)
58. Daniel-André Tande (NOR)
59. Stephan Leyhe (GER)
60. Marius Lindvik (NOR)
61. Kamil Stoch (POL)
62. Rjoju Kobajaši (JPN)
63. Dawid Kubacki (POL)
64. Karl Geiger (GER)
65. Stefan Kraft (AUT)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Stefan Kraft (AUT) 1613 bodů
2. Karl Geiger (GER) 1495 b.
3. Dawid Kubacki (POL) 1131 b.
4. Rjoju Kobajaši (JPN) 1099 b.
5. Kamil Stoch (POL) 895 b.
...
26. Roman Koudelka (CZE) 220 b.
53. Viktor Polášek (CZE) 15 b.
1. Constantin Schmid (GER) 127,7 bodů
2. Michael Hayböck (AUT) 127,5 b.
3. Žiga Jelar (SLO) 127,2 b.
4. Robert Johansson (NOR) 126,6 b.
5. Piotr Żyła (POL) 126,0 b.
6. Stefan Kraft (AUT) 125,9 b.
7. Marius Lindvik (NOR) 125,2 b.
7. Gregor Schlierenzauer (AUT) 125,2 b.
9. Daniel Huber (AUT) 125,0 b.
10. Anders Haare (NOR) 124,0 b.
...
30. Roman Koudelka (CZE) 115,0 b.
- postup do nedělního závodu
...
61. Čestmír Kožíšek (CZE) 85,7 b.
63. Vojtěch Štursa (CZE) 79,7 b.
Filip Sakala (CZE) diskvalifikován
Startovní listina:
1. Fredrik Villumstad (NOR)
2. Oscar Westerheim (NOR)
3. Mats Bjerke Myhren (NOR)
4. Joacim Ødegård Bjøreng (NOR)
5. Michail Nazarov (RUS)
6. Filip Sakala (CZE)
7. Martin Hamann (GER)
8. Děnis Kornilov (RUS)
9. Vojtěch Štursa (CZE)
10. Matthew Soukup (CAN)
11. Sabiržan Muminov (KAZ)
12. Čestmír Kožíšek (CZE)
13. Severin Freund (GER)
14. Roman Trofimov (RUS)
15. Andreas Schuler (SUI)
16. Clemens Aigner (AUT)
17. Andreas Granerud Buskum (NOR)
18. Halvor Egner Granerud (NOR)
19. Sergej Tkačenko (KAZ)
20. Niko Kytösaho (FIN)
21. Artti Aigro (EST)
22. Kevin Bickner (USA)
23. Aleksander Zniszczoł (POL)
24. Gregor Deschwanden (SUI)
25. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
26. Anders Haare (NOR)
27. Maciej Kot (POL)
28. Naoki Nakamura (JPN)
29. Vladimir Zografski (BUL)
30. Anže Semenič (SLO)
31. Stefan Huber (AUT)
32. Jakub Wolny (POL)
33. Simon Ammann (SUI)
34. Jevgenij Klimov (RUS)
35. Keiči Sato (JPN)
36. Žiga Jelar (SLO)
37. Robin Pedersen (NOR)
38. Antti Aalto (FIN)
39. Džunširo Kobajaši (JPN)
40. Roman Koudelka (CZE)
41. Markus Eisenbichler (GER)
42. Killian Peier (SUI)
43. Daiki Ito (JPN)
44. Gregor Schlierenzauer (AUT)
45. Pius Paschke (GER)
46. Michael Hayböck (AUT)
47. Domen Prevc (SLO)
48. Daniel Huber (AUT)
49. Robert Johansson (NOR)
50. Timi Zajc (SLO)
51. Constantin Schmid (GER)
52. Anže Lanišek (SLO)
53. Jukija Sato (JPN)
54. Philipp Aschenwald (AUT)
55. Johann André Forfang (NOR)
56. Piotr Żyła (POL)
57. Peter Prevc (SLO)
58. Daniel-André Tande (NOR)
59. Stephan Leyhe (GER)
60. Marius Lindvik (NOR)
61. Kamil Stoch (POL)
62. Rjoju Kobajaši (JPN)
63. Dawid Kubacki (POL)
64. Karl Geiger (GER)
65. Stefan Kraft (AUT)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Stefan Kraft (AUT) 1613 bodů
2. Karl Geiger (GER) 1495 b.
3. Dawid Kubacki (POL) 1131 b.
4. Rjoju Kobajaši (JPN) 1099 b.
5. Kamil Stoch (POL) 895 b.
...
26. Roman Koudelka (CZE) 220 b.
53. Viktor Polášek (CZE) 15 b.
1. Stefan Kraft (AUT) 1613 bodů
2. Karl Geiger (GER) 1495 b.
3. Dawid Kubacki (POL) 1131 b.
4. Rjoju Kobajaši (JPN) 1099 b.
5. Kamil Stoch (POL) 895 b.
...
26. Roman Koudelka (CZE) 220 b.
53. Viktor Polášek (CZE) 15 b.
1. Fredrik Villumstad (NOR)
2. Oscar Westerheim (NOR)
3. Mats Bjerke Myhren (NOR)
4. Joacim Ødegård Bjøreng (NOR)
5. Michail Nazarov (RUS)
6. Filip Sakala (CZE)
7. Martin Hamann (GER)
8. Děnis Kornilov (RUS)
9. Vojtěch Štursa (CZE)
10. Matthew Soukup (CAN)
11. Sabiržan Muminov (KAZ)
12. Čestmír Kožíšek (CZE)
13. Severin Freund (GER)
14. Roman Trofimov (RUS)
15. Andreas Schuler (SUI)
16. Clemens Aigner (AUT)
17. Andreas Granerud Buskum (NOR)
18. Halvor Egner Granerud (NOR)
19. Sergej Tkačenko (KAZ)
20. Niko Kytösaho (FIN)
21. Artti Aigro (EST)
22. Kevin Bickner (USA)
23. Aleksander Zniszczoł (POL)
24. Gregor Deschwanden (SUI)
25. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
26. Anders Haare (NOR)
27. Maciej Kot (POL)
28. Naoki Nakamura (JPN)
29. Vladimir Zografski (BUL)
30. Anže Semenič (SLO)
31. Stefan Huber (AUT)
32. Jakub Wolny (POL)
33. Simon Ammann (SUI)
34. Jevgenij Klimov (RUS)
35. Keiči Sato (JPN)
36. Žiga Jelar (SLO)
37. Robin Pedersen (NOR)
38. Antti Aalto (FIN)
39. Džunširo Kobajaši (JPN)
40. Roman Koudelka (CZE)
41. Markus Eisenbichler (GER)
42. Killian Peier (SUI)
43. Daiki Ito (JPN)
44. Gregor Schlierenzauer (AUT)
45. Pius Paschke (GER)
46. Michael Hayböck (AUT)
47. Domen Prevc (SLO)
48. Daniel Huber (AUT)
49. Robert Johansson (NOR)
50. Timi Zajc (SLO)
51. Constantin Schmid (GER)
52. Anže Lanišek (SLO)
53. Jukija Sato (JPN)
54. Philipp Aschenwald (AUT)
55. Johann André Forfang (NOR)
56. Piotr Żyła (POL)
57. Peter Prevc (SLO)
58. Daniel-André Tande (NOR)
59. Stephan Leyhe (GER)
60. Marius Lindvik (NOR)
61. Kamil Stoch (POL)
62. Rjoju Kobajaši (JPN)
63. Dawid Kubacki (POL)
64. Karl Geiger (GER)
65. Stefan Kraft (AUT)
1. Constantin Schmid (GER) 127,7 bodů
2. Michael Hayböck (AUT) 127,5 b.
3. Žiga Jelar (SLO) 127,2 b.
4. Robert Johansson (NOR) 126,6 b.
5. Piotr Żyła (POL) 126,0 b.
6. Stefan Kraft (AUT) 125,9 b.
7. Marius Lindvik (NOR) 125,2 b.
7. Gregor Schlierenzauer (AUT) 125,2 b.
9. Daniel Huber (AUT) 125,0 b.
10. Anders Haare (NOR) 124,0 b.
...
30. Roman Koudelka (CZE) 115,0 b.
– postup do nedělního závodu
...
61. Čestmír Kožíšek (CZE) 85,7 b.
63. Vojtěch Štursa (CZE) 79,7 b.
Filip Sakala (CZE) diskvalifikován (20:41:02)