Sereď – Žilina 0:3 (kon.) | Dunajská Streda – Trnava 0:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Trenčín 2:0 (kon.)
Senica – Nitra 0:3 (kon.) | Slovan Bratislava – Ružomberok 1:0 (kon.) | Michalovce – Pohronie 1:0 (kon.)
FK Senica
0:3 (0:0)
FC Nitra
Sobota 07.03.2020, 15:30Niké liga • 22. kolo

Druhý poločas jednoznačně režírovali fotbalisté Nitry. Ti raketově vstoupili do druhého dějství. Skóre nejprve v 46. minutě otevřel Vrábel a v 50. minutě na něj navázal Ristovski. Senický tlak vůbec nepřicházel a v závěru o konečném vítězství Nitry 0:3 rozhodl Chobot. (17:23:25)

90+4

90+3
    Nitra právě vstřelila branku!
    Nitra definitivně pečetí vítězství v tomto zápase. Ristovski zůstal nechráněný na útočné polovině. Vystřelil přímo na Vorla, míč se pak odrazila k MARIANU CHOBOTOVI, který do poloprázdné brány levačkou bezpečně dorazil.

90+2
    Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Michal Faško, přichází Lukáš Fabiš.

90+1
    Standartku těsně zpoza vápna rozehrával Denis Baumgartner. Jeho pokus levačkou mířil do zdi, od které míč putuje na rohový kop.

90+1
    Rozhodčí k druhému poločasu nastavit tři minuty.

90
    Viděli jsme souboj na hranici pokutového území. Atakován byl Didiba, Senica získává standartku těsně za šestnáctkou.

89
    Žlutou kartu dostává Samson Akinyoola (FK Senica).

88
    Kuník šikovně pronikl po pravé straně. Přesunul míč do nitra šestnáctky na Gatariće, který si vytvořil střeleckou pozici. Jeho slabou střelu však dokázal Vorel zneškodnit.

87
    Žlutou kartu dostává Marko Totka (FK Senica).

86
    Faško a Gatarić se nepříjemně setkali a narazili na sebe. K jejich srážce však pomohlo i počínání Didiby, hosté získávají rozehrávku.

85
    Seničané mají k dispozici další rohový kop. Jejich tlak však přichází velmi pozdě. Míč tentokrát směřoval přímo na brankáře Šípoše, který jej vyboxoval.

84
    Fotbalisté Senice získali rohový kop. Hlavní rozhodčí pozorně sledoval situaci před brankou po domluvě směřované k Mosesovi a Gatarićovi se roh se opakoval, hosté jej odvrátili.

82
    Ristovski rozehrával standartku po předchozím zákroku Adda. Jeho tvrdá a přesně mířená technická rána mířila k pravé tyči. Gól však uznán není, zřejmě tam byl ještě nějaký útočný faul.

81
    Červenou kartu dostává Edmund Addo (FK Senica).

80
    Centr z levé strany směřoval přímo na brankáře Šípoše, který si s ním bez problémů poradil.

78
    Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Dávid Meliš, přichází Kristián Lukáčik.

78
    Gatarić měl dobrou pozici před pokutovým územím a pokusil se toho i využít. Pálil však jen přízemně a přímo do Vorla.