Regensburg – Norimberk 2:2 (kon.) | Fürth – Osnabrück 0:2 (kon.) | Aue – Darmstadt 1:3 (kon.)

Osnabrück právě vstřelil branku!
    Hosté využívají snad svůj druhý útok v poločase a vypadá to pro ně skvěle, NIKLAS SCHMIDT navíc pět minut po svém příchodu do hry nejspíš ohrožuje. Tento hráč totiž dostal přihrávku poblíž hranice pokutového území, odkud to prostě zkusil. Udělal dobře, jelikož míč zaplul přesně k pravé tyčce.
    9. David BLACHA - 0:1

9
    Hosté sice hráli většinu času pod tlakem, ale z rychlého protiútoku se dostávají do vedení! Etienne Amenyido se skvěle uvolnil přes protihráče, díky čemuž se dostal až k přihrávce do malého vápna. Tam si dobře naběhl DAVID BLACHA, který už tak bez problémů uklidil míč do sítě.

Lukáš Mihal

Branky: 9. Blacha, 58. Schmidt

Karty:   3. Raum (FRT), 71. Green (FRT) – 21. Trapp (OSN), 64. Ouahim (OSN), 83. Schmidt (OSN)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 16:5. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 16:15.
    SpVgg Greuther Fürth: Burchert – Meyerhöfer, Jaeckel, M. Caligiuri (C), Wittek (46. Keita-Ruel) – Ernst, Seguin (69. Sarpei), Raum – Leweling (69. Stefaniak), Hrgota (76. Redondo), Tillman (46. Green).
    Náhradníci: Funk – Sauer, Stefaniak, Green, Beijmo, Redondo, Sarpei, Bauer, Keita-Ruel.

VfL Osnabrück: Kühn – Heyer, Gugganig, Trapp (46. Engel) – Henning, U. Taffertshofer, Blacha (C) (53. Schmidt), Wolze – Ouahim – Amenyido (62. Agu), Ceesay.
    Náhradníci: Körber – Farrona-Pulido, Ajdini, Schmidt, Engel, Klaas, Heider, Agu, Álvarez.

Rozhodčí: Reichel – Osmanagic, Endriß