Den 2: Žlutý tým (Spoje) – Modrý tým (I.ČLTK) 9:19 (kon.) | Den 2: Bílý tým (Prostějov) – Červený tým (Sparta) 18:3 (kon.)
Den 2: Žlutý tým (Spoje) – Modrý tým (I.ČLTK)

9:19

Pátek 19.06.2020, 10:00 • TJ Spoje Praha • Tenis – Barvy pro budoucnost ČTS by MONETA

Pro dnešek je to vše. Děkujeme vám za pozornost a užijte si páteční večer. Na viděnou. (18:17:16)

V dalším kole, které se uskuteční ve dnech 2. a 3. července, bude hrát žlutý tým v Prostějově s bílým. Modrý tým bude hrát opět venku, tentokrát na kurtech červeného týmu pražské Sparty.

Vlčková, Nová – Vidmanová, Hindová 0:4, 2:4
    Nouza, Konečný – Pavlásek, Damm 3:6 (hráno na jeden set)

Modrý tým nakonec porazil ten žlutý rozdílem deseti vyhraných zápasů 19:9 a napravil si chuť po minulém týdnu, kdy podlehl bílému týmu. Žlutí ze Spojů naopak na premiérové vítězství nadále čekají.

17:55
    Páteční program na antukových kurtech TJ Spoje Praha skončil.

17:55
    Dorazily konečné výsledky posledních zápasů!

16:55
    Bohužel stále nejsou k dispozici data z vedlejších kurtů. Je možné, že v těchto chvílích už je na Spojích rozhodnuto. Čekáme na dodání informací z místa konání.

16:40
    Tak už i na Spojích přešli, vzhledem k natahujícímu se programu, ke třetím setům ve formě supertiebreaků. A v krátkém sledu byly k vidění hned dva! Jan Šátral nakonec po prohrané první sadě zaznamenal povedený obrat, když Pavla Nejedlého porazil 3:6. 7:6(8) a 10:6. Cestu za vítězstvím si zkomplikoval favorizovaný Václav Šafránek, jenž musel s Markem Gengelem rovněž do rohodující zkrácené hry. Tu nakonec získal nejtěsnějším možným poměrem 6:2, 3:6 a 12:10. V obou případech se tedy z výhry radovali tenisté modrého týmu, který už je pouze dva body od celkového triumfu v sérii.

16:03
    Před 25 minutami začal rovněž zápas mezi Markem Gengelem a Václavem Šafránkem. Favoritem zápasu je hráč modrého týmu, který už stačil vyhrát poměrem 6:2 první sadu.

15:49
    Ve druhé sadě si čtrnáctiletá Bartůňková počínala ještě suverénněji, když povolila Vlčkové jen jeden uhraný gem! Svůj úvodní brejk ještě talentovaná členka modrého týmu nepotvrdila, další dva už ale ano. Někdejší fotbalistka pražské Dukly tak přidává na konto I.ČLTK jedenáctý bod.

15:35
    Včera uhrál s Václavem Šafránkem pouhý jeden gem, zdá se ale, že se Pavel Nejedlý z debaklu zvládl rychle oklepat. Tenista žlutého týmu rozehrál výborně duel s Janem Šátralem, kterého v úvodní sadě přemohl poměrem 6:3.

15:30
    Výborně se zatím prezentuje teprve čtrnáctiletá Nikola Bartůňková, jež platí ve své věkové kategorii za evropskou jedničku. Hráčka modrého celku, jež se nedávno představila v týmu Karolíny Plíškové na Tipsport Elite Trophy, vyhrála poměrem 6:3 první set nad Karolínou Vlčkovou.

O talentované české naději si více můžete přečíst zde.

15:17
    Druhá dohrávka dopadla lépe pro žlutý tým, byť měli domácí namále. Johana Marková prohrávala s Denisou Hindovou ve třetím setu už 3:5, soupeřka ale nedopodávala duel do vítězného konce, když v závěru utkání ztratila čtyři gemy v řadě a tím i celý duel. Marková se tak po divoké třetí sadě, v níž bylo k vidění hned devět ztracených podání, radovala z triumfu 6:3, 4:6 a 7:5.

15:10
    Amélii Šmejkalové dost možná prospěla dešťová pauza. V době, kdy došlo k přerušení zápasu, měla navrch její soupeřka, přesto se nakonec raduje právě hostující členka modrého týmu, která si připisuje cenný skalp. Šmejkalová vyhrála 6:3, 1:6 a 6:4.

14:30
    Tak přeci jen páteční program pokračuje! Aktéři úvodních dvouher jsou zpět na kurtech!

14:15
    V Praze bohužel počasí tenisu stále nepřeje. A nutno říci, že předpověď není příznivá ani pro zbytek dne. Čekáme, co se bude dít.

11:49
    Přerušeno bylo rovněž měření sil mezi Johanou Markovou a Denisou Hindovou. Hráčka modrého týmu si v něm po výsledku 6:4 vynutila rozhodující sadu, která se na Spojích hraje klasicky na šest vítězných gemů. Aktuální skóre vyznívá lépe pro Hindovou, která vede 2:1. Na servis ale půjde Marková.

11:48
    Druhý set zápasu mezi Nicole Gadientovou a Amélií Šmejkalovou již putoval na konto jednadvacetileté Švýcarky, která své o šest let mladší soupeřce povolila jen jediný gem. Ve třetím setu vyhnal obě jmenované z kurtu za stavu 2:2 déšť.

11:25
    Zkušená pětadvacetiletá Jesika Malečková boduje za žlutý tým! Ten po její výhře 6:2 a 7:5 nad o osm let mladší Darjou Vidmanovou snižuje na 7:9. Malečková prohospodařila ve druhém setu vedení 4:1, v koncovce ale byla přeci jen šťastnější hráčkou.