Motor ČB – Sparta 2:5 (kon.) | Litvínov – Liberec 3:4 (1:2 po s.n.) | K. Vary – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Vítkovice – Zlín 5:3 (kon.) | Kladno – Plzeň 2:5 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 5:1 (kon.)
Mountfield HK – Olomouc 3:4 (kon.) | Přerov – Třinec 3:2 (po pr.)
Rytíři Kladno
2:5 (1:2, 0:0, 1:3)
HC Škoda Plzeň
Úterý 18.08.2020, 18:00 • ČEZ Stadion, Kladno • Generali Česká Cup • Skupina A

58:22
    Na konci zápasu budou ještě Rytíři mít přesilovku, sednout si jde David Jiříček za krosček.

34:09
    A Inidáni budou mít druhou přesilovku v rychlém sledu, u mantinelu si pomohl hákováním Martin Kehar a vrátka na trestné se tak znovu otevírají.

32:01
    A přesilovku si zkusí i Plzeň, vysokou holí si pomohl Šimon Jelínek a jeho tým se tak bude muset bránit.

29:37
    Obrovský tlak domácích rezultuje ve faul Plzně, provinil se Lukáš Kaňák, který Rytířům daroval přesilovku svým podrážením.

22:23
    Kladenští budou hrát v početní výhodě, Viktor Lang seknul svého soupeře a jde si na dvě minuty odpočinout.

09:41
    Hosté budou mít příležitost znovu udeřit z přesilové hry, vyloučen je na dvě minuty Martin Kehar, který se provinil sekáním.

06:41
    Rytíři budou mít přesilovku, která je může nakopnout, na lavici hanby míří Jan Eberle, který se při napadání provinil podrážením.

04:01
    Hosté si zahrají první přesilovku, na trestnou lavici putuje Vítězslav Bílek, který se provinil podrážením.

Ondřej Hradecký

Branky a nahrávky: 13. Račuk (Melka, Kehar), 48. Kehar – 5. Gulaš (Frodl), 5. Musil, 50. Vráblík (Stach), 52. Eberle (Kodýtek), 60. Suchý (Musil)

Rytíři Kladno: Košarišťan (Jiroušek) – Zelingr, Kehar (A), Ticháček, Sorokin, Mikliš, Štochl – Guman, Kubík, Bílek – Melka (A), Račuk (C), Hlava – Jelínek, Šapovaliv, Urban – Bernat, Filip, Š. Bláha
    HC Škoda Plzeň: Frodl (Pavlát) – Budík, Čerešňák (A), Lang, Kaňák, Vráblík, Jiřiček, Houdek – Rob, Mertl (A), Gulaš (C) – Stach, Musil, Přikryl – Kantner, Kracík, Suchý – Pour, Kodýtek, Eberle

Rozhodčí: Jeřábek, Vrba – Ondráček, Špůr