HC Dynamo Pardubice
4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
HC Sparta Praha
Středa 19.08.2020, 18:00 • enteria arena • Přípravné zápasy juniorů

Děkujeme, že jste tu byli s námi na tomto komentovaném přenosu a můžete se podívat na další utkání, která nabízíme. (20:09:26)

Domácí v přátelském utkání porážejí hostující Spartu, která byla dobrý a rovnocenným soupeřem. Ale jak se říká, hraje se na góly, ve kterých dnes na tom bylo lépe domácí Dynamo.

59:56
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Rohlík – 2 min., podrážení).

58:02
    Hostující se snaží s výsledkem ještě něco udělat, ale čas se krátí a na dorovnání není příliš času a ztráty puku jim tomu moc nepomáhají.

56:45
    Kaštánek od modré čáry nemohl najít žádného spoluhráče ve vhodné pozici, a tak to vzal na sebe a vypálil. Jeho střela skončila v lapačce brankáře Sparty.

54:38
    Sparta se stále snaží vsítit gól, ale opět po slibné akci, když žabičkou poslala Adamec puk na Vitoucha, zasáhl domácí brankář na výbornou.

52:46
    Filip Ducháč dostal krásnou přihrávku před branku Pardubic. Dnes ale Nečas chytá náramně a puk dokázal opět vytěsnit mimo brankový prostor.

51:28
    Paleček vypíchl puk v útočném pásmu, jeho zakončení bylo nepřesné a tak puk skončil za brankou.

49:52
    Sparta měla ve své přesilovce pár dobrých příležitostí, žádná ale neprošla za záda Nečase.

47:56
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Štetka – 2 min., podrážení).

47:36
    Sparta se ještě pokouší vyrovnat, ale oba týmy mají momentálně neklidnou rozehrávku a puky jednoduše ztrácí v přechodu středního pásma.

46:38
    Špatná rozehrávka na straně domácích kterou musel zachraňovat opět brankář Pardubic.

45:08
    Vitouch si přebral puk od svého spoluhráče a chtěl puk umístit k pravé tyči brankáře Nečase, ten svoji lapačku měl na správném místě a výborně tuto střelu dokázal lapit.

43:24
    Ondřej Rohlík teď zavzpomínal na svoje fotbalové časy a patičkou posunul puk do jízdy Costovi, který s pukem bohužel zajel až za soupeřovu bránu.

41:58
    Domácí jsou opět na koni. Po vstřeleném gólu znovu ožili a hrají svoji kombinační hru a soupeře k ničemu nepouští.

40:53
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Adamec – 2 min., podrážení).

40:19
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubice ihned po vyhraném buly zaútočily. První střelu brankář Čazimi zneškodnil, ale na druhou od ONDŘEJE ROHLÍKA neměl nárok a domácí opět jdou do dvoubrankového vedení – 4:2!

40:01

40:00
    Střídání v týmu HC Dynamo Pardubice: ze hřiště odchází Čazimi, přichází Sluka.

Poslední třetina začne přibližně v 19:35.

Druhá třetina byla daleko vyrovnanější. Pardubice měly sice problém s disciplínou, za kterou byly několikrát potrestáni, ale Sparta z toho dokázala vytěžit jen jeden gól. Pardubice tak po druhé třetině stále mají jednobrankový náskok.

40:00

39:59
    Poslední útok Dynama ve druhé třetině zastavuje ofsajd a hráči míří naposledy do šaten.

38:51
    Dynamo začíná svoji přesilovku aktivně a tlačí se do gólových situací.

38:13
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Vitouch – 2 min., příliš mnoho hráčů).

37:43
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta se nakonec dočkala snížení. PETR HAUSER dokázal dostat puk za záda Nečase – 3:2!

37:30
    Slibná střela od Martina Kubíčka, který pálil od modré čáry. Jeho pokus skončil přesně v připravené lapačce Sluka.

36:43
    Pražané se poslední dobu tlačí více dopředu a snaží se aspoň snížit stav utkání.

34:45
    Dynamo úspěšně přežilo další hru v oslabení a hned se žene dopředu.

33:53
    Sparta drží útočné pásmo, ale opět neví jak se dostat z vysokého napadání soupeře, a tak o puk přichází.

32:44
    Pardubice se z jednoho oslabení dostaly a ihned musí čelit dalšímu.

32:19
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Paleček – 2 min., příliš mnoho hráčů).

31:29
    Domácí Nečas teď musel podržet svůj tým, když od modré čáry pálil hostující Hauser.

29:58
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Herčík – 2 min., hákování).

29:03
    Zpoza branky se dostal puk k RADKU ŠÍROVI, který dostal puk mezi betony za záda brankáře – 3:1!

27:50
    A opět musel hostující brankář vytáhnout skvělý zákrok ze své sbírky. Costa měl obrovskou, ale na poslední chvíli do dráhy puku Sluka strčil svůj beton.

26:57
    Dynamo se hnalo pro třetí branku v zápase. Štetka dostal výbornou nahrávku od Kaplana, hostující Sluka opět dobře zasáhl.

26:13
    Po dlouhé době se puk dostal i k brankáři Nečasovi, který uklidnil dění kolem jeho branky.

25:14
    Tentokrát se snaží Sparta kombinovat v útočném pásmu. V Pardubické obraně ale nezbývá žádná skulinka, kudy by mohla přijít finální nahrávka.

23:48
    Velmi slibná akce Pardubic, ty se dvěma skvělými přihrávkami dostali od svojí brány až k brance soupeře, kde celou akci nedotáhli zdárně dokonce.

22:51
    I na druhé straně zůstal ležet hráč, konkrétně Max Kubánek. Tomu se z ledu zvedalo daleko hůře. Nakonec ale i on dokázal odjet na střídačku sám.

22:04
    Na zemi po tvrdém souboji zůstal chvíli domácí obránce Dominik Secký. Avšak je vidět, že je to tvrdý chlap a odjel na střídačku po svých.

20:30
    Nečas, který nastoupil do druhé třetiny musel ihned zasahovat, po vydatné akci ze Sparťanské strany.

20:01

20:00
    Střídání v týmu HC Dynamo Pardubice: ze hřiště odchází Borovička, přichází Nečas.

První třetina nám přinesla rovnou 3 góly. Tempo je velké a oba celky na ledě dnes chtějí nechat vše. Domácí Borovička a hostující Sluka předvádějí výborné zákroky, za které se rozhodně nemusí stydět a je vidět, že jsou oba dnes výborně připraveni. Další třetina začne přibližně v 18:45

20:00

19:57
    Puk má ve své moci hostující Sparta, která ale do konce první třetiny už nic nestihne a hráči se tak mohou připravit na odchod do kabin.

18:50
    Domácím stačila jen chvíle na to, aby opět strhli vedení na svou stranu. I přes to, že hráli v oslabení, se jim podařilo vybojovat puk a ve dvou na jednoho mohli založit útok. Kaplan načasovanou přihrávkou našel PAVOLA ŠTETKU, který se v zakončení nemýlil – 2:1! Asistence: Robin Kaplan.

17:56
    Hostující ještě stihli využít přesilovou hru 5 na 3. I přes výborné zákroky Borovičky, který zachránil na co dosáhl, tak přeci jen po jeho vyraženém puku měl snadnou práci JAKUB ZEMBOL, který puk doklepl do prázdné branky – 1:1!

17:26
    Sparta je teď tak ve výhodě rovnou o dva hráče.

17:09
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Jelíněk – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

16:12
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kaplan – 2 min.).

14:44
    Po dlouhé kombinační hře v útočném pásmu se rozhodl VÍT KAŠTÁNEK vypálit od modré čáry. Jeho rána byla sice tečována, ale zapadla přesně pod horní konstrukci branky – 1:0!

14:20
    Kulhánek vybojoval puk ve svém pásmu a prokličkoval přes tři hráče Dynama. Zastavoval ho až brankář Borovička.

13:13
    Druhá přesilovka pro domácí, kteří ihned kombinují v útočném pásmu.

12:51
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Hauser – 2 min., sekání).

11:10
    Sparta svoji první přesilovku v utkání taktéž nevyužila a skóre tak zůstává od začátku zápasu neměnné.

10:20
    Sparta ve své přesilovce zatím nemá žádnou výraznější akci a Pardubice se úspěšně brání.

09:01
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Antoníček – 2 min., hákování).

08:30
    Sparta teď měla několik slibných příležitostí, tu největší měla dvojice Kulhánek a Kubánek. Druhý zmiňovaný zakončoval po dobré nahrávce křížem. Domácí Borovička opět zasáhl úspěšně.

06:47
    Kale Costa dokázal ve svém obranném pásmu vypíchnout puk a řítil se úplně sám na brankáře Sparty. Jeho samostatný únik ztroskotal právě na tomto muži, který měl beton ve správný čas na správném místě.

05:18
    K Antoníčkovi se dostal odražený puk, avšak ten stál až moc blízko brankáře Sluky, a tak nedokázal puk dostatečně nadzvednout nad jeho beton.

03:46
    První velká šance i na straně Sparty, když v přečíslení jeli na brankáře Borovičku. Ten zachoval chladnou hlavu a vychytal nájezd Tomáše Tomka.

02:48
    Domácí soupeře nepouští takřka do žádné akce a drží puk na svých holích.

01:55
    Jelínek se snažil trefit branku od modré čáry, branku nakonec těsně přestřelil.

01:01
    První obrovská šance domácích. Ti zavezli puk do útočného pásma, následně od modré bylo vystřeleno, brankář Sluka však puk vyrazil vedle sebe, odkud se snažil do poloprázdné branky doklepávat Nedelka. Sluka se ale obratně otočil a stačil na poslední chvíli strčit do dráhy střely svoji hokejku.

00:05
    Domácí se ujali prvního vhazování a ihned obsadili pásmo soupeře.

00:01

Hráči se již formují na hrací ploše a my čekáme na první vhozený puk.

HC Dynamo Pardubice: Borovička (Nečas) – Jelínek, Kubíček, Kaštánek, Nedelka, Secký, Odehnal – Rohlík, Herčík, Costa, Šír (C), Antoníček, Lichtag, Kaplan, Štetka, Pavlík, Paleček.

HC Sparta Praha: Sluka (Čazimi) – Vandírek, Ducháč, Prchal, Adamec, Kulhánek (C),Tomek, Kubánek – Klimo, Hauser, Mácha, Krupička, Václavík, Theimer, Zembol, Vágner, Krchňák, Vitouch, Kuracina.

Přibližně za deset minut nám odstartuje přátelské utkání mezi domácím Dynamem a hostující Spartou Praha.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Rudolf Novák

Branky a nahrávky: 15. Kaštánek, 19. Štetka (Kaplan), 30. Šír, 41. Rohlík – 18. Zembol, 38. Hauser