Mladá Boleslav – Litvínov 5:3 (kon.) | Olomouc – Pardubice 1:5 (kon.) | Třinec – Vítkovice 6:2 (kon.)
Plzeň – Motor ČB 5:3 (kon.) | Zlín – Přerov 4:1 (kon.) | Liberec – K. Vary 1:0 (kon.)
Kometa Brno – Mountfield HK 3:2 (kon.)
Berani Zlín
4:1 (0:0, 0:1, 4:0)
HC ZUBR Přerov
Čtvrtek 20.08.2020, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Generali Česká Cup • Skupina D

Ode mě je to pro dnešek všechno. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:03:35)

Konečné pořadí skupiny D:

1. Třinec – 13 bodů (24:16)
    2. Zlín – 12 bodů (23:14)
    3. Vítkovice – 9 bodů (21:18)
    4. Přerov – 2 body (7:27)

Ve čtvrtfinále Zlín vyzve buď Pardubice, nebo Hradec Králové. Vše záleží na konečném pořadí skupiny C, která zatím ještě neskončila.

Utkání končí. Zlín se ve třetí třetině střelecky probudil a otočil skóre na svou stranu. Díky vítězství 4:1 postupují Berani ze druhého místa ve skupině D do play-off Generali Česká Cupu. Pro Přerov naopak pohár končí. A přestože výsledek působí přesvědčivě, hosté dnes odehráli ve Zlíně velmi dobrý zápas.

59:40
    Kořének v závěru zápasu vytáhl velmi dobrý zákrok lapačkou.
    58:04 Jan DUFEK - 4:1
    Zdroj: HokejkaTV.cz

58:04
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté ztratili puk a rychle inkasují. Fryšara přeložil přihrávku JANU DUFKOVI, který měl na modré čáře dostatek prostoru, aby v klidu dovezl kotouč až do prázdné branky. Asistence: Štěpán Fryšara.

57:53
    Kořének kryje puk pod lapačku a přerušuje hru. Další buly v útočném pásmu hostů.

57:35
    Zlínská střídačka si bere oddechový čas.

57:35
    Zakázané uvolnění Zlína. Vhazovat se bude před Kořénkem.

57:12
    Kacetl pádí na střídačku, hosté to zkouší bez brankáře!

56:40
    Hosté dostali puk do branky, jejich radosti však předcházel faul Romana Pšurného na brankáře Kořénka. Přerovský útočník tak jde na dvě minuty za napadení.

56:30
    Domácí vyhazují puk až za přerovskou branku.

56:08
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Köhler – 2 min., hákování).
    55:19 Zdeněk OKÁL - 3:1

55:19
    Domácí zvyšují na 3:1 a jsou už velmi blízko postupu ze skupiny. Brankář Kacetl vyrazil střelu ZDEŇKA OKÁLA pouze nad sebe a ztratil přehled o puku. Ten pak doskákal až za čáru. Asistence: Tomáš Fořt, Jakub Šlahař.

54:46
    Domácí jsou kompletní, hra tedy pokračuje s pěti hráči na obou stranách.

54:20
    Hosté se urputně cpou do zakončení, domácí se stejně urputně brání.

Vojtěch Jurák

Branky a nahrávky: 41. Köhler (Dufek, Gazda), 49. Okál (Köhler), 56. Okál (Fořt, Šlahař), 59. Dufek (Fryšara) – 31. Süss (Kučeřík)

Berani Zlín: Kořének (Huf) – Žižka, Gazda, Hamrlík, Ferenc, Suhrada, Nosek – Herman, Fořt, Ondráček – Okál, Honejsek, Šlahař – Köhler, Fryšara, Dufek – Dobiáš, Sedláček, Karafiát.
    HC ZUBR Přerov: Kacetl (Holík) – Hrabal, Král, Klimíček, Zbořil, Kučeřík, Dřímal – Doležal, Pšurný, Dostálek – Goiš, Hejcman, Hajšman – Süss, Indrák, F. Dvořák – J. Dvořák, Svoboda, Zmeškal – Dobša.

Rozhodčí: Kubičík, Obadal – Axman, Hranoš