Frýdek-Místek – Ostrava B 2:3 (kon.) | Hlučín – FKM Vysočina Jihlava 1:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
2:3 (1:1)
FC Baník Ostrava B
Pátek 21.08.2020, 16:30 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:24:19)

Je konec. Baník Ostrava B si připisuje do tabulky první body, když zvítězil na půdě Frýdku-Místku 3:2. První půl hodina hry nebyla nijak moc zajímavá, ale ve 31. minutě otevřel skóre utkání domácí hráč Straňák. Ke konci první půle ale dominoval Baník a ve 41. minutě srovnal Fulnek. Nakonec ještě mohl rychle obrátit vývoj zápasu Lokša, ale ten v nastaveném čase těsně minul bránu. Do druhé poloviny zápasu vstoupili hosté skvěle, neboť ve 47. minutě obrátil vývoj utkání Lokša. V 60. minutě šel Baník do dvoubrankového vedení po trefě Martiníka. V 65. minutě sice snížil z penalty Teplý. Konec zápasu si ale Baník pohlídal a zaslouženě zvítězil.

90+3

90+3
    Poté se sice domácí dostali dopředu, ovšem centr z levé strany skončil v moci brankáře.

90+3
    Žák se po levé straně skvěle prodral až do vápna, kde míč posunul na Zajíčka, ale jeho pokus skončil vedle pravé tyče!

90+2
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Jaroň, přichází Zajíček.

90+1
    Další útočná akce Lipiny nic nepřinesla a Murin tak má odkop od své svatyně.

90
    Posléze přiletěl další centr do vápna, ale Murin znovu skvěle vyboxoval balón.

90
    Zapalačův centr ale nepřinesl nic nebezpečného a míč vyboxoval brankář.

90
    Fulnek sejmul k zemi Teplého a Frýdek-Místek má k dispozici standardní situaci.

89
    Další nepřesná přihrávka na straně domácího celku a Baník tak jde znovu do protiútoku.

88
    Baník zvládá konec utkání takticky velice dobře a Frýdek-Místek momentálně moc neví.

86
    Ovšem po standardní situaci se Baník dostal do protiútoku, ve kterém se faulu dopustil Russmann a uviděl žlutou kartu.

85
    Hasala poslal Žondru k zemi a následuje tak volný kop pro Frýdek-Místek.

84
    De Azevedo chtěl projít přes Literáka, ovšem ten jej poslal k zemi a rovněž uviděl žluté varování.

84
    Marek Kostka posléze uviděl žlutou kartu za předešlý faul, kdy rozhodčí nechal výhodu.

84
    Hosté se sice dostali do protiútoku, ale následná střela byla zblokována.

83
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Drozd, přichází Žák.

82
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Dziuba, přichází Hladík.

Michal Raška

Branky: 31. Straňák, 65. Teplý (pen.) – 41. Fulnek, 47. Lokša, 60. Martiník

Karty:   69. Skwarczek (FRM), 84. Literák (FRM), 86. Russmann (FRM) – 54. Velner (OVB), 84. Kostka (OVB)

FK Frýdek-Místek: Bárta – Literák (C), Straňák, Dziuba (82. Hladík), Hykel, Russmann, Skwarczek, Bzirský (61. Dudek), Zapalač, Žondra, Varadi (46. Teplý)
    Náhradníci: Zouhar – Dudek, Kaňák, Merta, Hladík, Teplý, Křenek

FC Baník Ostrava B: Murin – Zálešák, Blahuta (46. Hasala), Velner, De Azevedo, Jaroň (90+2. Zajíček), Lokša (C), Drozd (83. Žák), Martiník (67. Kostka), Fulnek, Mooc
    Náhradníci: Jílovec – Hasala, Barkov, Kulig, Zajíček, Žák, Kostka

Rozhodčí: Silný – Slabý, Slováček