Alkmaar – Plzeň 3:1 (po pr.) | Karabach – Šeriff Tiraspol 2:1 (kon.) | Celje – Molde 1:2 (kon.)
FK Sūduva – Maccabi Tel Aviv 0:3 (kon.) | Loko Záhřeb – Rapid 0:1 (kon.) | Ludogorec – Midtjylland 0:1 (kon.)
Dinamo Brest – FK Sarajevo 2:1 (kon.) | Legia – Omonia Nikósie 0:2 (po pr.) | Kluž – Dinamo Záhřeb 2:2 (5:6 po pen.)
Young Boys – KÍ Klaksvík 3:1 (kon.) | Celtic – Ferencváros 1:2 (kon.)
Legia Varšava
0:2 (0:0)
Omonia Nikósie
Středa 26.08.2020, 20:00 • Stadion Wojska Polskiego, Varšava • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

Zápas mezi Legií Varšava a Omonií Nikósie skončil vítězstvím hostů 0:2 po prodloužení. Kyperský tým tak postupuje do 3. předkola Ligy mistrů, zatímco Legia se bude muset poprat jen o Evropskou ligu. Branky padaly až v prodloužení. Hned ve třetí minutě nastavené doby proměnil penaltu Jordi Gómez. Ve 107. minutě poté navýšil náskok Omonie Thiago. Rozhodujícím momentem utkání byla zřejmě červená karta, kterou už v 56. minutě obdržel domácí stoper Lewczuk.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. Na počtenou! (22:41:57)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 7:8. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 19:21.

120+2

120+2
    Žlutou kartu dostává Artur Jędrzejczyk (Legia Varšava).

120+1
    Luquinhas pronikl po levé straně. Přízemní centr ale nezvládl.

120
    Kombinaci domácích ale zhatila finální nepřesnost. Nastavovat se bude 1 minuta.

120
    Legia odvrátila a rázem míří vpřed.

120
    Omonia si svůj postup s přehledem hlídá. Nyní navíc bude mít k dispozici ještě jednu standardní situaci.

119
    Žlutou kartu dostává Bartosz Slisz (Legia Varšava).

118
    Kiko přihrál Asantemu, který pálil z velké dálky. Druhý jmenovaný to ale trefil perfektně. Skvělou střelou pouze nechal vyniknout Boruce, jenž svůj celek zachránil před třetím inkasováním.

116
    Kyperské mužstvo už stojí v jedenácti hráčích na své polovině. Závěr zápasu rozhodně pojme defenzivně.

115
    Ani další nápaditá akce domácím nevyšla. Legia už ani nemá dostatek sil, takže šance ke srovnání je utopická.

113
    Antolič oslovil Kantého, jenž se celou situaci snažil ještě vyšperkovat přihrávkou do strany. Hosté ale tento úmysl dokonale přečetli.

112
    Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Thiago, přichází Kiko.

111
    Hosté si vytvořili další zajímavou příležitost. Zakončující Thiago ale zařízení o pár čísel minul.

110
    Na útočné polovině hostů došlo k faulu. Samozřejmě to Omonii naprosto vyhovuje. Do konce zápasu zbývá necelých deset minut.

108
    Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází Mateusz Wieteska, přichází André Martins.
    107. THIAGO - 0:2

107
    Omonia Nikósie právě vstřelila branku!
    Kypřané svůj náskok zvyšují a už jsou velmi blízko k postupu do třetího předkola LM! Ernest Asante předvedl na pravém křídle skvělý sprint, při kterém nadýchaným centrem uvolnil na hranici malého vápna THIAGA. Křídelník hostů už měl jednoduchou práci, hlavou balón doklepl do poloprázdné brány. 0:2. Asistence: Ernest Asante.