Slavia B – Vltavín 2:3 (kon.) | Plzeň B – Příbram B 2:0 (kon.) | Rakovník – Admira Praha 2:0 (kon.)
SK Rakovník
2:0 (0:0)
FK Admira Praha
Neděle 30.08.2020, 17:00 • Městský stadion • Česká fotbalová liga (A) • 2. kolo

I když byla Admira ve druhém poločase zpočátku lepším týmem, nakonec odchází poražena. Rakovník dal zničehonic vedoucí branku a tam jim notně pomohla. Domácí pak poctivě bránili a jako bonus přidali ještě druhý zásah. O obě trefy se postaral domácí kapitán Jaroslav Červený. Druhý poločas se hrál za hustého deště. (18:52:35)

90

89
    Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Krejčík, přichází Tvrz.
    Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Dolák, přichází Donkor.

87
    Žlutou kartu dostává Dolák (SK Rakovník).

86
    Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Fric, přichází Vyskočil.

86
    Ten nakonec domácí stihli doběhnout a pozastavit počínající protiútok.

85
    Rakovník zahrával rohový kop a opět zvolil rozehrávku do strany, ale tím si spíše uškodil a Admira míří do rychlého brejku.

84
    Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Omovie, přichází Krupička.
    82. Jaroslav ČERVENÝ - 2:0

82
    Rakovník právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAROSLAV ČERVENÝ, který střílí i svou druhou branku a nejspíše posílá svůj celek za dnešním vítězstvím.

80
    Deset minut mají hosté k tomu, aby dokázali vyrovnat. Ovšem Rakovník hraje houževnatě a poctivě si brání svou polovinu.

78
    Hra přerušena, Omovie již podruhé v zápase potřebuje menší ošetření, ale odchází po svých za postranní čáru a hra může pokračovat.

76
    Ten si domácí rozehráli na krátko a jejich úmysl je jasný, co nejvíce držet míč daleko od své branky.

76
    A byla z toho nenápadná střela, která i mohla vystrašit Kellera v jeho brance. Roh pro Rakovník...

75
    Faul na domácího hráče a je tu standardní situace pro Rakovník z pravé strany.

74
    Žlutou kartu dostává Fric (FK Admira Praha).

73
    Stále se hraje za hustého deště. Admira se snaží, ale před brankou nejsou nebezpeční. Nyní se musí bránit, jelikož Rakovník vhazuje na jejich polovině.

70
    Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Radimský, přichází Pavlata.
    Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Čácha, přichází Kunc.

70
    Standardní situaci nyní z větší dálky zahrávali hosté, ta však nevedla k ohrožení Jandy v jeho brance.

Adam Dořák

Branky: 63. Červený, 82. Červený

Karty:   9. Omovie (RAK), 56. Hamouz (RAK), 87. Dolák (RAK) – 74. Fric (ADM)

SK Rakovník: Janda – Bleck, Pelyak (59. Rohla), Kalaš, Dolák (89. Donkor), Krejčík (89. Tvrz), Červený (C), Šindler, Omovie (84. Krupička), Duchoň, Hamouz.
    Náhradníci: Víšek – Čadek, Krupička, Rohla, Donkor, Tvrz

FK Admira Praha: Keller – Herc, Fric (86. Vyskočil), Martinic (C), Čácha (70. Kunc), Panýrek, Douděra (61. Záruba), Čížek, Zahálka, Radimský (70. Pavlata), Horák.
    Náhradníci: Jungr – Kunc, Záruba, Pavlata, Majer, Vyskočil

Rozhodčí: V. Šťastný – P. Martínek, M. Mrkáček